Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday November 21th)
C-16
Färdig
Harper James
American Top Team Valdosta
Vann på poäng - 03:00
Mason Lemmen Team Kalista
Youth 2- No-Gi / 14-15 years / Advanced / Lightweight (107-116 lbs.)
(Saturday November 21th)
D-18
Färdig
David Olguin
Riptide mma
Vann på Submission - 01:52
Isabella West Devine Jiu Jitsu Savannah/Five Star Wrestling Club
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Middleweight (56-65 lbs.)
(Saturday November 21th)
A-12
Färdig
Micah Carter
Force MMA
Harvey Hazen Black Label Jiu-Jitsu Vann på Submission - 01:13
Youth 2- No-Gi / 12-13 years / Intermediate / Cruiserweight (117-126 lbs.)
(Saturday November 21th)
F6
Färdig
Ariel Druker
Fight Sports Charlotte
Parker Rammage Brazilian Top Team Jacksonville Vann på poäng - 03:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday November 21th)
C-17
Färdig
AJ Dziedzicki
BRAZILIAN TOP TEAM
Kenny Moors Olympus BJJ Vann på poäng - 03:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday November 21th)
B-16
Färdig
Max Welden
Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
Ryan Couch Greubel's MMA Vann på poäng - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Heavyweight (81-90 lbs. )
(Saturday November 21th)
Färdig
Islam Ismailov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Deagan Garza Gracie Fernandina Vann på Walkover
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Middleweight (61-70 lbs.)
(Saturday November 21th)
A-15
Färdig
Branson Mason
American Top Team Valdosta
Vann på poäng - 03:00
Garrett Brower Gracie Barra Columbus
Youth 1- Gi / 8-9 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Heavyweight (81-90 lbs. )
(Saturday November 21th)
D-14
Färdig
Deagan Garza
Gracie Fernandina
William Moorehead III TFTC ACADEMY Vann på domslut - 03:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Heavyweight (106-115 lbs.)
(Saturday November 21th)
E18
Färdig
Sophia Arbitrio
Black Label Jiu-Jitsu
Vann på poäng - 04:00
Charlie Hanna Checkmat Charleston
Youth 2- No-Gi / 16-17 years / Intermediate / Middleweight (146-155 lbs.)
(Saturday November 21th)
F13
Färdig
Austin Kirk
Southpaw Fitness
Kazimier Meriwether Devine Jiu Jitsu Savannah/Five Star Wrestling Club Vann på Submission - 02:39
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday November 21th)
C-18
Färdig
ZOEY BEATTY
Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
Harper James American Top Team Valdosta Vann på poäng - 03:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday November 21th)
B-17
Färdig
Arianna Lopez
Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
Fenix Russell Roberto Traven BJJ Vann på Submission - 01:17
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Lightfeatherweight (45 lbs. & under)
(Saturday November 21th)
A-16
Färdig
Kayden Patterson
Team Kalista
Connor Edwards Gracie Barra Columbus Vann på poäng - 02:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday November 21th)
Färdig
Kevin Edwards
Roberto Traven BJJ
Vann på Walkover
Braeden Blew Devine Jiu Jitsu Savannah/Five Star Wrestling Club
Youth 2- No-Gi / 14-15 years / Advanced / Lightweight (107-116 lbs.)
(Saturday November 21th)
D-19
Färdig
David Olguin
Riptide mma
Vann på Submission - 01:06
Isabella West Devine Jiu Jitsu Savannah/Five Star Wrestling Club
Youth 2- No-Gi / 12-13 years / Intermediate / Cruiserweight (117-126 lbs.)
(Saturday November 21th)
F7
Färdig
Ariel Druker
Fight Sports Charlotte
Vann på Submission - 01:45
Parker Rammage Brazilian Top Team Jacksonville
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday November 21th)
B-19
Färdig
Gavan Lemmen
Team Kalista
Vann på poäng - 02:00
Jonah White Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Heavyweight (106-115 lbs.)
(Saturday November 21th)
E19
Färdig
Makayla Hinchey
Riptide mma
Joseph Poe Roberto Traven BJJ Vann på poäng - 04:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday November 21th)
C-21
Färdig
Gibson Shealey
American Top Team Valdosta
Daniella Taylor Black Force MMA Vann på Submission - 00:34
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (56-65 lbs.)
(Saturday November 21th)
A-17
Färdig
Alek Daniltchenko
Brazilian Top Team Jacksonville
Ryder Tardif A Force BJJ Vann på poäng - 03:00
Youth 2- Gi / 12-13 years / Yellow / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday November 21th)
Färdig
Varonika Perreira
Roberto Traven BJJ
Vann på Walkover
Mark Denman FOYA BJJ
Youth 2- Gi / 12-13 years / Yellow / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday November 21th)
Färdig
Mark Denman
FOYA BJJ
Kaiya Brave Heart Roberto Traven BJJ Vann på Walkover
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday November 21th)
C-19
Färdig
AJ Dziedzicki
BRAZILIAN TOP TEAM
Vann på Submission - 02:07
ZOEY BEATTY Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday November 21th)
B-18
Färdig
Garrett Brower
Gracie Barra Columbus
Vann på poäng - 03:00
Ryan Couch Greubel's MMA
Youth 2- No-Gi / 12-13 years / Intermediate / Cruiserweight (117-126 lbs.)
(Saturday November 21th)
F8
Färdig
Ariel Druker
Fight Sports Charlotte
Vann på Submission
Parker Rammage Brazilian Top Team Jacksonville
Youth 2- No-Gi / 12-13 years / Intermediate / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday November 21th)
D-15
Färdig
Trey Beatty
Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
Isabella West Devine Jiu Jitsu Savannah/Five Star Wrestling Club Vann på poäng - 03:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (56-65 lbs.)
(Saturday November 21th)
A-18
Färdig
Katie Franklin
Red Wolf School of Martial Arts
Anna-Marie Scott Roberto Traven BJJ Vann på poäng - 03:00
Youth 2- No-Gi / 16-17 years / Intermediate / Middleweight (146-155 lbs.)
(Saturday November 21th)
F14
Färdig
Jaxson Meriwether
Devine Jiu Jitsu Savannah/Five Star Wrestling Club
Vann på poäng - 03:00
Kazimier Meriwether Devine Jiu Jitsu Savannah/Five Star Wrestling Club
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday November 21th)
C-20
Färdig
Kenny Moors
Olympus BJJ
Vann på poäng - 03:00
Harper James American Top Team Valdosta
Youth 2- Gi / 12-13 years / Solid Grey or Grey w/Black / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday November 21th)
E23
Färdig
Vivian Urriola
Riptide mma
Sophia Arbitrio Black Label Jiu-Jitsu Vann på Submission - 01:00
Youth 2- Gi / 12-13 years / Yellow / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday November 21th)
D-21
Färdig
Varonika Perreira
Roberto Traven BJJ
Vann på Submission - 00:25
Kaiya Brave Heart Roberto Traven BJJ