Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Grey / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday April 22nd)
K25
Gotowy
Zoe Garven
Weinischke Martial Arts
Wygrana na punkty - 03:00
Gabrielle Spinowitz Gracie Barra Jacksonville
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Heavyweight (203-213 lbs.) / Male
(Saturday April 22nd)
H64
Gotowy
Connor Stanley
Weinischke Martial Arts
Ryan Graveline Wygrana na punkty - 04:00
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 14-15 years / Yellow / Featherweight (96-106 lbs.)
(Saturday April 22nd)
I39
Gotowy
Jasmine Coxe
Brazilian Top Team Jacksonville
Marli Hemphill Carlson Gracie Keystone Heights Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:16
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday April 22nd)
B-66
Gotowy
Elijah Regulacion
Mat Monster Macclenny
Sean-alexander Helfrich Palm Coast Combat Sports Wygrana na punkty - 04:00
Mens No-Gi / Advanced / Adult / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Saturday April 22nd)
C-54
Gotowy
Kenny Jeanthenor
Tyger Brigmon Devine Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:00
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Saturday April 22nd)
G53
Gotowy
Steve Kish
Mat Monster Macclenny
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:49
HOUSTON SWINFORD Roberto Traven BJJ
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday April 22nd)
D-53
Gotowy
Jordan VanLooven
Mat Monster Macclenny
Seth Stratton Brigadeiro Brazilian Jiu Jitsu - USA Wygrana na punkty - 04:00
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / White / Lighfeathertweight (76-85 lbs.)
(Saturday April 22nd)
K26
Gotowy
Reena Kakish
GRACIE BARRA (USA)
Rebekah Cumbess Wygrana na punkty - 03:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Heavyweight (203-213 lbs.) / Male
(Saturday April 22nd)
H65
Gotowy
Elias Jreij
Elevate MMA
Wygrana na punkty - 04:00
Roman Ameigeiras Train fight Win
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Superultraweight (236 lbs. +) / Male
(Saturday April 22nd)
J44
Gotowy
Ryan Jreij
Elevate MMA
DJ Dolan Roberto Traven BJJ Wygrana na punkty - 04:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday April 22nd)
E25
Gotowy
Renee Swan
Art of War Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Kyra Venancio Brigadeiro Brazilian Jiu Jitsu - USA
Womens Gi / White / Superweight (171-180 lbs.)
(Saturday April 22nd)
B-64
Gotowy
Emma Champagne
Old School Brazilian Jiu Jitsu
Savannah Steuer Art of War Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:24
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday April 22nd)
F51
Gotowy
Aiden Braley
Mount Dora BJJ Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Arthur Venancio Brigadeiro Brazilian Jiu Jitsu - USA
Mens No-Gi / Advanced / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday April 22nd)
A-60
Gotowy
Enrique Chocron
Train fight Win
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:37
Raymon Troncoso Gracie Barra Jacksonville
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Yellow / Ultraweight (156 lbs. +)
(Saturday April 22nd)
I38
Gotowy
Ryan Finniss
A Force BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Brenton Steele ATT Valdosta
Mens Gi / Blue / Adult / Cruiserweight (181-191 lbs.) / Male
(Saturday April 22nd)
C-56
Gotowy
Jonathan Robertson
Luiz Palhares
George Reagan Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:35
Womens Gi / Blue / Middleweight (141-150 lbs.)
(Saturday April 22nd)
D-52
Gotowy
Megan Overturf
Roberto Traven BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:54
Emma Keck Roberto Traven BJJ
Mens No-Gi / Advanced / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday April 22nd)
B-69
Gotowy
Brennan Byrd
Train fight Win
Jacob Johnston Weinischke Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:22
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Solid Grey or Grey w/Black / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday April 22nd)
G47
Gotowy
Christian Onodi-Haley
Roberto Traven BJJ
Zac Davis Art of War Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / Blue / Ultraweight (186 lbs.+)
(Saturday April 22nd)
K28
Gotowy
Chase Brown
Gracie Barra Jacksonville
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:31
Philip De Paula Luiz Palhares
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Yellow / Ultraweight (156 lbs. +)
(Saturday April 22nd)
Mens Gi / White / Executive / Heavyweight (203-213 lbs.) / Male
(Saturday April 22nd)
J48
Gotowy
Terrence Shiels
Gracie Barra Jacksonville
Ryan Graveline Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:46
Mens Gi / White / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday April 22nd)
C-58
Gotowy
Joseph Bryan Abejar
Mentality Martial Arts
Isaac Guinn Roberto Traven BJJ Wygrana na punkty - 04:00
Womens Gi / Blue / Middleweight (141-150 lbs.)
(Saturday April 22nd)
D-51
Gotowy
Molly Rogers
Rogers Brazilian Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:29
Jamie McIntyre Roberto Traven BJJ
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 14-15 years / Yellow / Featherweight (96-106 lbs.)
(Saturday April 22nd)
I40
Gotowy
Jasmine Coxe
Brazilian Top Team Jacksonville
Wygrana na punkty - 03:00
Marli Hemphill Carlson Gracie Keystone Heights
Womens No-Gi / Beginner / Ultraweight (181 lbs.+)
(Saturday April 22nd)
B-67
Gotowy
Oriana Oliveros
Elevate MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:34
Emma Champagne Old School Brazilian Jiu Jitsu
Womens No-Gi / Beginner / Middleweight (141-150 lbs.)
(Saturday April 22nd)
A-62
Gotowy
Savannah Steuer
Art of War Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 04:00
Kaitlyn Laventure BJJ Swamp Academy
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Cruiserweight (181-191 lbs.) / Male
(Saturday April 22nd)
F62
Gotowy
Mac Mcmillan
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:27
Junior Howell None
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Heavyweight (203-213 lbs.) / Male
(Saturday April 22nd)
H66
Gotowy
Ryan Graveline
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:15
Wesley Osterhoudt Mentality Martial Arts
Mens No-Gi / Advanced / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday April 22nd)
B-70
Gotowy
Brennan Byrd
Train fight Win
Jacob Johnston Weinischke Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:08
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Saturday April 22nd)
G51
Gotowy
Sean Johnson
Old School Brazilian Jiu Jitsu
Ty Rus Elevate MMA Wygrana na punkty - 04:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Saturday April 22nd)
E30
Gotowy
Ernest Arakelian
Ludus MMA
Darren Dunn Roberto Traven BJJ Wygrana na punkty - 04:00