Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
C18
Färdig
Dante Groccia
Team Mannon BJJ
David Pearson RMNU-NC Vann på Submission - 01:39
Womens No-Gi / Intermediate / Featherweight (121-130 lbs.)
(Saturday April 17th)
F26
Färdig
Leah Collins
Davidson County BJJ
Lauren Coffman American Top Team Asheville Vann på poäng - 05:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Orange / Cruiserweight (126-135 lbs.)
(Saturday April 17th)
J-24
Färdig
Avi Shah
Marlon Loor Vera BJJ
Joseph “Mini Money” Snyder Art of Motion Jiu Jitsu Vann på Submission - 00:56
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 17th)
G32
Färdig
Dallas Younts
School of Fighting Arts
Vann på Submission - 02:03
Keira Collins Davidson County BJJ
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / Blue / Heavyweight (166-175 lbs.)
(Saturday April 17th)
Färdig
Craig Howeth
Triumph Fight Academy
Vann på Walkover
Brady Rice Fight to Win of Denver
Womens No-Gi / Beginner / Lightweight (131-140 lbs.)
(Saturday April 17th)
D32
Färdig
Briana Porter
Checkmat Virginia
Brittany Morgan Revolution Martial Arts and Performance Fitness Vann på Submission - 01:10
Mens No-Gi / Beginner / Executive / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
A-29
Färdig
Joeny Ortiz
Lycan MMA
Vann på Submission - 03:44
Oscar Rosa High Performance Gym
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Solid Grey or Grey w/Black / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday April 17th)
E37
Färdig
Aytan Druker
Fight Sports Charlotte
Vann på Submission - 02:10
Zachary Stinson Black Label Jiu-Jitsu
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 17th)
B-32
Färdig
Emmett Kiernan
Combat Athletics
Karisa Fogarty Top Martial Arts Vann på poäng - 03:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Orange / Cruiserweight (126-135 lbs.)
(Saturday April 17th)
J-25
Färdig
Ariel Druker
Fight Sports Charlotte
Vann på Submission - 03:20
Shane Shuster ZR Team NC
Mens No-Gi / Intermediate / Executive / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
I-23
Färdig
Michael Bare
No Team
Vann på poäng - 04:00
Radu Gusanu Charlotte Jiu-Jitsu Academy
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / Blue / Middleweight (146-155 lbs.)
(Saturday April 17th)
G36
Färdig
Christopher Green
Team ROC
Hunter Peeler Saga Combat Systems Vann på Submission - 01:53
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
D35
Färdig
Benjamin Stanley
Owen Reilly Art of Motion Jiu Jitsu Vann på poäng - 05:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
C19
Färdig
Tyler Wood
Lycan MMA
Vann på Submission - 02:27
Sebastian Araya Zen Jiu-Jitsu & Fitness, NC
Womens Gi / White / Featherweight (121-130 lbs.)
(Saturday April 17th)
E39
Färdig
Amber James
Checkmat Virginia
Vann på poäng - 04:00
Whitney Miller None Affiliated
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
C22
Färdig
Duane Bishop
Team Mannon BJJ
Jacob Paulson Lycan MMA Vann på poäng - 04:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / White / Heavyweight (166-175 lbs.)
(Saturday April 17th)
J-28
Färdig
Stephen Ines
Relson Gracie NC
Vann på Submission - 00:54
Dana Vance Wilkes Combat Club
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 17th)
B-33
Färdig
Colin Flaherty
Marlon Loor Vera BJJ
Vann på poäng - 03:00
Ethyn Sanders Checkmat East Coast
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Yellow / Lightweight (106-115 lbs.)
(Saturday April 17th)
F23
Färdig
Carter Howeth
Triumph Fight Academy
Vann på domslut - 03:00
Brody Mercer Black Force MMA
Mens No-Gi / Beginner / Executive / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
A-30
Färdig
Justin Bucao
Augusta Jiu-Jitsu Academy
Vann på poäng - 04:00
Joshua White Fight Sports Charlotte
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 17th)
B-34
Färdig
Ace Sousa
RAFAEL BJJ HOPE MILLS FORT BRAGG NC
Vann på Submission - 00:24
Karisa Fogarty Top Martial Arts
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Solid Grey or Grey w/Black / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday April 17th)
Färdig
Zachary Stinson
Black Label Jiu-Jitsu
Vann på Walkover
Cruz Uribe Top Martial Arts
Womens No-Gi / Beginner / Lightweight (131-140 lbs.)
(Saturday April 17th)
D33
Färdig
Megan Zawierucha
Team Casarez
Briana Porter Checkmat Virginia Vann på poäng - 04:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
C20
Färdig
Dante Groccia
Team Mannon BJJ
Vann på Submission - 01:11
Sebastian Araya Zen Jiu-Jitsu & Fitness, NC
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday April 17th)
B-37
Färdig
Bridget Costner
WAOTA
Vann på Submission - 00:29
Marissa Williams Hickory Academy of Martial Arts
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
I-25
Färdig
Lorin Hall
Lycan MMA
Maceo Jenkins Carlson Gracie wsnc/Eight Points Vann på poäng - 04:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Orange / Cruiserweight (126-135 lbs.)
(Saturday April 17th)
J-27
Färdig
Avi Shah
Marlon Loor Vera BJJ
Shane Shuster ZR Team NC Vann på poäng - 04:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
C23
Färdig
Justin Mullinax
Spartanburg Jiu-Jitsu
Quincy Gardner IV Brazilian Top Team Charlotte Vann på poäng - 04:00
Mens Gi / Brown / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
G38
Färdig
Thalys Pontes
TAP World Class Brazilian Jiu-Jitsu
Vann på Submission - 05:47
Irfan Mulabitinovic Absolute Martial Arts
Mens No-Gi / Beginner / Executive / Ultraweight (225-235 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
A-31
Färdig
Matt Caudell
Lycan MMA
Vann på domslut - 04:00
Houston Hefner Honest Grappling Co.
Womens Gi / Blue / Featherweight (121-130 lbs.)
(Saturday April 17th)
F28
Färdig
Kaleah Pyles
Pyles Jiu Jitsu-Lucas Lepri Team
Tracey Robertson PSBJJ Winston Salem / Lucas Lepri BJJ Vann på Submission - 00:59
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday April 17th)
D36
Färdig
Dimitri Mebane
Team Phoenix
Vann på poäng - 05:00
Nicholas Menjivar No team/ unaffiliated