Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday Feb 27)
C-39
Gotowy
Jason Mills
Vicente Jr Team
Wygrana na punkty - 05:00
Alex Corsini Baer Carlson Gracie PA / Marcelo Mattos BJJ
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Cruiserweight (181-191 lbs.) / Male
(Saturday Feb 27)
Gotowy
Adam Leeper
Vicente Jr Team
Wygrana walkowerem
Gage Patry Carlos Catania BJJ
Men's No-Gi Absolute / Adult / Advanced / Open Weight
(Saturday Feb 27)
B58
Gotowy
Matthew Bettin
SAS TEAM
Deandre Corbe Standard BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:51
Men's No-Gi Absolute / Adult / Advanced / Open Weight
(Saturday Feb 27)
B59
Gotowy
Jonathan Deyette
Team Pimentel
Will Merino Arte Suave Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 08:00
Mens Gi / Blue / Executive / Cruiserweight (181-191 lbs.) / Male
(Saturday Feb 27)
D56
Gotowy
Steven Rotella
Team Randori Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:22
Jason Kettering District Martial Arts
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Saturday Feb 27)
E38
Gotowy
Tyler Dicken
Ryoma Academy of Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:59
Matthew Cromwell Old Site - It’s Not this one
Mens No-Gi / Advanced / Adult / Cruiserweight (181-191 lbs.) / Male
(Saturday Feb 27)
A-43
Gotowy
Jordan Thompson
Standard BJJ
John Scheurich SAS Daniel Tavares BJJ Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:39
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Saturday Feb 27)
C-41
Gotowy
Steven Roscioli
Hart BJJ
Edgar Cruz Yamasaki academy Wygrana na punkty - 05:00
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday Feb 27)
B41
Gotowy
Chibs Ahoy
Team Balance - Baltimore
Shamil Muradkhanov Kaizen MMA Wygrana na punkty - 05:00
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Cruiserweight (181-191 lbs.) / Male
(Saturday Feb 27)
A-39
Gotowy
Elijah Evans
Vanguard Gym
Mike Davies Carlson Gracie PA / Marcelo Mattos BJJ Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Mens No-Gi / Advanced / Adult / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Saturday Feb 27)
D44
Gotowy
Onslo Parker
Yamasaki academy
Jason Park Crazy 88 Wygrana na punkty - 06:00
Womens Gi / White / Lightweight (131-140 lbs.)
(Saturday Feb 27)
E34
Gotowy
Whitney Wong
District Martial Arts
Eva Dempsey Form Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 04:00
Men's No-Gi Absolute / Adult / Advanced / Open Weight
(Saturday Feb 27)
Gotowy
Tyler Dicken
Ryoma Academy of Martial Arts
Ryan Roth 10th planet allentown Wygrana walkowerem
Mens No-Gi / Advanced / Adult / Cruiserweight (181-191 lbs.) / Male
(Saturday Feb 27)
A-44
Gotowy
Sean Yadimarco
Immortals Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:09
JACOB RODRIGUEZ Studio 84
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Cruiserweight (181-191 lbs.) / Male
(Saturday Feb 27)
A-41
Gotowy
Adam Leeper
Vicente Jr Team
Wygrana na punkty - 04:00
Mike Davies Carlson Gracie PA / Marcelo Mattos BJJ
Mens No-Gi / Advanced / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday Feb 27)
E42
Gotowy
Deandre Corbe
Standard BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:14
Alejandro Lopez Ascend Institute of Martial Arts
Mens Gi / Blue / Executive / Cruiserweight (181-191 lbs.) / Male
(Saturday Feb 27)
D57
Gotowy
Steven Rotella
Team Randori Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:58
Jason Kettering District Martial Arts
Mens No-Gi / Advanced / Masters / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Saturday Feb 27)
B46
Gotowy
Lerrod Smalls
Brooklyn mixed martial arts
Michael Rakshan Immortals Jiu Jitsu Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Mens No-Gi / Advanced / Masters / Cruiserweight (181-191 lbs.) / Male
(Saturday Feb 27)
B48
Gotowy
Unknown User
Unattached Athlete
Wygrana na punkty - 04:00
Fredo Pimentel 10th planet allentown
Mens Gi / Blue / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday Feb 27)
A-48
Gotowy
Miles Vando
MPR Endurance MMA
Tevin Ly GFTeam Maryland Wygrana na punkty - 05:00
Mens No-Gi / Advanced / Adult / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Saturday Feb 27)
D43
Gotowy
Lyndon Yates
OCBJJ-Silverback Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:53
Matthew Bettin SAS TEAM
Men's No-Gi Absolute / Adult / Advanced / Open Weight
(Saturday Feb 27)
Gotowy
Steve Joachim
Studio 84
Brian Nielson MMA Institute Wygrana walkowerem
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Saturday Feb 27)
C-43
Gotowy
Anexys Torres
Vicente Jr Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:44
Steven Roscioli Hart BJJ
Men's No-Gi Absolute / Adult / Advanced / Open Weight
(Saturday Feb 27)
B61
Gotowy
Jason Park
Crazy 88
Deandre Corbe Standard BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:20
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday Feb 27)
B42
Gotowy
Mehir Uddin
Team Balance - Baltimore
Eric Price Jiu Jitsu One Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:45
Mens No-Gi / Advanced / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday Feb 27)
E43
Gotowy
Robert Diggle
Robert Degle Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:30
Omar Lane Team Pimentel
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Cruiserweight (181-191 lbs.) / Male
(Saturday Feb 27)
A-40
Gotowy
Colin Gironda
Jiu Jitsu One
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Joseph Winnard Form Jiu Jitsu
Mens Gi / Purple / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday Feb 27)
D58
Gotowy
Alejandro Lopez
Ascend Institute of Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:17
Jonathan Deyette Team Pimentel
Mens No-Gi / Intermediate / Executive / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Saturday Feb 27)
E40
Gotowy
Tyler Bradley
Noel Smith BJJ
Lerrod Smalls Brooklyn mixed martial arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:25
Men's No-Gi Absolute / Adult / Advanced / Open Weight
(Saturday Feb 27)
B60
Gotowy
Dakota Gomeringer
SAS Daniel Tavares BJJ Academy
Brian Nielson MMA Institute Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:10
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Saturday Feb 27)
C-42
Gotowy
Josh Mullins
Team Balance - Baltimore
Edgar Cruz Yamasaki academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:56
Mens No-Gi / Advanced / Masters / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Saturday Feb 27)
B47
Gotowy
Fredo Pimentel
10th planet allentown
Michael Rakshan Immortals Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 04:00