Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Male / Welterweight (160-170 lbs.)
(Saturday)
L41
Gotowy
Diego Velazquez
Freedom Fighters Martial Arts
Wygrana na punkty
Dustin Fidalgo Renzo Gracie Wynwood
Mens Gi / White / Adult / Featherweight (138-148 lbs.) / Male / 0 - 1 Year
(Saturday)
B-54
Gotowy
Venel Ren
Gracie Fishhawk
Alessandro Negro Flowhouse BJJ Wygrana na punkty - 04:00
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Male / Lightweight (149-159 lbs.)
(Saturday)
F-50
Gotowy
John Rincon
Freedom Fighters Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:01
Jack Miller MMA Masters
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Male / Welterweight (160-170 lbs.)
(Saturday)
L40
Gotowy
Alejandro Dominguez
Arise jiujitsu
Ademar Junior American Top Team - Coconut creek Wygrana na punkty
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Male / Welterweight (160-170 lbs.)
(Saturday)
L43
Gotowy
Alejandro Dominguez
Arise jiujitsu
Dustin Fidalgo Renzo Gracie Wynwood Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Male / Welterweight (160-170 lbs.)
(Saturday)
L42
Gotowy
Ademar Junior
American Top Team - Coconut creek
Wygrana na punkty
Jacob Diaz Freedom Fighters Martial Arts
Mens Gi / White / Adult / Welterweight (160-170 lbs.) / Male / 0 - 1 Year
(Saturday)
C-70
Gotowy
Gabriel Garcia
Carlson Gracie Miami - Ghost Squad
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:30
Costas Chalvantzis XCELL JIU JITSU ACADEMY
Mens Gi / White / Adult / Middleweight (171-181 lbs.) / Male / 0 - 1 Year
(Saturday)
A-55
Gotowy
Andres Chavez
Rilion Gracie Academy
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 00:43
Richard Pupo Freedom Fighters Martial Arts
Mens Gi / White / Adult / Superultraweight (237 lbs.+) / Male / 0 - 1 Year
(Saturday)
H-58
Gotowy
Thomas Coyle
Vickery Bjj & MMA
Wygrana na punkty - 04:00
Joshua Bruscia Atlantis Jiu-Jitsu
Mens Gi / Blue / Adult / Middleweight (171-181 lbs.) / Male / 1 1/2 - 2 Years
(Saturday)
D-55
Gotowy
Ulyses Fernandez
Freedom Fighters Martial Arts
Wygrana na punkty - 05:00
Aldo Javier Alvarez ACE MMA FITNESS ORLANDO
Mens Gi / Blue / Adult / Lightweight (149-159 lbs.) / Male / 1 1/2 - 2 Years
(Saturday)
F-51
Gotowy
James Foster
Global MMA Academy
Danny Hernandez Freedom Fighters Martial Arts Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Male / Welterweight (160-170 lbs.)
(Saturday)
L44
Gotowy
Diego Velazquez
Freedom Fighters Martial Arts
Wygrana na punkty - 05:00
Ademar Junior American Top Team - Coconut creek
Mens Gi / White / Adult / Lightweight (149-159 lbs.) / Male / 0 - 1 Year
(Saturday)
I44
Gotowy
Danny Ortiz
UFC GYM
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Jaaziel Santana Freedom Fighters Martial Arts
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Male / Lightweight (149-159 lbs.)
(Saturday)
A-51
Gotowy
Luis Suazo
Freedom Fighters Martial Arts
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 03:30
Elvis Hernandez Round 5 MMA
Mens Gi / Blue / Adult / Welterweight (160-170 lbs.) / Male / 1 1/2 - 2 Years
(Saturday)
C-63
Gotowy
Jacob Diaz
Freedom Fighters Martial Arts
Dustin Fidalgo Renzo Gracie Wynwood Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:36
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Male / Lightweight (149-159 lbs.)
(Saturday)
Gotowy
Danny Ortiz
UFC GYM
Angelo Liguori Temple Martial Arts Wygrana walkowerem
Mens Gi / Blue / Adult / Lightweight (149-159 lbs.) / Male / 1 1/2 - 2 Years
(Saturday)
F-52
Gotowy
Alejandro Garcia
Fight Sports
Wygrana na punkty - 05:00
Noel Zamora Carlson Gracie Miami - Ghost Squad
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Male / Welterweight (160-170 lbs.)
(Saturday)
L45
Gotowy
Jacob Diaz
Freedom Fighters Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:34
Dustin Fidalgo Renzo Gracie Wynwood
Mens Gi / Blue / Adult / Featherweight (138-148 lbs.) / Male / 1 1/2 - 2 Years
(Saturday)
B-58
Gotowy
Tom Kempf
Cardoso Jiu Jitsu
Omar Ayala Freedom Fighters Martial Arts Wygrana na punkty - 05:00
Mens Gi / Blue / Adult / Middleweight (171-181 lbs.) / Male / 1 1/2 - 2 Years
(Saturday)
D-56
Gotowy
Matthew Guerra
Freedom Fighters Martial Arts
Aldo Javier Alvarez ACE MMA FITNESS ORLANDO Wygrana na punkty - 05:00
Mens Gi / White / Adult / Featherweight (138-148 lbs.) / Male / 0 - 1 Year
(Saturday)
B-55
Gotowy
Ian Anderson
Gracie Barra Kendall
Venel Ren Gracie Fishhawk Wygrana na punkty - 04:00
Mens Gi / White / Adult / Welterweight (160-170 lbs.) / Male / 0 - 1 Year
(Saturday)
Gotowy
Sean Ojeda
Arise jiujitsu
Wygrana walkowerem
Jose Betancourt UFC GYM
Mens Gi / White / Adult / Middleweight (171-181 lbs.) / Male / 0 - 1 Year
(Saturday)
A-56
Gotowy
Hector Rubio
Freedom Fighters Martial Arts
Andres Chavez Rilion Gracie Academy Wygrana na punkty - 02:01
Mens Gi / Blue / Adult / Middleweight (171-181 lbs.) / Male / 1 1/2 - 2 Years
(Saturday)
D-57
Gotowy
Carlo Atencio
Start Jiujitsu Academy - Pembroke Pines
Ulyses Fernandez Freedom Fighters Martial Arts Wygrana na punkty - 05:00
Mens Gi / Blue / Adult / Lightweight (149-159 lbs.) / Male / 1 1/2 - 2 Years
(Saturday)
F-54
Gotowy
Alejandro Garcia
Fight Sports
Wygrana na punkty - 05:00
John Rincon Freedom Fighters Martial Arts
Mens Gi / Blue / Adult / Welterweight (160-170 lbs.) / Male / 1 1/2 - 2 Years
(Saturday)
Gotowy
Alejandro Dominguez
Arise jiujitsu
Wygrana walkowerem
Ademar Junior American Top Team - Coconut creek
Mens Gi / White / Adult / Featherweight (138-148 lbs.) / Male / 0 - 1 Year
(Saturday)
B-56
Gotowy
Bruno Iriarte
Freedom Fighters Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:45
Alessandro Negro Flowhouse BJJ
Mens Gi / Blue / Adult / Welterweight (160-170 lbs.) / Male / 1 1/2 - 2 Years
(Saturday)
C-66
Gotowy
Dustin Fidalgo
Renzo Gracie Wynwood
Wygrana na punkty - 05:00
Diego Velazquez Freedom Fighters Martial Arts
Mens Gi / White / Adult / Lightweight (149-159 lbs.) / Male / 0 - 1 Year
(Saturday)
I45
Gotowy
Odin Guerard
Gracie Barra Royal Palm Beach
Jaaziel Santana Freedom Fighters Martial Arts Wygrana na punkty - 04:00
Mens Gi / White / Adult / Lightweight (149-159 lbs.) / Male / 0 - 1 Year
(Saturday)
I46
Gotowy
James Suros
Freedom Fighters Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:51
Danny Ortiz UFC GYM
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Male / Lightweight (149-159 lbs.)
(Saturday)
A-52
Gotowy
Jaaziel Santana
Freedom Fighters Martial Arts
Angelo Liguori Temple Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:11
Mens Gi / Blue / Adult / Lightweight (149-159 lbs.) / Male / 1 1/2 - 2 Years
(Saturday)
F-53
Gotowy
Danny Hernandez
Freedom Fighters Martial Arts
Bryant Ocana Trash & Jiujitsu Wygrana na punkty - 05:00