Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's No-Gi Absolute / Adult / Advanced / Open Weight
(Saturday June 9th)
D-1
Gotowy
Nick Brugal
Renzo Gracie Jiu Jitsu Academy Naples
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:50
Steven Caballero Gracie Barra Kendall
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-2
Gotowy
Daniel Alvarez
Miami WMB
Jonah Perez Freestyle Fighting Academy Wygrana na punkty - 03:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-3
Gotowy
James Steele-Gonzalez
Art In Motion Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:21
Branden Sabido Daniel Perez BJJ - Demian Maia
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
F2
Gotowy
Ania Galka Morales
Alers Martial Arts (AMA)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:49
Joseph Toledo Freestyle Fighting Academy
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
E1
Gotowy
Lucas Adul
Tiger & Dragon Miami
Valentina Cardoso V.R.M.A / Fightsports Wygrana na punkty - 03:00
Youth 1- No-Gi / 4-5 years / Novice / Lightweight (41-50 lbs. )
(Saturday June 9th)
A-3
Gotowy
Michael Ianiushkin
V.R.M.A / Fightsports
Wygrana na punkty - 02:00
Killian Rodgers Black Tie Brazilian Jiu Jitsu
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
F3
Gotowy
Lloyd Avellan
Freestyle Fighting Academy
Audrey Jones BJJ ROOTS Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:12
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Novice / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday June 9th)
J1
Gotowy
Juan Pablo Castillo
Daniel Perez BJJ - Demian Maia
Wygrana na punkty - 02:00
Alexander Rodriguez V.R.M.A / Fightsports
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-4
Gotowy
Jonah Perez
Freestyle Fighting Academy
Rolando Gonzlaez Tiger & Dragon Miami Wygrana na punkty - 03:00
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday June 9th)
F6
Gotowy
Eli Fabelo
Alpha Miami Grappling
Dominic Calabria Future School of Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:23
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
E2
Gotowy
Marcos Avellan Jr.
Freestyle Fighting Academy
Andrew Byers Future School of Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:33
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Lightfeatherweight (45 lbs. & under)
(Saturday June 9th)
B-2
Gotowy
Abbott Fatemian
Art In Motion Jiu Jitsu
Volodymyr Nemets V.R.M.A / Fightsports Wygrana na punkty - 02:00
Youth 1- No-Gi / 4-5 years / Novice / Lightweight (41-50 lbs. )
(Saturday June 9th)
A-4
Gotowy
Ryder Rodriguez
Art In Motion Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 02:00
Avery Kent Black Tie Brazilian Jiu Jitsu
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday June 9th)
G1
Gotowy
Christian Torres
Alers Martial Arts (AMA)
Kingston Quartuccio Black Tie Brazilian Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Novice / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 9th)
I5
Gotowy
Cloey Lindholm
Black Tie Brazilian Jiu Jitsu
Joseph Tapnio Daniel Perez BJJ - Demian Maia Wygrana na punkty - 02:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
F4
Gotowy
Joseph Toledo
Freestyle Fighting Academy
Lloyd Avellan Freestyle Fighting Academy Wygrana na punkty - 03:00
Youth 1- No-Gi / 4-5 years / Novice / Lightweight (41-50 lbs. )
(Saturday June 9th)
A-5
Gotowy
Killian Rodgers
Black Tie Brazilian Jiu Jitsu
Avery Kent Black Tie Brazilian Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 02:00
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday June 9th)
C-3
Gotowy
Lucas Aragon
MMA Masters
Elizabeth Valk Essential Jiu Jitsu Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:00
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Intermediate / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday June 9th)
H2
Gotowy
Olivia Alers
Alers Martial Arts (AMA)
Jase Cabrera Rilion Gracie- Miami Lakes Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:13
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-5
Gotowy
Dominick Hernandez
Miami WMB
James Steele-Gonzalez Art In Motion Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:50
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Middleweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 9th)
J3
Gotowy
Brayan Dominguez
Carlson Gracie Miami - Ghost Squad
Kyro Moreno Freestyle Fighting Academy Wygrana na punkty - 03:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
E3
Gotowy
Valentina Cardoso
V.R.M.A / Fightsports
Joshua Rivero Freestyle Fighting Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:33
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
F5
Gotowy
Ania Galka Morales
Alers Martial Arts (AMA)
Audrey Jones BJJ ROOTS Wygrana na punkty - 03:00
Youth 1- No-Gi / 4-5 years / Novice / Lightweight (41-50 lbs. )
(Saturday June 9th)
A-6
Gotowy
Michael Ianiushkin
V.R.M.A / Fightsports
Ryder Rodriguez Art In Motion Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 02:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Novice / Cruiserweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-2
Gotowy
Dzmitry Budnik
Flowhouse BJJ
Wygrana na punkty - 02:00
Shawn Wolfe White Tiger and Dragon Martial Arts
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
E4
Gotowy
Andrew Byers
Future School of Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:29
Davin More Genesis Brazilian Jiu Jitsu Center
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-6
Gotowy
Jonah Perez
Freestyle Fighting Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Dominick Hernandez Miami WMB
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Intermediate / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday June 9th)
H4
Gotowy
Jase Cabrera
Rilion Gracie- Miami Lakes
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:23
Zechariah Gutierrez Carlson Gracie Miami - Ghost Squad
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Cruiserweight (81-90 lbs.)
(Saturday June 9th)
I2
Gotowy
Daniel Vargas
Art In Motion Jiu Jitsu
Wygrana na punkty
Jacob Coman Carlson Gracie Miami - Ghost Squad
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Novice / Cruiserweight (81-90 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-7
Gotowy
Lukas Jean-louis
Miami Springs Jiu Jitsu
Charles Grossman Flowhouse BJJ Wygrana na punkty - 02:00
Men's No-Gi Absolute / Adult / Advanced / Open Weight
(Saturday June 9th)
B-1
Gotowy
Michael Gillette
V.R.M.A / Fightsports
Bart Freibert Fight Sports Miami Wygrana na punkty - 08:00
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday June 9th)
F7
Gotowy
Robert Perez
Freestyle Fighting Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:29
Alana Rodriguez RILION GRACIE ACADEMY - GRACIE ELITE TEAM