Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 9th)
E-15
Acabado
Tatum De La Vega
Randori Jiu Jitsu
Anthony Martinez Maxim Gym Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 9th)
B-10
Acabado
Alex Lapitan
Carlson Gracie Team
Won by points - 03:00
Evan Jacobsen Clay Guida's MMA Stop
Womens No-Gi / Beginner / Lightweight (131-140 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-19
Acabado
Claire Yackley
Intercept MMA
Leena Krishnan Intercept MMA Won by Submission - 03:45
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 16-17 years / White / Lightfeatherweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
G17
Acabado
Lupita Flores
Wrecking Ball MMA
Won by Submission - 02:32
Azlynn Olson NICC
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
F-18
Acabado
Maxwell Erban
Intercept MMA
Won by Submission - 02:55
Anand Kumar Clay Guida's MMA Stop
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Cruiserweight (126-135 lbs. )
(Saturday June 9th)
C-17
Acabado
Braden Ashe
Bulldog Fight Team
Won by Submission - 02:40
Madison Martinez Maxim Gym
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
B-14
Acabado
Logan De La Vega
Randori Jiu Jitsu
Maximus Reyna Carlson Gracie Team Won by points - 04:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / White or Grey w/White / Superweight (146-155 lbs. )
(Saturday June 9th)
G19
Acabado
Landen Bailey
Maryville Jiu Jitsu
Unknown User TAC TEAM BJJ Won by points - 03:00
Womens Gi / White / Lightweight (131-140 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-20
Acabado
Danielle Sanchez
Team Fumaca Academy
Won by points - 04:00
Heather Sparkman UFC GYM
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 16-17 years / White / Lightfeatherweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
Acabado
Lupita Flores
Wrecking Ball MMA
Won by Walkover
Azlynn Olson NICC
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-20
Acabado
Stephanie Coronado
Wrecking Ball MMA
Jesse Morales MMA Stop - Clay Guida Won by Submission - 02:54
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 9th)
E-16
Acabado
Tatum De La Vega
Randori Jiu Jitsu
Anthony Martinez Maxim Gym Won by points - 03:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / White or Grey w/White / Superweight (146-155 lbs. )
(Saturday June 9th)
G20
Acabado
Landen Bailey
Maryville Jiu Jitsu
Unknown User TAC TEAM BJJ Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-9
Acabado
Leonid REYNA
Carlson Gracie Team
Won by Submission - 01:28
Sunny Schaeffer Brasa Comprido BJJ
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
Acabado
Ali Aksu
Randori Jiu Jitsu
Andrew Cantu UFC Gym Ricardo Lamas Won by Walkover
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 9th)
E-13
Acabado
Landon “The Body Snatcher” Jaski
Northern Illinois Combat Club
Won by Submission - 02:50
Cameron Hamill Randori Jiu-jitsu
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Cruiserweight (126-135 lbs. )
(Saturday June 9th)
C-19
Acabado
Zain Javan
Andre Maneco BJJ
Won by Submission - 00:31
Madison Martinez Maxim Gym
Womens Gi / White / Lightweight (131-140 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-21
Acabado
Danielle Sanchez
Team Fumaca Academy
Won by Submission - 03:37
Heather Sparkman UFC GYM
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-21
Acabado
Stephanie Coronado
Wrecking Ball MMA
Jesse Morales MMA Stop - Clay Guida Won by points - 03:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-8
Acabado
Tatum De La Vega
Randori Jiu Jitsu
Won by points - 03:00
Angelyn Bang Team Gladiador
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
G22
Acabado
Joe Carnell
Maxim Gym
Alan Durham APEX House Of Grappling Won by Submission - 01:18
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
B-15
Acabado
Logan De La Vega
Randori Jiu Jitsu
Mason Jones Corral's Martial Arts Won by Disqualification (disqualification)
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Superweight (146-155 lbs.)
(Saturday June 9th)
E-22
Acabado
Josiah Triezenberg
Team Corral
Durango Valles APEX House Of Grappling Won by points - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Cruiserweight (126-135 lbs. )
(Saturday June 9th)
C-18
Acabado
Nathan Amescua
Team Corral
Braden Ashe Bulldog Fight Team Won by points - 04:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
A-23
Acabado
Marco Mcdonald
Intercept MMA
Max Lehner B1 Brazilian jiu jitsu Won by points - 04:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
B-16
Acabado
Maximus Reyna
Carlson Gracie Team
Mason Jones Corral's Martial Arts Won by points - 03:16
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
Acabado
Nicholas Cohen
Randori Jiu Jitsu
Won by Walkover
Angelyn Bang Team Gladiador
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-10
Acabado
Nicholas Cohen
Randori Jiu Jitsu
Leonid REYNA Carlson Gracie Team Won by Submission - 01:08
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
G23
Acabado
Connor Goorsky
Filipe Barbosa Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Won by points - 05:00
Paul Petrauskas Supreme Jiu Jitsu Idriz Redzovic
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-11
Acabado
Angelyn Bang
Team Gladiador
Sunny Schaeffer Brasa Comprido BJJ Won by Submission - 00:33
Womens No-Gi / Intermediate / Roosterweight (110 lbs. & under)
(Saturday June 9th)
C-23
Acabado
Beyth-Shan Yodhhewawhe
Gracie Barra
Won by points - 05:00
Natalia Lim LCCT BJJ
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
F-26
Acabado
Daniel Gonzalez
B1 Brazilian jiu jitsu
Philip Quinlan Jr Intercept MMA Won by points - 05:00