Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 2- Gi / 16-17 years / White / Superweight (176-185 lbs.)
(Saturday October 31st)
Youth 2- Gi / 16-17 years / Blue / Featherweight (126-135 lbs.)
(Saturday October 31st)
Mens Gi / Blue / Executive / Heavyweight (203-213 lbs.) / Male
(Saturday October 31st)
E-44
Färdig
Thomas Moore
Team Mongoose BJJ
James Jones Combat Performance
Mens No-Gi ADDITIONAL DIVISION (OPTIONAL) / Advanced / Adult / Superultraweight (236 lbs. +) / Male
(Saturday October 31st)
E-35
Färdig
Christian Durrah
Quintavious Marshall MAMMA
Womens Gi / White / Cruiserweight (151-160 lbs.)
(Saturday October 31st)
E-22
Färdig
Vanesa Rodriguez
ECMMA
Rebecca Goins Saga Combat Systems
Youth 2- Gi / 16-17 years / White / Cruiserweight (156-165 lbs.)
(Saturday October 31st)
E-10
Färdig
Nicholas Holcombe
Fight To Win
Noah Wyckoff Revolution Martial Arts and Performance Fitness
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Advanced / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday October 31st)
B-1
Färdig
Skylar Curran
Asher McHaney Rock Hill BJJ / Team Roberto Traven
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday October 31st)
A-1
Färdig
Elijah Edmondson
ECMMA
Vann på poäng - 03:00
Kieryan Treager Ares BJJ Brasil
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday October 31st)
D-5
Färdig
William Moorehead III
TFTC ACADEMY
Vann på Submission - 00:26
Liam Cribb Alliance Greenville
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday October 31st)
E-1
Färdig
Rudy Burwell
High Performance Gym
Seilah Treager Ares BJJ Brasil Vann på poäng - 02:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday October 31st)
B-2
Färdig
Olivia Shaver
Rock Hill BJJ / Team Roberto Traven
Levi Dunlop Team Abu Ares BJJ Vann på poäng - 03:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Middleweight (96-105 lbs.)
(Saturday October 31st)
D-1
Färdig
Thomas Williams Jr.
Fitz Patton ECMMA Vann på Submission - 02:30
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday October 31st)
B-3
Färdig
Kennady Dunlop
Team Abu Ares BJJ
Vann på poäng - 03:00
Eli Young American Top Team Asheville
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday October 31st)
C-1
Färdig
Kayliegh Machado
Hub City Jiu Jitsu
Vann på Submission
Hunter Dunlop Team Abu Ares BJJ
Youth 2- No-Gi / 14-15 years / Intermediate / Lightweight (106-115 lbs.)
(Saturday October 31st)
E-5
Färdig
Kaitlyn Miller
Alex Cordova Alliance Greenville Vann via diskvalificering - 00:12
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday October 31st)
A-2
Färdig
Elijah Edmondson
ECMMA
Vann på Submission - 01:22
Kieryan Treager Ares BJJ Brasil
Youth 1- Gi / 6-7 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday October 31st)
C-4
Färdig
Asher McHaney
Rock Hill BJJ / Team Roberto Traven
Vann på Submission - 02:20
Gabriel Avendano Top Martial Arts and Fitness
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Middleweight (96-105 lbs.)
(Saturday October 31st)
D-2
Färdig
Brandon Babbitt
American Top Team Asheville
Vann på poäng - 03:00
Garrett Smith Ares BJJ Brasil
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Cruiserweight (106-115 lbs.)
(Saturday October 31st)
B-8
Färdig
Wyatt Cox
Rock Hill BJJ / Team Roberto Traven
Kaylee Avendano Top Martial Arts and Fitness Vann på poäng - 02:49
Youth 2- No-Gi / 12-13 years / Advanced / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday October 31st)
A-14
Färdig
Chase McLeod
Team Abu Ares BJJ
Max Ruiz Black Force MMA Vann på Submission - 01:11
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday October 31st)
D-6
Färdig
William Moorehead III
TFTC ACADEMY
Kayliegh Machado Hub City Jiu Jitsu Vann på Submission - 01:54
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday October 31st)
E-2
Färdig
Seilah Treager
Ares BJJ Brasil
Vann på poäng - 02:00
Asher McHaney Rock Hill BJJ / Team Roberto Traven
Youth 2- No-Gi / 12-13 years / Advanced / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday October 31st)
A-13
Färdig
Robert Currie
Alliance Greenville
Vann på domslut - 04:00
Violet Williams
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Middleweight (96-105 lbs.)
(Saturday October 31st)
D-4
Färdig
Thomas Williams Jr.
Vann på Submission - 01:10
Garrett Smith Ares BJJ Brasil
Youth 2- No-Gi / 12-13 years / Advanced / Superweight (136-145 lbs.)
(Saturday October 31st)
C-8
Färdig
Serenity State
Vann på Submission - 00:41
Mannix Cermak American Top Team Asheville
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday October 31st)
B-4
Färdig
Olivia Shaver
Rock Hill BJJ / Team Roberto Traven
Eli Young American Top Team Asheville Vann på poäng - 03:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday October 31st)
B-5
Färdig
Levi Dunlop
Team Abu Ares BJJ
Vann på Submission - 02:10
Kennady Dunlop Team Abu Ares BJJ
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday October 31st)
E-3
Färdig
Rudy Burwell
High Performance Gym
Seilah Treager Ares BJJ Brasil Vann på poäng - 02:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday October 31st)
D-8
Färdig
Arabella McHaney
Rock Hill BJJ / Team Roberto Traven
Vann på poäng - 03:00
Sara Martin Hub City MMA & BJJ
Youth 2- No-Gi / 16-17 years / Beginner / Superweight (176-185 lbs.)
(Saturday October 31st)
C-11
Färdig
Jay Nash
Nicholas Holcombe Fight To Win Vann på poäng - 03:00
Youth 2- No-Gi / 16-17 years / Advanced / Lightweight (136-145 lbs.)
(Saturday October 31st)
A-17
Färdig
Alex Fincannon
Saga Combat Systems
Kyle Reed Terra Planus Jiu Jitsu Vann via diskvalificering - 01:22
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Cruiserweight (106-115 lbs.)
(Saturday October 31st)
B-9
Färdig
Wyatt Cox
Rock Hill BJJ / Team Roberto Traven
Kaylee Avendano Top Martial Arts and Fitness Vann på Submission - 02:38