Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Cruiserweight (71-80 lbs.)
(Saturday)
D-14
Acabado
Matheus De Britto
Alliance Boca Raton / Alex Britto BJJ
Won by points - 03:00
Matthias Del Castillo Carlson Gracie Miami - Ghost Squad
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Beginner / Ultraweight (157 lbs.+)
(Saturday)
G-12
Acabado
Anthony Radelat
Carlson Gracie Miami - Ghost Squad
Won by Submission - 02:52
Mateo Melendez St. Croix Brazilian Jiu-Jitsu
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Heavyweight (81-90 lbs.)
(Saturday)
C-13
Acabado
Camilla Castillo
Carlson Gracie Miami - Ghost Squad
Mia Cecere Palm Beach Gardens Martial Arts (PBGMA) Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
B-14
Acabado
Dominick DelGiacco
St. Croix Brazilian Jiu-Jitsu
Jacob Kuenzle American Top Team - Coconut creek Won by points - 02:00
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
E-15
Acabado
Sebastian Escobedo
XCELL JIU JITSU ACADEMY
Cameron Walker Renzo Gracie Lake Worth Won by Submission - 00:34
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Cruiserweight (71-80 lbs.)
(Saturday)
D-13
Acabado
JANELIS CASABLANCA
Fight Sports Miami
Won by Submission - 00:08
Colin Barton Endure Martial Arts
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday)
G-13
Acabado
Cael M
ATT SHARK TEAM C
Alexei A Pompa Art In Motion Jiu Jitsu Won by points - 03:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday)
C-10
Acabado
Dominik Arnaez
Carlson Gracie Miami - Ghost Squad
Won by points - 03:00
Valentina Figueroa Carlson Gracie Miami - Ghost Squad
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Cruiserweight (96-105 lbs.)
(Saturday)
A-13
Acabado
Joaquin Melendez
St. Croix Brazilian Jiu-Jitsu
Unknown User Senjutsu Martial Arts Academy Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Heavyweight (76-85 lbs.)
(Saturday)
B-17
Acabado
Preston Pena
Renzo Gracie Lake Worth
Won by Submission - 00:23
Janessa Orig Carlson Gracie Miami - Ghost Squad
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Beginner / Middleweight (117-126 lbs.)
(Saturday)
H-10
Acabado
Lucas Gonzalez
Rogue Wave Martial Arts
Davi Moret Senjutsu Martial Arts Academy Won by Submission - 00:52
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Heavyweight (106-115 lbs.
(Saturday)
Acabado
Sophia Antico
Senjutsu Martial Arts Academy
Andrew Alfonso Renzo Gracie Weston Won by Walkover
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
E-16
Acabado
Xavier Clavijo
Carlson Gracie Miami - Ghost Squad
Brody Saavedra Renzo Gracie Lake Worth Won by Submission - 02:51
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (61-70 lbs.)
(Saturday)
D-19
Acabado
Tristyn Stone
Iron Warriors
Lucas OBrien Winners Training Centers Won by Submission - 02:25
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
B-15
Acabado
Ronin Green
St. Croix Brazilian Jiu-Jitsu
Won by points - 02:00
Dominick DelGiacco St. Croix Brazilian Jiu-Jitsu
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Beginner / Superweight (147-156 lbs.)
(Saturday)
H-13
Acabado
Alex Vaynman
American Top Team Sunrise
Won by points - 03:00
German Narvaez Carlson Gracie Miami - Ghost Squad
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Beginner / Ultraweight (157 lbs.+)
(Saturday)
G-11
Acabado
Sam West
Senjutsu Martial Arts Academy
Won by Submission - 02:56
Benjamin Paddyfoot Black House Miami Beach
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday)
C-11
Acabado
Marcus Ortiz
Fight Sports
Zayne Velez Won by points - 03:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Superweight (116 lbs.+)
(Saturday)
A-16
Acabado
Jackson Weston
Fight Sports Miami
Dominic Font JP Jiu Jitsu Academy Won by points - 02:14
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Middleweight (117-126 lbs.)
(Saturday)
F-16
Acabado
Eduardo DaSilva
Alliance Boca Raton / Alex Britto BJJ
Dillon Smith RILION GRACIE ACADEMY - GRACIE ELITE TEAM Won by Submission - 02:20
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Cruiserweight (71-80 lbs.)
(Saturday)
D-15
Acabado
Blake Velez
Palm Beach Gardens Martial Arts (PBGMA)
Won by Decision - 03:00
Matthias Del Castillo Carlson Gracie Miami - Ghost Squad
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Heavyweight (106-115 lbs.
(Saturday)
B-19
Acabado
Vincent Ferrante
The Grounds MMA Academy
Eve-Alyse Arnold Endure Martial Arts Won by points - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday)
Acabado
Alejandro Calzadilla
No Academy/Association
Won by Walkover
Kaileia Villavicencio ATT BAGA
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / Intermediate / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday)
E-21
Acabado
Brody Williams
ATT SHARK TEAM C
Won by points - 03:00
Autumn Wolfe Art In Motion Jiu Jitsu
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Beginner / Middleweight (117-126 lbs.)
(Saturday)
H-11
Acabado
Lucas Gonzalez
Rogue Wave Martial Arts
Kevin Le American Top Team Palm Beach Gardens Won by Submission - 02:57
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Cruiserweight (96-105 lbs.) B
(Saturday)
A-14
Acabado
Joaquin Melendez
St. Croix Brazilian Jiu-Jitsu
Unknown User Senjutsu Martial Arts Academy Won by points - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Beginner / Heavyweight (137-146 lbs. )
(Saturday)
F-12
Acabado
Trenten Rodriguez
American Top Team Palm Beach Gardens
Won by points - 03:00
Alexander Marrero JP Jiu Jitsu Academy
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Cruiserweight (71-80 lbs.)
(Saturday)
D-16
Acabado
JANELIS CASABLANCA
Fight Sports Miami
Won by Submission - 02:43
Matheus De Britto Alliance Boca Raton / Alex Britto BJJ
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Heavyweight (81-90 lbs.)
(Saturday)
Acabado
Valery Gutierrez
Carlson Gracie Miami - Ghost Squad
Camilla Castillo Carlson Gracie Miami - Ghost Squad Won by Walkover
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
B-16
Acabado
Elijah Murawski
American Top Team - Coconut creek
Jacob Kuenzle American Top Team - Coconut creek Won by points - 02:00
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
E-17
Acabado
Savannah Castillo
Carlson Gracie Miami - Ghost Squad
Cameron Walker Renzo Gracie Lake Worth Won by Submission - 00:53
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Heavyweight (137-146 lbs. )
(Saturday)
G-16
Acabado
Mateo Martinez
Gracie Barra Aventura, FL
Won by Submission - 03:34
Benjamin Green The Armory