Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 8th)
A-24
Окончено
Zoey Rivers
Spartan Fitness MMA/SBG Alabama
Won by points - 03:00
Riley Ward Southpaw Fitness
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 8th)
J23
Окончено
Adam Smilanich II
Campeão United Jiu-Jitsu
Cody Truong Ironborn Jiu-jitsu Won by Submission - 01:54
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 8th)
I21
Окончено
Ariana Cenis
Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu
Won by Submission - 00:20
Henry Kingston Hooked Martial Arts + Fitness
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 8th)
G-26
Окончено
Grace Finkey
Alliance Atlanta
Ayden O’Quinn Union Team BJJ Won by Submission - 00:49
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / White / Heavyweight (166-175 lbs.)
(Saturday June 8th)
F-20
Окончено
Aidan Burris
American Top Team - Atlanta
Won by Submission - 01:38
Evan Coates Dahlonega BJJ
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 8th)
E-25
Окончено
Whitman Marlowe
Gracie jiu jitsu Pedro Sauer commerce
Parker Wilcox Fight Sports Cherokee (Canton BJJ) Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 8th)
I22
Окончено
Harvey Truong
Ironborn Jiu-jitsu
Won by Submission - 00:33
Bellamy Kidd Gracie jiu jitsu Pedro Sauer commerce
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday June 8th)
B-21
Окончено
Nate David
Kagefit
Won by Submission - 01:43
Jacob Delahoz J3 Jiu Jitsu
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (56-65 lbs.) 2
(Saturday June 8th)
G-29
Окончено
Bodhi Estabrook
Fight Sports Cherokee (Canton BJJ)
Santiago Blazquez Gracie Barra Georgia Won by Submission - 00:17
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 8th)
I23
Окончено
Raeleigh Huntsman
Roberto Traven BJJ
Won by points - 03:00
Ashton Stewart Rolling Panda BJJ
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday June 8th)
C28
Окончено
Joshua B
Team Doan
Ashton Hughes Scramble BJJ & Wrestling Won by Submission - 02:31
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 8th)
G-27
Окончено
Grace Finkey
Alliance Atlanta
Ayden O’Quinn Union Team BJJ Won by Submission - 00:23
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 8th)
E-26
Окончено
Clayton Bragdon
Auburn Mixed Martial Arts
Won by Decision - 03:00
Sloane Sanchez Augusta Jiu-Jitsu Academy
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 8th)
D-21
Окончено
Janae Griffin
CCMA/Juanaconda
Lucas O’Kane-Novoa ATOS Atlanta Won by points - 03:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / Blue / Cruiserweight (156-165 lbs.)
(Saturday June 8th)
C27
Окончено
Charlie Nicholson
Gracie jiu jitsu Pedro Sauer commerce
Kostas Sarapnickas Union Team BJJ Won by points - 04:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / White or Grey w/White / Lightweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 8th)
G-30
Окончено
Abigail Bryan
Scramble BJJ & Wrestling
Ethan Lee Eudaimonia JiuJitsu Won by points - 03:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / White / Heavyweight (166-175 lbs.)
(Saturday June 8th)
F-22
Окончено
Aidan Burris
American Top Team - Atlanta
Won by Submission - 01:30
Evan Coates Dahlonega BJJ
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 8th)
I24
Окончено
Aleksandar Prata
ATOS Atlanta
Won by Submission - 00:36
Ariana Cenis Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 8th)
E-27
Окончено
Jordan Gallow
Union Team BJJ
Won by Submission - 00:24
Joaquin Torres Gwinnett Training Academy
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday June 8th)
B-22
Окончено
Simon DeMott
SBG Athens
Won by Submission - 00:51
Eric Tinsley Gwinnett Training Academy
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 8th)
J24
Окончено
Lincoln McCullough
Hooked Martial Arts + Fitness
Won by points - 03:00
Kayn Ephraim Spartan Fitness MMA/SBG Alabama
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 8th)
F-21
Окончено
Dalton Vila
Drysdale/Zenith
Anthony Cardamone Scramble BJJ & Wrestling Won by points - 03:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Superweight (214-224 lbs.) / Male
(Saturday June 8th)
C23
Окончено
Jc Burkett
Scramble BJJ & Wrestling
Won by Submission - 01:22
Timothy Garrett Scramble BJJ & Wrestling
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 8th)
I25
Окончено
Harvey Truong
Ironborn Jiu-jitsu
Won by Submission - 01:02
Raeleigh Huntsman Roberto Traven BJJ
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 8th)
E-28
Окончено
Parker Wilcox
Fight Sports Cherokee (Canton BJJ)
Won by Decision - 03:00
Clayton Bragdon Auburn Mixed Martial Arts
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday June 8th)
B-23
Окончено
Mason Benton
Sakura Jiu Jitsu
Nate David Kagefit Won by Submission - 01:18
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 8th)
J25
Окончено
Emma Prata
ATOS Atlanta
Won by Decision - 02:34
Liam Santos Gracie Barra Georgia
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / White / Lightfeatherweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 8th)
G-28
Окончено
Gabriel Galindo
Fight Sports Cherokee (Canton BJJ)
Zahmir Watkins Champions training center Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 8th)
I26
Окончено
Ariana Cenis
Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu
Won by points - 03:00
Raeleigh Huntsman Roberto Traven BJJ
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / Blue / Lightfeatherweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 8th)
A-25
Окончено
Armen Bagdasaryan
Union Team BJJ
Mykyta Liutyi J3 Jiu Jitsu Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 8th)
D-22
Окончено
Eddie Owens
Tier 1
Won by Submission - 01:20
Piper Jewell Rolling Panda BJJ
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday June 8th)
B-24
Окончено
Jacob Delahoz
J3 Jiu Jitsu
Eric Tinsley Gwinnett Training Academy Won by Submission - 04:00