Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 9th)
B-22
Acabado
Jack Pietrowski
Randori Jiu Jitsu
Logan Gusias Randori Jiu Jitsu Won by points - 02:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-21
Acabado
Matt McAtee
B1 BJJ
Joseph Shine Uflacker Academy Won by Submission - 01:37
Youth 2- No-Gi / 14-15 years / Beginner / Middleweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
F-15
Acabado
Heaven Patterson-Dale
LCCT
Ayden Vang Roufusport Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 9th)
H-17
Acabado
Ari Groothuis
TAC TEAM BJJ
Won by points - 02:00
Aaron Dragilev Wrecking Ball MMA
Youth 2- No-Gi / 16-17 years / Beginner / Lightweight (136-145 lbs.)
(Saturday June 9th)
J-15
Acabado
Roque Chapa
Team Corral
Dominic Dagostino Ferro Academy Won by Submission - 02:55
Youth 2- No-Gi / 12-13 years / Advanced / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-17
Acabado
Rhenzo Augusto
LCCT
Won by Submission - 00:25
Eldar Cutahija Redzovic Jiu Jitsu
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Ultraweight (225-235 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
G-33
Acabado
Ryan Schenk
Clay Guida's MMA Stop
Brian Vear UFC GYM Won by Submission - 03:14
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Cruiserweight (81-90 lbs. )
(Saturday June 9th)
B-26
Acabado
Julianna Franz
Comprido BJJ
Won by Decision
Daniel Torres AXT Jiu-Jitsu
Youth 2- Gi / 12-13 years / Solid Grey or Grey w/Black / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-22
Acabado
Unknown User
Uflacker Academy
Dominic Flores LCCT Won by Submission - 00:37
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 9th)
B-24
Acabado
Jack Pietrowski
Randori Jiu Jitsu
Won by points - 02:00
Kendall Hamill Randori Jiu Jitsu
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 9th)
F-13
Acabado
Hannah Barrow
TAC TEAM BJJ
Max Szymanski Team Corral Won by points - 04:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-20
Acabado
Miles Mantasoot
3D Martial Arts
Won by Decision - 03:00
Isaac Villanueva Powersource Martial Arts
Youth 2- No-Gi / 14-15 years / Advanced / Superweight (146-155 lbs.)
(Saturday June 9th)
H-13
Acabado
Malachi Brooks
Alpha BJJ
Joseph Barrow TAC TEAM BJJ Won by Submission - 01:19
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
K-6
Acabado
Madden Cerny
3D Martial Arts
Delilah Vang Roufusport Won by Submission - 00:44
Youth 2- Gi / 12-13 years / Solid Grey or Grey w/Black / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-27
Acabado
Damian Arteaga
UFC GYM
Alyona Rik Gracie Barra Aventura, FL Won by Submission - 00:50
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-20
Acabado
Andres Gonzalez
Powersource Martial Arts
Won by points - 03:00
Leah Majewski Carlson Gracie Channahon
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
K-5
Acabado
Nicholas Cohen
Randori Jiu Jitsu
Victor Briseno Carlson Gracie Team - Maxim Gym Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Roosterweight (65 lbs. & under)
(Saturday June 9th)
B-28
Acabado
Tatum De La Vega
Randori Jiu Jitsu
Won by points - 03:00
Justin Majewski Carlson Gracie Team
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 9th)
I-16
Acabado
Alycia Arteaga
UFC GYM
Amantur Ahmadov TAC TEAM BJJ Won by points - 03:00
Mens No-Gi / Beginner / Executive / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
G-31
Acabado
David Creech
AXT Jiu-Jitsu
Won by Submission
Bill Gray Serafin BJJ
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday June 9th)
J-17
Acabado
Frankie Montemurro
LCCT
Won by Submission - 00:25
Manuel Gutierrez Carlson Gracie Team - Maxim Gym
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
E-22
Acabado
Haley Ramos
Fit 2 Defend
Jonah Bergert TAC TEAM BJJ Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 9th)
H-16
Acabado
Victor Villanueva
LCCT
David Pavlik Won by points - 02:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-23
Acabado
Bobby DelaCruz
Comprido BJJ
Won by points - 03:00
Mia Notaro Powersource Martial Arts
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 9th)
Acabado
Vinny Galatte
Carlson Gracie Team
Dale Montemurro LCCT Won by Walkover
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 9th)
F-14
Acabado
Malachi Rendell
Carlson Gracie Team
Maximus Reyna Carlson Gracie Team Won by Submission - 01:20
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (45 lbs. & under)
(Saturday June 9th)
D-19
Acabado
Salahuddin Mian
Carlson Gracie Team
Won by Disqualification (disqualification)
Frankie DelaCruz Comprido BJJ
Youth 2- Gi / 12-13 years / Solid Grey or Grey w/Black / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-23
Acabado
Unknown User
Uflacker Academy
Dominic Flores LCCT Won by Submission - 01:14
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 9th)
B-25
Acabado
Logan Gusias
Randori Jiu Jitsu
Aleena Zayid Randori Jiu Jitsu Won by points - 01:02
Youth 2- Gi / 12-13 years / White or Grey w/White / Lightfeatherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
I-19
Acabado
Alex Panek
3D Martial Arts
Won by points - 03:00
Justin Aguilar Jr Uflacker Academy
Youth 2- No-Gi / 14-15 years / Beginner / Middleweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
F-16
Acabado
Camden Shaffer
Defend Michigan - SAS
Won by Submission - 01:32
Ayden Vang Roufusport
Youth 2- Gi / 14-15 years / White or Grey w/White / Middleweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
E-25
Acabado
Ryan Alirie
UFC GYM
Jadon Bult TAC TEAM BJJ Won by points - 03:00