Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 9th)
F-11
Acabado
Cameron Collins
Luiz Filho BJJ
Won by points - 03:00
Kemper Garver Alexander Brazilian Jiu Jitsu
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-10
Acabado
Logan Gusias
Randori Jiu Jitsu
Hank Hough Randori Jiu Jitsu Won by points - 02:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
G6
Acabado
Jack Hale
Randori Jiu Jitsu
Ariana Baier MMA Stop Fitness Clay Guida Won by Submission - 02:01
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Advanced / Middleweight (146-155 lbs.)
(Saturday June 9th)
F-14
Acabado
Victor Ceja
Shadowhouse
Omar Jaber Randori Jiu Jitsu Won by Disqualification (disqualification) - 00:43
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
E-10
Acabado
Anthony Martinez
Maxim Gym
Micah Amescua Team Corral Won by Submission - 01:26
Youth 1- Gi / 8-9 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Cruiserweight (81-90 lbs. )
(Saturday June 9th)
G13
Acabado
Brodie Ashe
Bulldog Fight Team
Won by Disqualification (disqualification)
Brooklyn Bloss Alexander Brazilian Jiu Jitsu
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-11
Acabado
Kendrick Kerr
Northern Illinois Combat Club
Logan Gusias Randori Jiu Jitsu Won by points - 02:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Advanced / Middleweight (146-155 lbs.)
(Saturday June 9th)
F-15
Acabado
Victor Ceja
Shadowhouse
Won by Submission - 01:11
Omar Jaber Randori Jiu Jitsu
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-6
Acabado
Dennis Hough
Randori Jiu Jitsu
John Berilla Gracie Barra Libertyville Won by Decision - 02:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 9th)
G12
Acabado
Noah Flores
Carlson Gracie Team
Mila Conrad Carlson Gracie Team Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 9th)
B-9
Acabado
Evan Jacobsen
Clay Guida's MMA Stop
Won by points
Olivia Covarrubias Randori Jiu-jitsu
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 9th)
E-11
Acabado
Landon “The Body Snatcher” Jaski
Northern Illinois Combat Club
Won by Submission - 01:30
Mason Robinson Clay Guida's MMA Stop
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-14
Acabado
Robert Darling
No Joke MMA
Alyona Rik Gracie Barra Aventura, FL Won by Submission - 01:28
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Roosterweight (65 lbs. & under)
(Saturday June 9th)
B-11
Acabado
Gabriel Richmond
Carlson Gracie Team
Won by Submission - 01:38
Paxton De La Vega Randori Jiu Jitsu
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Middleweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 9th)
G15
Acabado
Micah Amescua
Team Corral
Won by Submission - 02:46
Arijah Mendoza MMA Stop - Clay Guida
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-12
Acabado
Kendall Hamill
Randori Jiu Jitsu
Hank Hough Randori Jiu Jitsu Won by points - 02:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Beginner / Middleweight (146-155 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-13
Acabado
Alex Azocar
UFC Gym Ricardo Lamas
Won by Submission - 00:45
Landen Bailey Maryville Jiu Jitsu
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-5
Acabado
Tatum De La Vega
Randori Jiu Jitsu
Leonid REYNA Carlson Gracie Team Won by points
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / Blue / Middleweight (146-155 lbs.)
(Saturday June 9th)
F-16
Acabado
Durango Valles
APEX House Of Grappling
Won by Submission - 01:16
Omar Jaber Randori Jiu Jitsu
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-15
Acabado
Robert Darling
No Joke MMA
Alyona Rik Gracie Barra Aventura, FL Won by Submission - 00:16
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Cruiserweight (126-135 lbs. )
(Saturday June 9th)
C-16
Acabado
Nathan Amescua
Team Corral
Won by points - 04:00
Zain Javan Andre Maneco BJJ
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 9th)
E-12
Acabado
Cameron Hamill
Randori Jiu-jitsu
Won by points - 03:00
Tyler Quarles Carlson Gracie Team
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-6
Acabado
Nicholas Cohen
Randori Jiu Jitsu
Won by Submission - 00:08
Angelyn Bang Team Gladiador
Womens No-Gi / Beginner / Lightweight (131-140 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-17
Acabado
Heather Sparkman
UFC GYM
Claire Yackley Intercept MMA Won by Submission - 01:19
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / Blue / Middleweight (146-155 lbs.)
(Saturday June 9th)
F-17
Acabado
Durango Valles
APEX House Of Grappling
Won by points - 04:00
Victor Ceja Shadowhouse
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Middleweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 9th)
G14
Acabado
Quentin Briggs
Alexander Brazilian Jiu Jitsu
Won by Disqualification (disqualification)
Carter Stritzel Team Vaghi
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Roosterweight (65 lbs. & under)
(Saturday June 9th)
B-12
Acabado
Gabriel Richmond
Carlson Gracie Team
Won by points - 03:00
Paxton De La Vega Randori Jiu Jitsu
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-7
Acabado
Leonid REYNA
Carlson Gracie Team
Won by Submission - 02:33
Nicholas Cohen Randori Jiu Jitsu
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Middleweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 9th)
Acabado
Carter Stritzel
Team Vaghi
Arijah Mendoza MMA Stop - Clay Guida Won by Walkover
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Middleweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 9th)
G16
Acabado
Quentin Briggs
Alexander Brazilian Jiu Jitsu
Micah Amescua Team Corral Won by points - 03:00
Womens No-Gi / Beginner / Lightweight (131-140 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-18
Acabado
Heather Sparkman
UFC GYM
Leena Krishnan Intercept MMA Won by Submission - 01:57
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / Blue / Middleweight (146-155 lbs.)
(Saturday June 9th)
Acabado
Omar Jaber
Randori Jiu Jitsu
Victor Ceja Shadowhouse Won by Walkover