Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Middleweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 9th)
F3
Gotowy
Layne Kay
TNT Martial Arts(Columbia, SC)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:42
Noah Alexander Renzo Gracie South Carolina
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-1
Gotowy
Imron Shukhratov
Triumph Fight Academy
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 01:45
Jackson Poling Riptide mma
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Ultraweight (146 lbs. +)
(Saturday June 9th)
E1
Gotowy
Austin Hanson
ATOS Atlanta
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:22
Charlotte Weissgerber Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Middleweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-1
Gotowy
Logan Haynes
TAP World Class Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 02:00
Cole Gilchrist Rillion Gracie Jiu-jitsu Academy
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-3
Gotowy
Amy Fulker
Rock Hill BJJ / Team Roberto Traven
Wygrana na punkty - 03:00
Kyzer Powers Triumph Fight Academy
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday June 9th)
D-1
Gotowy
Kasen Gerde
Riptide mma
Wygrana na punkty - 03:00
Nickole Salem Black Label Jiu-Jitsu
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-2
Gotowy
Rosetta Fielder
Megalodon Gym
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:03
David Holmes Renzo Gracie South Carolina
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Beginner / Cruiserweight (126-135 lbs. )
(Saturday June 9th)
E2
Gotowy
Waites Waller
Triumph Fight Academy
Clayton Branyon Renzo Gracie South Carolina Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:42
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Novice / Cruiserweight (81-90 lbs.)
(Saturday June 9th)
F1
Gotowy
Lucas Morlino
Revolution Martial Arts and Performance Fitness
Wygrana na punkty - 02:00
Triston Morrison Fight to Win Shelby
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-3
Gotowy
Hudson Carter
Devine Jiu Jitsu
Boston Page Creighton MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:35
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-2
Gotowy
Coco Guss
Black Label Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 02:00
Imron Shukhratov Triumph Fight Academy
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 9th)
C-6
Gotowy
Rett Stubbs
TAP World Class Brazilian Jiu-Jitsu
Zoe Woods Checkmat East Coast Wygrana na punkty - 02:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 9th)
E4
Gotowy
Skylar Turner
Hub City Jiu Jitsu
Kade POWELL Revolution Martial Arts and Performance Fitness Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:02
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 9th)
F4
Gotowy
Kyzer Powers
Triumph Fight Academy
Wygrana na punkty - 02:00
RYKER BURBAGE Black Label Jiu-Jitsu
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-4
Gotowy
Hudson Carter
Devine Jiu Jitsu
Jimmy Fields Top Martial Arts Wygrana na punkty - 04:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Beginner / Cruiserweight (126-135 lbs. )
(Saturday June 9th)
E3
Gotowy
Nate Martinez
Hub City Jiu Jitsu
Clayton Branyon Renzo Gracie South Carolina Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:07
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-4
Gotowy
Morgan Loftis
Fight to Win of Asheville
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:56
Amy Fulker Rock Hill BJJ / Team Roberto Traven
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday June 9th)
D-2
Gotowy
William Santiago
Houzn Jiu Jitsu
Bennett Choate Wygrana na punkty - 03:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Novice / Cruiserweight (81-90 lbs.)
(Saturday June 9th)
F2
Gotowy
Jewel Chastain
Black Label Jiu-Jitsu
Lucas Morlino Revolution Martial Arts and Performance Fitness Wygrana na punkty - 02:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 9th)
Gotowy
Kyzer Powers
Triumph Fight Academy
Wygrana walkowerem
Rett Stubbs TAP World Class Brazilian Jiu-Jitsu
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-5
Gotowy
Kaley Alexander
Renzo Gracie South Carolina
Annika Mann Electric City Mixed Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:13
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 9th)
C-7
Gotowy
Zoe Woods
Checkmat East Coast
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:28
Imron Shukhratov Triumph Fight Academy
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 9th)
E5
Gotowy
Alexander Graves
RILION GRACIE ACADEMY - GRACIE ELITE TEAM
Elijah Stanley Hub City Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 02:48
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Cruiserweight (81-90 lbs. )
(Saturday June 9th)
F5
Gotowy
Lucas Morlino
Revolution Martial Arts and Performance Fitness
Wygrana na punkty - 02:00
Jewel Chastain Black Label Jiu-Jitsu
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-5
Gotowy
Jimmy Fields
Top Martial Arts
Wygrana na punkty - 04:00
Boston Page Creighton MMA
Youth 1- Gi / 4-5 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (41-50 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-10
Gotowy
Jackson Poling
Riptide mma
Nickole Salem Black Label Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:42
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday June 9th)
D-3
Gotowy
Kasen Gerde
Riptide mma
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:11
Chelsea O'Connor Augusta Jiu-Jitsu Academy
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-6
Gotowy
Aiden Formella
Checkmat Charlotte
Wygrana na punkty - 03:00
Kaley Alexander Renzo Gracie South Carolina
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 9th)
E6
Gotowy
Kade POWELL
Revolution Martial Arts and Performance Fitness
Wygrana na punkty
Rocco Quoyle Revolution Martial Arts and Performance Fitness
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Superweight (101-110 lbs.)
(Saturday June 9th)
F7
Gotowy
Brayden Mattingly
Jitsu Academy SC
Wygrana na punkty - 03:00
Alfred Wendt V Great Grappling Brazilian Jiu Jitsu
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Middleweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-8
Gotowy
Logan Haynes
TAP World Class Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 02:00
Coco Guss Black Label Jiu-Jitsu
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-7
Gotowy
Audrey Smith
Checkmat Charlotte
Annika Mann Electric City Mixed Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:22