Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday March 27th)
D-24
Färdig
Graeme Billings
BJJ ONE
Eli Gonzales Zombie Krew Jiu Jitsu Vann på poäng - 03:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Lightfeatherweight (76-85 lbs.)
(Saturday March 27th)
G-36
Färdig
Lucia Blanco
Aloisio Silva BJJ
Yancey Jarrell Midland BJJ Vann på Submission - 00:25
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday March 27th)
C-29
Färdig
Hutson Heuring
Amped Mixed Martial Arts TX
Vann på Submission - 02:05
Ian Villegas Genesis Jiu Jitsu
Youth 2- Gi ADDITIONAL DIVISION (OPTIONAL) (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Yellow / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday March 27th)
H-33
Färdig
Annisa "Issa" Fields
Lovato's School Of Brazilian Jiu-Jitsu and MMA
Katherine Galleposo Dreadnought BJJ Vann på Submission - 00:37
Youth 2- Gi ADDITIONAL DIVISION (OPTIONAL) (CO-ED Division) / 12-13 years / Yellow / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday March 27th)
F-29
Färdig
Alyona Rik
Gracie Barra Aventura, FL
VANESSA SIXTOS ALEX MARTINS BJJ Vann på poäng - 03:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Lightfeatherweight (76-85 lbs.)
(Saturday March 27th)
G-37
Färdig
Koleton Hollums
Midland BJJ
Vann via diskvalificering
Tobias Gilman Argyle Jiu Jitsu Academy
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday March 27th)
E-26
Färdig
Jackson Weeks
Argyle Jiu Jitsu Academy
Vann på Submission - 02:32
Reese Risner Amped Mixed Martial Arts TX
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Lightfeatherweight (76-85 lbs.)
(Saturday March 27th)
G-38
Färdig
Yancey Jarrell
Midland BJJ
Vann på Submission - 01:29
Koleton Hollums Midland BJJ
Youth 2- Gi ADDITIONAL DIVISION (OPTIONAL) (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Yellow / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday March 27th)
H-34
Färdig
Annisa "Issa" Fields
Lovato's School Of Brazilian Jiu-Jitsu and MMA
Katherine Galleposo Dreadnought BJJ Vann på poäng - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday March 27th)
A-31
Färdig
Welden Davis
Amped Mixed Martial Arts TX
Thomas Schmidt Red River BJJ Vann på domslut - 03:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday March 27th)
B-27
Färdig
Greyson Dragg
Sandro Sampaio Brazilian Jiu Jitsu
Vann på domslut - 03:00
Charlie Dewbre GRACIE HUMAITÁ CORPUS CHRISTI
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday March 27th)
C-30
Färdig
Hunter Heuring
Amped Mixed Martial Arts TX
Vann på poäng - 03:00
Nicholas Hicks Wolfpack MMA
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday March 27th)
D-28
Färdig
Sheamus Mahood
Red River BJJ
Isabella Martinez Aloisio Silva BJJ Vann på poäng - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday March 27th)
E-28
Färdig
Robert Hogan
Bushido Mixed Martial Arts
Aiden Davis Amped Mixed Martial Arts TX Vann på poäng - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Cruiserweight (126-135 lbs. )
(Saturday March 27th)
F-38
Färdig
Jordan Riddle
Mohler MMA
Vann på Submission - 01:37
Dylan Pratt Zion Brazilian JiuJitsu Academy
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday March 27th)
E-27
Färdig
Jackson Weeks
Argyle Jiu Jitsu Academy
Vann på Submission - 00:22
Kaylie Groot Genesis Jiu Jitsu
Youth 2- Gi ADDITIONAL DIVISION (OPTIONAL) (CO-ED Division) / 12-13 years / Yellow / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday March 27th)
H-36
Färdig
Yancey Jarrell
Midland BJJ
Vann på Submission - 01:34
Koleton Hollums Midland BJJ
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday March 27th)
D-29
Färdig
Elijah Acquaye-Nortey
Bushido Mixed Martial Arts
Amado Jacques Ironside MMA Vann på poäng - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Ultraweight (156 lbs. +)
(Saturday March 27th)
E-32
Färdig
Joseph Brunson
Mohler MMA
Vann på Submission - 01:18
Colton "Train" Clements Sidewinder Jiu Jitsu
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Superweight (126-135 lbs.)
(Saturday March 27th)
A-34
Färdig
Rylie Carmine
Amped Mixed Martial Arts TX
Mia Ramirez Brazilian Top Team North Dallas/Irving Vann på poäng - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday March 27th)
B-26
Färdig
Campbell Carlson
Genesis Jiu Jitsu
Leo Villegas Genesis Jiu Jitsu Vann på poäng - 03:00
Youth 2- Gi ADDITIONAL DIVISION (OPTIONAL) (CO-ED Division) / 12-13 years / Yellow / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday March 27th)
H-37
Färdig
Yancey Jarrell
Midland BJJ
Vann på poäng
Koleton Hollums Midland BJJ
Youth 2- Gi ADDITIONAL DIVISION (OPTIONAL) (CO-ED Division) / 12-13 years / Yellow / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday March 27th)
F-30
Färdig
Alyona Rik
Gracie Barra Aventura, FL
VANESSA SIXTOS ALEX MARTINS BJJ Vann på poäng - 03:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday March 27th)
B-28
Färdig
Greyson Dragg
Sandro Sampaio Brazilian Jiu Jitsu
Ryder Fleisher Red River BJJ Vann på poäng - 03:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (66-75 lbs.)
(Saturday March 27th)
C-33
Färdig
Hayley Squires
Genesis Jiu Jitsu
Mateo Rivera Bushido Mixed Martial Arts Vann på poäng - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday March 27th)
E-29
Färdig
Reese Risner
Amped Mixed Martial Arts TX
Vann på poäng - 03:00
Robert Hogan Bushido Mixed Martial Arts
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday March 27th)
D-30
Färdig
Antonio Barber
MSA Martial Arts
Isabella Martinez Aloisio Silva BJJ Vann på Submission - 01:42
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / White or Grey w/White / Lightfeatherweight (86-95 lbs.)
(Saturday March 27th)
G-40
Färdig
Dakota Lamb
Zion Brazilian JiuJitsu Academy
Rhett Turner MSA Martial Arts Vann på poäng - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday March 27th)
A-32
Färdig
Katelyn Stewart
Street Jitsu
Welden Davis Amped Mixed Martial Arts TX Vann på Submission - 00:58
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday March 27th)
H-39
Färdig
Giancarlo Briones
ALEX MARTINS BJJ
Katherine Galleposo Dreadnought BJJ Vann på Submission - 01:02
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Superweight (126-135 lbs.)
(Saturday March 27th)
A-35
Färdig
Rylie Carmine
Amped Mixed Martial Arts TX
Mia Ramirez Brazilian Top Team North Dallas/Irving Vann på Submission - 02:50
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday March 27th)
C-31
Färdig
Ian Villegas
Genesis Jiu Jitsu
Nicholas Hicks Wolfpack MMA Vann på poäng - 03:00