Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 2- Gi / 12-13 years / Solid Grey or Grey w/Black / Heavyweight (126-135 lbs.)
(Saturday October 31st)
C-14
Färdig
Viktoriya Devochkina
Gracie Barra Aventura, FL
Vann på domslut - 03:00
Brandon Shultz Electric City Mixed Martial Arts
Youth 2- No-Gi / 12-13 years / Advanced / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday October 31st)
B-13
Färdig
Kloe Jennings
ECMMA
Max Ruiz Black Force MMA Vann på Submission - 01:57
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday October 31st)
A-8
Färdig
Elijah Edmondson
ECMMA
William Moorehead III TFTC ACADEMY Vann på poäng - 03:00
Youth 2- No-Gi / 14-15 years / Advanced / Ultraweight (156 lbs. +)
(Saturday October 31st)
D-17
Färdig
Malaikyi Mckenna
Hub City Jiu Jitsu
Vann på poäng - 03:00
Garrett White Saga Combat Systems
Youth 2- Gi / 16-17 years / Blue / Featherweight (126-135 lbs.)
(Saturday October 31st)
E-12
Färdig
Sydney Tingler
Kyle Reed Terra Planus Jiu Jitsu Vann på Submission - 00:50
Youth 2- Gi / 16-17 years / White / Featherweight (126-135 lbs.)
(Saturday October 31st)
C-18
Färdig
Sebastian Rojas
RILION GRACIE ACADEMY - GRACIE ELITE TEAM
Vann på poäng - 03:00
Evelyn Atkins
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday October 31st)
A-9
Färdig
Kieryan Treager
Ares BJJ Brasil
Kayliegh Machado Hub City Jiu Jitsu Vann på domslut - 03:00
Youth 2- Gi / 12-13 years / Orange / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday October 31st)
B-17
Färdig
Braden Cermak
American Top Team Asheville
Vann på Submission - 03:17
Max Ruiz Black Force MMA
Youth 2- No-Gi / 14-15 years / Beginner / Superweight (146-155 lbs.)
(Saturday October 31st)
D-15
Färdig
Elnur Gasimov
Revolution Martial Arts and Performance Fitness
Vann på Submission - 02:20
Noah Wyckoff Revolution Martial Arts and Performance Fitness
Youth 2- Gi / 12-13 years / Solid Grey or Grey w/Black / Heavyweight (126-135 lbs.)
(Saturday October 31st)
C-15
Färdig
Viktoriya Devochkina
Gracie Barra Aventura, FL
Vann på Submission - 00:32
Kaden Sheek Rock Hill BJJ / Team Roberto Traven
Youth 2- Gi / 16-17 years / White / Superweight (176-185 lbs.)
(Saturday October 31st)
Youth 2- No-Gi / 14-15 years / Advanced / Ultraweight (156 lbs. +)
(Saturday October 31st)
D-18
Färdig
Malaikyi Mckenna
Hub City Jiu Jitsu
Vann på poäng - 03:00
Garrett White Saga Combat Systems
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday October 31st)
A-12
Färdig
Garrett Smith
Ares BJJ Brasil
Fitz Patton ECMMA Vann på Submission - 02:23
Youth 2- Gi / 12-13 years / Solid Grey or Grey w/Black / Heavyweight (126-135 lbs.)
(Saturday October 31st)
C-16
Färdig
Brandon Shultz
Electric City Mixed Martial Arts
Vann på Submission - 02:40
Kaden Sheek Rock Hill BJJ / Team Roberto Traven
Youth 2- Gi / 12-13 years / Orange / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday October 31st)
B-18
Färdig
Braden Cermak
American Top Team Asheville
Max Ruiz Black Force MMA Vann på poäng - 04:00
Youth 2- No-Gi / 12-13 years / Advanced / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday October 31st)
A-16
Färdig
Violet Williams
Chase McLeod Team Abu Ares BJJ Vann på poäng - 04:00
Womens No-Gi / Intermediate / Cruiserweight (151-160 lbs.)
(Saturday October 31st)
E-17
Färdig
Kirsten Pesayanavin
LINIC Jiu Jitsu
Vann på Submission - 00:57
Rebecca Goins Saga Combat Systems
Womens No-Gi / Beginner / Lightweight (131-140 lbs.)
(Saturday October 31st)
C-23
Färdig
Supranee Sritan
MAMMA
Stefanie Mahaffey Pitch Black BJJ Vann på poäng - 04:00
Youth 2- No-Gi / 16-17 years / Advanced / Lightweight (136-145 lbs.)
(Saturday October 31st)
A-18
Färdig
Alex Fincannon
Saga Combat Systems
Kyle Reed Terra Planus Jiu Jitsu Vann via diskvalificering
Youth 2- Gi / 12-13 years / Solid Grey or Grey w/Black / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday October 31st)
A-20
Färdig
Alex Cordova
Alliance Greenville
Alyona Rik Gracie Barra Aventura, FL Vann på Submission - 01:09
Youth 2- Gi / 14-15 years / White or Grey w/White / Superweight (146-155 lbs. )
(Saturday October 31st)
B-20
Färdig
Elnur Gasimov
Revolution Martial Arts and Performance Fitness
Vann på poäng - 03:00
Noah Wyckoff Revolution Martial Arts and Performance Fitness
Youth 2- Gi ADDITIONAL DIVISION (OPTIONAL) / 14-15 years / Yellow / Middleweight (116-125 lbs.)
(Saturday October 31st)
C-20
Färdig
Joseph “Mini Money” Snyder
Art of Motion Jiu Jitsu
Vann på Submission - 00:43
Kaden Sheek Team Roberto Traven
Youth 2- Gi / 12-13 years / White or Grey w/White / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday October 31st)
A-23
Färdig
Sebastien Rodriguez
Killer Bee BJJ College
Nathan Harper High Performance Gym Vann på Submission - 01:47
Youth 2- Gi / 12-13 years / Orange / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday October 31st)
B-19
Färdig
Braden Cermak
American Top Team Asheville
Max Ruiz Black Force MMA Vann på Submission - 00:37
Youth 2- Gi / 12-13 years / Yellow / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday October 31st)
D-20
Färdig
Kloe Jennings
ECMMA
Vann på Submission - 01:45
Violet Williams
Youth 2- Gi / 12-13 years / Solid Grey or Grey w/Black / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday October 31st)
A-21
Färdig
Alex Cordova
Alliance Greenville
Vann på Submission - 00:38
Chase McLeod Team Abu Ares BJJ
Youth 2- Gi / 14-15 years / White or Grey w/White / Superweight (146-155 lbs. )
(Saturday October 31st)
B-21
Färdig
Elnur Gasimov
Revolution Martial Arts and Performance Fitness
Vann på poäng - 03:00
Noah Wyckoff Revolution Martial Arts and Performance Fitness
Youth 2- Gi ADDITIONAL DIVISION (OPTIONAL) / 14-15 years / Yellow / Middleweight (116-125 lbs.)
(Saturday October 31st)
C-21
Färdig
Joseph “Mini Money” Snyder
Art of Motion Jiu Jitsu
Vann på poäng - 03:00
Kaden Sheek Team Roberto Traven
Womens No-Gi / Intermediate / Cruiserweight (151-160 lbs.)
(Saturday October 31st)
E-18
Färdig
Kirsten Pesayanavin
LINIC Jiu Jitsu
Trinity State Vann på Submission - 01:32
Youth 2- Gi / 12-13 years / Green / Superweight (136-145 lbs.)
(Saturday October 31st)
A-26
Färdig
Mannix Cermak
American Top Team Asheville
Serenity State Vann på Submission - 02:19
Youth 2- Gi / 12-13 years / Yellow / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday October 31st)
D-21
Färdig
Robert Currie
Alliance Greenville
Alyona Rik Gracie Barra Aventura, FL Vann på Submission - 00:17
Womens No-Gi / Beginner / Lightweight (131-140 lbs.)
(Saturday October 31st)
C-24
Färdig
Evelyn Atkins
Amanda Macioce Vann på Submission - 01:50