Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 8th)
A-24
Afgelopen
Zoey Rivers
Spartan Fitness MMA/SBG Alabama
Gewonnen via Punten - 03:00
Riley Ward Southpaw Fitness
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 8th)
J23
Afgelopen
Adam Smilanich II
Campeão United Jiu-Jitsu
Cody Truong Ironborn Jiu-jitsu Gewonnen via Overgave - 01:54
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 8th)
I21
Afgelopen
Ariana Cenis
Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu
Gewonnen via Overgave - 00:20
Henry Kingston Hooked Martial Arts + Fitness
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 8th)
G-26
Afgelopen
Grace Finkey
Alliance Atlanta
Ayden O’Quinn Union Team BJJ Gewonnen via Overgave - 00:49
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / White / Heavyweight (166-175 lbs.)
(Saturday June 8th)
F-20
Afgelopen
Aidan Burris
American Top Team - Atlanta
Gewonnen via Overgave - 01:38
Evan Coates Dahlonega BJJ
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 8th)
E-25
Afgelopen
Whitman Marlowe
Gracie jiu jitsu Pedro Sauer commerce
Parker Wilcox Fight Sports Cherokee (Canton BJJ) Gewonnen via Punten - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 8th)
I22
Afgelopen
Harvey Truong
Ironborn Jiu-jitsu
Gewonnen via Overgave - 00:33
Bellamy Kidd Gracie jiu jitsu Pedro Sauer commerce
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday June 8th)
B-21
Afgelopen
Nate David
Kagefit
Gewonnen via Overgave - 01:43
Jacob Delahoz J3 Jiu Jitsu
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (56-65 lbs.) 2
(Saturday June 8th)
G-29
Afgelopen
Bodhi Estabrook
Fight Sports Cherokee (Canton BJJ)
Santiago Blazquez Gracie Barra Georgia Gewonnen via Overgave - 00:17
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 8th)
I23
Afgelopen
Raeleigh Huntsman
Roberto Traven BJJ
Gewonnen via Punten - 03:00
Ashton Stewart Rolling Panda BJJ
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday June 8th)
C28
Afgelopen
Joshua B
Team Doan
Ashton Hughes Scramble BJJ & Wrestling Gewonnen via Overgave - 02:31
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 8th)
G-27
Afgelopen
Grace Finkey
Alliance Atlanta
Ayden O’Quinn Union Team BJJ Gewonnen via Overgave - 00:23
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 8th)
E-26
Afgelopen
Clayton Bragdon
Auburn Mixed Martial Arts
Gewonnen op Beslissing - 03:00
Sloane Sanchez Augusta Jiu-Jitsu Academy
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 8th)
D-21
Afgelopen
Janae Griffin
CCMA/Juanaconda
Lucas O’Kane-Novoa ATOS Atlanta Gewonnen via Punten - 03:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / Blue / Cruiserweight (156-165 lbs.)
(Saturday June 8th)
C27
Afgelopen
Charlie Nicholson
Gracie jiu jitsu Pedro Sauer commerce
Kostas Sarapnickas Union Team BJJ Gewonnen via Punten - 04:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / White or Grey w/White / Lightweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 8th)
G-30
Afgelopen
Abigail Bryan
Scramble BJJ & Wrestling
Ethan Lee Eudaimonia JiuJitsu Gewonnen via Punten - 03:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / White / Heavyweight (166-175 lbs.)
(Saturday June 8th)
F-22
Afgelopen
Aidan Burris
American Top Team - Atlanta
Gewonnen via Overgave - 01:30
Evan Coates Dahlonega BJJ
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 8th)
I24
Afgelopen
Aleksandar Prata
ATOS Atlanta
Gewonnen via Overgave - 00:36
Ariana Cenis Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 8th)
E-27
Afgelopen
Jordan Gallow
Union Team BJJ
Gewonnen via Overgave - 00:24
Joaquin Torres Gwinnett Training Academy
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday June 8th)
B-22
Afgelopen
Simon DeMott
SBG Athens
Gewonnen via Overgave - 00:51
Eric Tinsley Gwinnett Training Academy
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 8th)
J24
Afgelopen
Lincoln McCullough
Hooked Martial Arts + Fitness
Gewonnen via Punten - 03:00
Kayn Ephraim Spartan Fitness MMA/SBG Alabama
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 8th)
F-21
Afgelopen
Dalton Vila
Drysdale/Zenith
Anthony Cardamone Scramble BJJ & Wrestling Gewonnen via Punten - 03:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Superweight (214-224 lbs.) / Male
(Saturday June 8th)
C23
Afgelopen
Jc Burkett
Scramble BJJ & Wrestling
Gewonnen via Overgave - 01:22
Timothy Garrett Scramble BJJ & Wrestling
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 8th)
I25
Afgelopen
Harvey Truong
Ironborn Jiu-jitsu
Gewonnen via Overgave - 01:02
Raeleigh Huntsman Roberto Traven BJJ
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 8th)
E-28
Afgelopen
Parker Wilcox
Fight Sports Cherokee (Canton BJJ)
Gewonnen op Beslissing - 03:00
Clayton Bragdon Auburn Mixed Martial Arts
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday June 8th)
B-23
Afgelopen
Mason Benton
Sakura Jiu Jitsu
Nate David Kagefit Gewonnen via Overgave - 01:18
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 8th)
J25
Afgelopen
Emma Prata
ATOS Atlanta
Gewonnen op Beslissing - 02:34
Liam Santos Gracie Barra Georgia
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / White / Lightfeatherweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 8th)
G-28
Afgelopen
Gabriel Galindo
Fight Sports Cherokee (Canton BJJ)
Zahmir Watkins Champions training center Gewonnen via Punten - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 8th)
I26
Afgelopen
Ariana Cenis
Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu
Gewonnen via Punten - 03:00
Raeleigh Huntsman Roberto Traven BJJ
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / Blue / Lightfeatherweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 8th)
A-25
Afgelopen
Armen Bagdasaryan
Union Team BJJ
Mykyta Liutyi J3 Jiu Jitsu Gewonnen via Punten - 03:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 8th)
D-22
Afgelopen
Eddie Owens
Tier 1
Gewonnen via Overgave - 01:20
Piper Jewell Rolling Panda BJJ
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday June 8th)
B-24
Afgelopen
Jacob Delahoz
J3 Jiu Jitsu
Eric Tinsley Gwinnett Training Academy Gewonnen via Overgave - 04:00