Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Middleweight (96-105 lbs.)
(NEWBREED Mats)
Gotowy
Zayne Light
Fight Sports Cherokee (Canton BJJ)
Wygrana walkowerem
Rafael Bustamante Alliance Atlanta
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Featherweight (76-85 lbs.)
(NEWBREED Mats)
C-11
Gotowy
Jase Moore
Integrity BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Nauman Saiyed Gwinnett Training Academy
Youth 2- Gi / 12-13 years / Yellow / Featherweight (86-95 lbs.)
(NEWBREED Mats)
K-5
Gotowy
Egor Gubkin
ATOS Atlanta
Wygrana na punkty - 03:00
BRYSON TAITANO Gracie Barra Alabama
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(NEWBREED Mats)
Gotowy
Jason Amaya
Roberto Traven BJJ
Wygrana walkowerem
John Parham Team Roberto Traven
Youth 2- Gi / 14-15 years / Yellow / Lightweight (106-115 lbs.)
(NEWBREED Mats)
L-16
Gotowy
Tyson Beatty
ATOS Atlanta
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Kenly Eavenson Contemporary Martial Arts
Youth 2- No-Gi / 12-13 years / Intermediate / Lightweight (96-105 lbs.)
(NEWBREED Mats)
H-13
Gotowy
Nicolas Owens
Creighton MMA
Wygrane przez Poddanie (submission)
Li Mei Miller Carlson Gracie Team
Youth 2- No-Gi / 12-13 years / Advanced / Ultraweight (146 lbs. +)
(NEWBREED Mats)
Gotowy
Kali Wilson
Integrity BJJ
Wygrana walkowerem
Caleb Monroe Gracie Barra Columbus
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Lightweight (61-70 lbs.)
(NEWBREED Mats)
Gotowy
Ireland McCann
Maverick Training Center
Lily Rayne Fight Sports Miami Wygrana walkowerem
Youth 1- Gi / 8-9 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / featherweight (51-60 lbs.)
(NEWBREED Mats)
Gotowy
Charlotte Stollar
Integrity BJJ
Wygrana walkowerem
Daniel Venegas Juanaconda BJJ
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (56-65 lbs.)
(NEWBREED Mats)
A-14
Gotowy
Haydon Taylor
Wygrana na punkty - 03:00
Laila Copeland American Top Team Gwinnett
Youth 2- Gi / 16-17 years / Blue / Featherweight (126-135 lbs.)
(NEWBREED Mats)
J-15
Gotowy
Mariah Samsel
Warrior Brazilian Jiu Jitsu Academy
Sydney Tingler Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:00
Youth 2- Gi / 14-15 years / Orange / Superweight (146-155 lbs. )
(NEWBREED Mats)
K-9
Gotowy
Liam Roberts
Creighton MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:57
Kali Wilson Integrity BJJ
Youth 2- No-Gi / 16-17 years / Intermediate / Lightweight (136-145 lbs.)
(NEWBREED Mats)
Gotowy
Angelo Masciantonio
Isaac Dunton Integrity BJJ Wygrana walkowerem
Youth 1- Gi / 8-9 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / featherweight (51-60 lbs.)
(NEWBREED Mats)
Gotowy
Kayliegh Machado
Hub City Jiu Jitsu
Wygrana walkowerem
Zander Singer SBG Athens
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Intermediate / Cruiserweight (76-85 lbs.)
(NEWBREED Mats)
D-1
Gotowy
Santiago Ramirez
Smith bjj
James Hughes SBG International
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Lightweight (61-70 lbs.)
(NEWBREED Mats)
E-2
Gotowy
Quinn Parris
Fight Sports Cherokee (Canton BJJ)
Lily Rayne Fight Sports Miami Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:52
Youth 2- Gi / 16-17 years / Blue / Lightweight (136-145 lbs.)
(NEWBREED Mats)
L-19
Gotowy
John Wilson
Team Roberto Traven
Wygrana na punkty - 04:00
Daniel Hitchcock Iron Wolf Academy
Youth 2- No-Gi / 12-13 years / Beginner / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(NEWBREED Mats)
F-16
Gotowy
Angel Martinez
SBG Atlanta
Jamison Martinez KnuckleUp Fitness
Youth 1- Gi / 6-7 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Featherweight (46-55 lbs. )
(NEWBREED Mats)
D-11
Gotowy
Kevin Keys
Gracie Barra Columbus
Jackson Buchman Tsunami MMA
Youth 2- Gi / 12-13 years / White or Grey w/White / Lightweight (96-105 lbs.)
(NEWBREED Mats)
F-21
Gotowy
Ella Adiri
Compound Fitness
Khepera Omijeolukore Tsunami MMA
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(NEWBREED Mats)
B-13
Gotowy
Forest McLain
Megalodon Gym
Wygrana na punkty - 02:00
Leila Dupree Integrity BJJ
Youth 2- Gi / 14-15 years / Yellow / Roosterweight (85 lbs. & under)
(NEWBREED Mats)
J-12
Gotowy
Samuel Wilhelm
ATOS Atlanta
Wygrana na punkty - 03:00
BRYSON TAITANO Gracie Barra Alabama
Youth 2- No-Gi / 12-13 years / Intermediate / Lightweight (96-105 lbs.)
(NEWBREED Mats)
H-11
Gotowy
Khepera Omijeolukore
Tsunami MMA
Cadence Moore Ascension MMA Alpharetta
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(NEWBREED Mats)
A-17
Gotowy
JShorn Jones
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:27
Elias Arnold Drysdale/Zenith
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Featherweight (76-85 lbs.)
(NEWBREED Mats)
C-12
Gotowy
Gage Coleman
Triple Threat Brazilian Jiu Jitsu
James Woods Independent MMA and Fitness Wygrana na punkty - 03:00
Youth 2- Gi / 12-13 years / White or Grey w/White / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(NEWBREED Mats)
Gotowy
Angel Martinez
SBG Atlanta
Jett Coleman Triple Threat Brazilian Jiu Jitsu Wygrana walkowerem
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(NEWBREED Mats)
Gotowy
Dustin Dysart
Team Roberto Traven
Billy Cahill No team/ association Wygrana walkowerem
Youth 2- No-Gi / 12-13 years / Advanced / Ultraweight (146 lbs. +)
(NEWBREED Mats)
I-9
Gotowy
Kali Wilson
Integrity BJJ
Wygrana na punkty - 04:00
Nathan Lapitan Carlson Gracie Team
Youth 1- Gi / 8-9 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / featherweight (51-60 lbs.)
(NEWBREED Mats)
D-14
Gotowy
Charlotte Stollar
Integrity BJJ
Kayliegh Machado Hub City Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Youth 2- Gi / 16-17 years / White / Heavyweight (166-175 lbs.)
(NEWBREED Mats)
Gotowy
Isaac Lipham
Ascension MMA
Noah Wyckoff Contemporary Martial Arts Wygrana walkowerem
Youth 2- No-Gi / 12-13 years / Intermediate / Lightweight (96-105 lbs.)
(NEWBREED Mats)
H-12
Gotowy
Harrison Krause
Revolution Martial Arts and Performance Fitness
Wygrana na punkty - 04:00
Daniel Courtney Twin Tigers BJJ
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Lightweight (61-70 lbs.)
(NEWBREED Mats)
E-3
Gotowy
Jacob Long
Smith bjj
Wygrana na punkty - 03:00
Quinn Parris Fight Sports Cherokee (Canton BJJ)