Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday November 21th)
C-16
Ferdig
Harper James
American Top Team Valdosta
Seier med poeng - 03:00
Mason Lemmen Team Kalista
Youth 2- No-Gi / 14-15 years / Advanced / Lightweight (107-116 lbs.)
(Saturday November 21th)
D-18
Ferdig
David Olguin
Riptide mma
Seier på submission - 01:52
Isabella West Devine Jiu Jitsu Savannah/Five Star Wrestling Club
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Middleweight (56-65 lbs.)
(Saturday November 21th)
A-12
Ferdig
Micah Carter
Force MMA
Harvey Hazen Black Label Jiu-Jitsu Seier på submission - 01:13
Youth 2- No-Gi / 12-13 years / Intermediate / Cruiserweight (117-126 lbs.)
(Saturday November 21th)
F6
Ferdig
Ariel Druker
Fight Sports Charlotte
Parker Rammage Brazilian Top Team Jacksonville Seier med poeng - 03:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday November 21th)
C-17
Ferdig
AJ Dziedzicki
BRAZILIAN TOP TEAM
Kenny Moors Olympus BJJ Seier med poeng - 03:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday November 21th)
B-16
Ferdig
Max Welden
Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
Ryan Couch Greubel's MMA Seier med poeng - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Heavyweight (81-90 lbs. )
(Saturday November 21th)
Ferdig
Islam Ismailov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Deagan Garza Gracie Fernandina Seier på Walkover
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Middleweight (61-70 lbs.)
(Saturday November 21th)
A-15
Ferdig
Branson Mason
American Top Team Valdosta
Seier med poeng - 03:00
Garrett Brower Gracie Barra Columbus
Youth 1- Gi / 8-9 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Heavyweight (81-90 lbs. )
(Saturday November 21th)
D-14
Ferdig
Deagan Garza
Gracie Fernandina
William Moorehead III TFTC ACADEMY Seier ved dommeravgjørelse - 03:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Heavyweight (106-115 lbs.)
(Saturday November 21th)
E18
Ferdig
Sophia Arbitrio
Black Label Jiu-Jitsu
Seier med poeng - 04:00
Charlie Hanna Checkmat Charleston
Youth 2- No-Gi / 16-17 years / Intermediate / Middleweight (146-155 lbs.)
(Saturday November 21th)
F13
Ferdig
Austin Kirk
Southpaw Fitness
Kazimier Meriwether Devine Jiu Jitsu Savannah/Five Star Wrestling Club Seier på submission - 02:39
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday November 21th)
C-18
Ferdig
ZOEY BEATTY
Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
Harper James American Top Team Valdosta Seier med poeng - 03:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday November 21th)
B-17
Ferdig
Arianna Lopez
Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
Fenix Russell Roberto Traven BJJ Seier på submission - 01:17
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Lightfeatherweight (45 lbs. & under)
(Saturday November 21th)
A-16
Ferdig
Kayden Patterson
Team Kalista
Connor Edwards Gracie Barra Columbus Seier med poeng - 02:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday November 21th)
Ferdig
Kevin Edwards
Roberto Traven BJJ
Seier på Walkover
Braeden Blew Devine Jiu Jitsu Savannah/Five Star Wrestling Club
Youth 2- No-Gi / 14-15 years / Advanced / Lightweight (107-116 lbs.)
(Saturday November 21th)
D-19
Ferdig
David Olguin
Riptide mma
Seier på submission - 01:06
Isabella West Devine Jiu Jitsu Savannah/Five Star Wrestling Club
Youth 2- No-Gi / 12-13 years / Intermediate / Cruiserweight (117-126 lbs.)
(Saturday November 21th)
F7
Ferdig
Ariel Druker
Fight Sports Charlotte
Seier på submission - 01:45
Parker Rammage Brazilian Top Team Jacksonville
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday November 21th)
B-19
Ferdig
Gavan Lemmen
Team Kalista
Seier med poeng - 02:00
Jonah White Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Heavyweight (106-115 lbs.)
(Saturday November 21th)
E19
Ferdig
Makayla Hinchey
Riptide mma
Joseph Poe Roberto Traven BJJ Seier med poeng - 04:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday November 21th)
C-21
Ferdig
Gibson Shealey
American Top Team Valdosta
Daniella Taylor Black Force MMA Seier på submission - 00:34
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (56-65 lbs.)
(Saturday November 21th)
A-17
Ferdig
Alek Daniltchenko
Brazilian Top Team Jacksonville
Ryder Tardif A Force BJJ Seier med poeng - 03:00
Youth 2- Gi / 12-13 years / Yellow / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday November 21th)
Ferdig
Varonika Perreira
Roberto Traven BJJ
Seier på Walkover
Mark Denman FOYA BJJ
Youth 2- Gi / 12-13 years / Yellow / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday November 21th)
Ferdig
Mark Denman
FOYA BJJ
Kaiya Brave Heart Roberto Traven BJJ Seier på Walkover
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday November 21th)
C-19
Ferdig
AJ Dziedzicki
BRAZILIAN TOP TEAM
Seier på submission - 02:07
ZOEY BEATTY Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday November 21th)
B-18
Ferdig
Garrett Brower
Gracie Barra Columbus
Seier med poeng - 03:00
Ryan Couch Greubel's MMA
Youth 2- No-Gi / 12-13 years / Intermediate / Cruiserweight (117-126 lbs.)
(Saturday November 21th)
F8
Ferdig
Ariel Druker
Fight Sports Charlotte
Seier på submission
Parker Rammage Brazilian Top Team Jacksonville
Youth 2- No-Gi / 12-13 years / Intermediate / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday November 21th)
D-15
Ferdig
Trey Beatty
Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
Isabella West Devine Jiu Jitsu Savannah/Five Star Wrestling Club Seier med poeng - 03:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (56-65 lbs.)
(Saturday November 21th)
A-18
Ferdig
Katie Franklin
Red Wolf School of Martial Arts
Anna-Marie Scott Roberto Traven BJJ Seier med poeng - 03:00
Youth 2- No-Gi / 16-17 years / Intermediate / Middleweight (146-155 lbs.)
(Saturday November 21th)
F14
Ferdig
Jaxson Meriwether
Devine Jiu Jitsu Savannah/Five Star Wrestling Club
Seier med poeng - 03:00
Kazimier Meriwether Devine Jiu Jitsu Savannah/Five Star Wrestling Club
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday November 21th)
C-20
Ferdig
Kenny Moors
Olympus BJJ
Seier med poeng - 03:00
Harper James American Top Team Valdosta
Youth 2- Gi / 12-13 years / Solid Grey or Grey w/Black / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday November 21th)
E23
Ferdig
Vivian Urriola
Riptide mma
Sophia Arbitrio Black Label Jiu-Jitsu Seier på submission - 01:00
Youth 2- Gi / 12-13 years / Yellow / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday November 21th)
D-21
Ferdig
Varonika Perreira
Roberto Traven BJJ
Seier på submission - 00:25
Kaiya Brave Heart Roberto Traven BJJ