Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Ultraweight (156 lbs. +)
(Saturday Feb 27)
D-16
Gotowy
Bryson McKinnon
Trident Academy
Wygrana na punkty - 04:00
Andre Olszta Big Brothers
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday Feb 27)
B14
Gotowy
A.J. MCKOWN
Form Jiu Jitsu
Rowan Dalenberg SAS Team / Stellar JJ Wygrana na punkty - 04:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday Feb 27)
A-13
Gotowy
Caiden Buckholdt
Alexia LORAH Ephrata Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:18
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday Feb 27)
A-17
Gotowy
Bain Hughes
Conquest BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:36
Sohan Arora Arte Suave Jiu-Jitsu
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday Feb 27)
D-12
Gotowy
Maxwell Cadet
The Compound BJJ | Muay Thai | Combatives
Braylee Bullard Conquest BJJ Wygrana na punkty
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday Feb 27)
D11
Gotowy
Caleb Smoot
Royal Martial Arts
Wygrana na punkty - 02:22
Aubrey Benner SPECTRUM JIU JITSU
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Cruiserweight (61-70 lbs.)
(Saturday Feb 27)
B17
Gotowy
ANDREW MCKOWN
Form Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Clover Hull Vicente Jr Team
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday Feb 27)
A-19
Gotowy
Anthony Andino
Standard BJJ
Colby Jones 410 Academy of Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:22
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Ultraweight (156 lbs. +)
(Saturday Feb 27)
D-17
Gotowy
Bryson McKinnon
Trident Academy
Jay D Unaffiliated/No club Wygrana na punkty - 04:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday Feb 27)
A-18
Gotowy
Bain Hughes
Conquest BJJ
Wygrana na punkty - 04:00
Gideon Sammons 410 Academy of Martial Arts
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday Feb 27)
D13
Gotowy
Quin Greenstreet
Vicente Jr Team
Gavin Robbins 410 Academy of Martial Arts Wygrana na punkty - 03:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Cruiserweight (61-70 lbs.)
(Saturday Feb 27)
B18
Gotowy
Caleb Hodo
2nd Gear BJJ
Salem Hull Vicente Jr Team Wygrana na punkty - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Cruiserweight (126-135 lbs. )
(Saturday Feb 27)
D-20
Gotowy
Braden Vacca
Gracie Maryland
Dominick Cady Royal Martial Arts Wygrana na punkty - 04:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday Feb 27)
D14
Gotowy
Quin Greenstreet
Vicente Jr Team
Wygrana na punkty
Maddox Cruz Groundswell MMA
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday Feb 27)
A-14
Gotowy
Rowan Dalenberg
SAS Team / Stellar JJ
Avana Harford Arte Suave Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:07
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Cruiserweight (61-70 lbs.)
(Saturday Feb 27)
B19
Gotowy
ANDREW MCKOWN
Form Jiu Jitsu
Maxwell Cadet The Compound BJJ | Muay Thai | Combatives Wygrana na punkty - 01:17
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday Feb 27)
Gotowy
Maxwell Cadet
The Compound BJJ | Muay Thai | Combatives
Wygrana walkowerem
Braylee Bullard Conquest BJJ
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Ultraweight (156 lbs. +)
(Saturday Feb 27)
D-18
Gotowy
Andre Olszta
Big Brothers
Jay D Unaffiliated/No club Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday Feb 27)
A-15
Gotowy
Andrew Scott
Royal Martial Arts
Alexia LORAH Ephrata Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:20
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Cruiserweight (61-70 lbs.)
(Saturday Feb 27)
B20
Gotowy
Macy Kenney
B.C. Jiu Jitsu
Salem Hull Vicente Jr Team Wygrana na punkty - 03:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday Feb 27)
B15
Gotowy
A.J. MCKOWN
Form Jiu Jitsu
Rowan Dalenberg SAS Team / Stellar JJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:32
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Cruiserweight (126-135 lbs. )
(Saturday Feb 27)
D-19
Gotowy
James Dhaliwal
Team Pimentel
Unknown User Unaffiliated Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:29
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday Feb 27)
A-16
Gotowy
Caiden Buckholdt
Avana Harford Arte Suave Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Cruiserweight (61-70 lbs.)
(Saturday Feb 27)
B21
Gotowy
ANDREW MCKOWN
Form Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Macy Kenney B.C. Jiu Jitsu
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday Feb 27)
A-20
Gotowy
Sohan Arora
Arte Suave Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:54
Anthony Andino Standard BJJ
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Cruiserweight (126-135 lbs. )
(Saturday Feb 27)
D-22
Gotowy
James Dhaliwal
Team Pimentel
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:11
Braden Vacca Gracie Maryland
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Cruiserweight (61-70 lbs.)
(Saturday Feb 27)
B22
Gotowy
Maxwell Cadet
The Compound BJJ | Muay Thai | Combatives
Wygrana na punkty - 03:00
Salem Hull Vicente Jr Team
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday Feb 27)
A-21
Gotowy
Bain Hughes
Conquest BJJ
Colby Jones 410 Academy of Martial Arts Wygrana na punkty - 04:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Cruiserweight (126-135 lbs. )
(Saturday Feb 27)
D-21
Gotowy
Landon Jones
Coastal BJJ
Unknown User Unaffiliated Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:28
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday Feb 27)
B24
Gotowy
Ryan Hughes
Ryoma Academy of Martial Arts
Wygrana na punkty - 03:00
Preston Williams 301 MMA
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday Feb 27)
D15
Gotowy
Gavin Robbins
410 Academy of Martial Arts
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 00:18
Maddox Cruz Groundswell MMA
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Cruiserweight (106-115 lbs.)
(Saturday Feb 27)
D16
Gotowy
Patrick Dhaliwal
Team Pimentel
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:05
Traedence Moore Black Tie Brazilian Jiu Jitsu