Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday)
I1
Gotowy
Jason Diaz
Atlantis Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Michael Rojas Arise jiujitsu
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Intermediate / Middleweight (56-65 lbs.)
(Saturday)
H-1
Gotowy
Kayden Tellez
Art In Motion Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:41
Dominick De La Cruz Munoz Carlson Gracie Miami - Ghost Squad
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Lightfeatherweight (45lbs. & under)
(Saturday)
C-1
Gotowy
Anthony Gonzalez
RILION GRACIE
Bryant Jr. Ocana Trash & Jiujitsu Wygrana na punkty - 03:00
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
B-1
Gotowy
Emir Myatiyev
Bone Island Jiu Jitsu
Owen Loftus Art In Motion Jiu Jitsu Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:00
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
B-2
Gotowy
Matthew Hernandez
Flowhouse BJJ
Wygrana na punkty - 02:00
David Valdes Rilion Gracie Academy
Youth 2- No-Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Beginner / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday)
I1
Gotowy
Andriana Sotomayor
Gracie Barra Doral
Emily Viamonte Rilion Gracie Academy Wygrana na punkty - 03:00
Youth 1- No-Gi / 4-5 years / Beginner / Middleweight (41-50 lbs.)
(Saturday)
A-1
Gotowy
Leonard Urakov
Atos Miami
Jordan De La Torre Art In Motion Jiu Jitsu Wygrana na punkty
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
D-1
Gotowy
Elijah Breen
Wygrana na punkty
DANIL IVANOV Thunderstrike MMA
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Ultraweight (147 lbs.+)
(Saturday)
I3
Gotowy
Gabriel Varona
Arise jiujitsu
Daniel Rivera Renato Tavares association Wygrana na punkty - 03:00
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Lightfeatherweight (45lbs. & under)
(Saturday)
C-2
Gotowy
Emma D'Entremont
Black Tie Brazilian Jiu Jitsu
Noah Lopez Alpha Miami Grappling Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:05
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Middleweight (56-65 lbs.)
(Saturday)
E-1
Gotowy
Savannah Castillo
Carlson Gracie Miami - Ghost Squad
Rocco Plasencia Arise jiujitsu Wygrane przez Poddanie (submission)
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Cruiserweight (127-136 lbs.)
(Saturday)
L1
Gotowy
Joaquin Bello
AKI
Adrian Mayari Freedom Fighters Martial Arts Wygrana na punkty
Youth 2- No-Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Intermediate / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday)
I3
Gotowy
Rebecca Marin
Atlantis Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:14
Cyrice Biedermann Mario Sperry Jiu Jitsu
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday)
K1
Gotowy
Lucas Ortiz
Arise jiujitsu
Andrew Alfonso Renzo Gracie Weston Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:21
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Intermediate / Middleweight (56-65 lbs.)
(Saturday)
H-2
Gotowy
DAMIAN URRUTIA
Atos Miami
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:39
Kyle Lambert XCELL JIU JITSU ACADEMY
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Middleweight (56-65 lbs.)
(Saturday)
E-2
Gotowy
David Israel-Sanchez
Arise jiujitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Noah Figueroa Freedom Fighters Martial Arts
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Novice / Cruiserweight (71-80 lbs.)
(Saturday)
C-7
Gotowy
Alessandra Puente
Gracie Barra Kendall
Wygrana na punkty - 02:00
Emily Sanchez Flowhouse BJJ
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Intermediate / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
G-1
Gotowy
Steven Gonzalez
Rillion Gracie Jiu-jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission)
Max Johnson Arise jiujitsu
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
B-3
Gotowy
Kyro Joseph
V.R.M.A / Fightsports
Owen Loftus Art In Motion Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:26
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday)
K2
Gotowy
Samuel Guerrero
Mario Sperry Jiu Jitsu
Lucas Milian RILION GRACIE ACADEMY - GRACIE ELITE TEAM Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:59
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Cruiserweight (71-80 lbs.)
(Saturday)
F-1
Gotowy
Enzo Gutierrez
Atos Miami
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:38
Genevieve Boigris Art In Motion Jiu Jitsu
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Intermediate / Middleweight (56-65 lbs.)
(Saturday)
H-3
Gotowy
Ivan Sobolev
V.R.M.A / Fightsports
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:25
Tommy Ruiz Carlson Gracie Miami - Ghost Squad
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
D-2
Gotowy
Benjamín Linares
Rilion Gracie Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Aubree Wolfe Art In Motion Jiu Jitsu
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday)
I2
Gotowy
Michael Rojas
Arise jiujitsu
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Jiovanni Diaz Atlantis Jiu-Jitsu
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday)
L4
Gotowy
Christopher Greene
V.R.M.A / Fightsports
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:41
ANALIA DIAZ
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Lightfeatherweight (45lbs. & under)
(Saturday)
C-3
Gotowy
Charles Gundry
V.R.M.A / Fightsports
Bryant Jr. Ocana Trash & Jiujitsu Wygrana na punkty - 03:00
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Advanced / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
A-7
Gotowy
MUHAMMAD OSPANOV
Renato Tavares association
Wygrana na punkty - 04:00
Antrel Rolle Jr. Art In Motion Jiu Jitsu
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
B-4
Gotowy
Matthew Hernandez
Flowhouse BJJ
Jacob Kuenzle American Top Team - Coconut creek Wygrana na punkty - 02:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday)
I5
Gotowy
MASON O'DELL
V.R.M.A / Fightsports
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:25
Matthew Acosta Mario Sperry Jiu Jitsu
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Intermediate / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
G-4
Gotowy
Pedro Sgai
Rilion Gracie Academy
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Lucy Rose Alpha Miami Grappling
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Intermediate / Middleweight (56-65 lbs.)
(Saturday)
H-4
Gotowy
Kayden Tellez
Art In Motion Jiu Jitsu
DAMIAN URRUTIA Atos Miami Wygrana na punkty
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Middleweight (56-65 lbs.)
(Saturday)
E-3
Gotowy
Rocco Plasencia
Arise jiujitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:49
Dylan Miranda Gracie Barra Kendall