Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Mens Gi / Blue / Adult / Cruiserweight (181-191 lbs.) / Male
(NEWBREED Mats)
G-57
Gotowy
Michael Yoon
Creighton MMA
Joshua Dover Scramble BJJ & Wrestling Wygrana walkowerem
Mens Gi / White / Executive / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(NEWBREED Mats)
L-53
Gotowy
Vincent Nguyen
Team Mongoose BJJ
Stephen Magennis Gwinnett Training Academy Wygrana walkowerem
Mens Gi / White / Adult / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(NEWBREED Mats)
E-71
Gotowy
Michael Escalante
Terra Guerra Jiu-Jitsu Augusta
Derrick Barnes Helix BJJ Wygrana na punkty - 04:00
Mens Gi / Blue / Adult / Cruiserweight (181-191 lbs.) / Male
(NEWBREED Mats)
G-60
Gotowy
Joshua Dover
Scramble BJJ & Wrestling
Wygrana walkowerem
TJ Ward Integrity BJJ
Mens Gi / Brown / Executive / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(NEWBREED Mats)
L-54
Gotowy
Quintavious Marshall
MAMMA
Wygrana walkowerem
Pedro Jimenez Creighton MMA
Mens Gi / White / Executive / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(NEWBREED Mats)
L-55
Gotowy
Johnny Nunes
Warrior Brazilian Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:13
Clinton Speer Drysdale/Zenith
Mens Gi / White / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(NEWBREED Mats)
B-60
Gotowy
Dylan Smith
Wygrana walkowerem
Brennan Johnson Roberto Traven BJJ
Mens Gi / White / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(NEWBREED Mats)
B-53
Gotowy
Emmanuel Hmar
Kenny Kim BJJ
Rush Ricketson Nova Uniao Atlanta Wygrana na punkty - 04:00
Mens Gi / Blue / Executive / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(NEWBREED Mats)
I-42
Gotowy
Alexander Tate
Smith bjj
Ryan Bailey Team Roberto Traven Wygrana na punkty - 04:00
Mens Gi / White / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(NEWBREED Mats)
B-66
Gotowy
Richard Munguia
Relson Gracie Columbus
Dylan Smith Wygrana na punkty - 04:00
Mens Gi / White / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(NEWBREED Mats)
D-58
Gotowy
Travis Pearson
Helio Soneca Association
Grayson See MAMMA Wygrana walkowerem
Mens Gi / White / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(NEWBREED Mats)
D-62
Gotowy
Grayson See
MAMMA
Wygrana walkowerem
Alex Kelly Roberto Traven BJJ
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(NEWBREED Mats)
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(NEWBREED Mats)
B-58
Gotowy
Parker Brown
GRACIE BARRA (USA)
Wygrana walkowerem
Forrest Cagle Straight Blast Gym Buford
Mens Gi / Blue / Masters / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(NEWBREED Mats)
I-43
Gotowy
Jonathan Polk
American Top Team Gwinnett
Wygrana walkowerem
Doug Riemer Rolling Panda BJJ
Mens Gi / White / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(NEWBREED Mats)
D-66
Gotowy
Grayson See
MAMMA
Emmanuel Hmar Kenny Kim BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:03
Mens Gi / White / Adult / Superweight (214-224 lbs.) / Male
(NEWBREED Mats)
I-45
Gotowy
Jeff Partlow
Gwinnett Training Academy
Wygrana walkowerem
Bryan Watkins Team Roberto Traven
Mens Gi / Purple / Adult / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(NEWBREED Mats)
E-65
Gotowy
James Jones
Open Source Jiu Jitsu
Brian Bierley Pete Snider BJJ Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Mens Gi / White / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(NEWBREED Mats)
B-84
Gotowy
Brandon Clark
X3 sports
Tylor Marshall Buckhead Jiu-Jitsu Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Mens Gi / Purple / Adult / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(NEWBREED Mats)
E-68
Gotowy
James Jones
Open Source Jiu Jitsu
Brian Bierley Pete Snider BJJ Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Mens Gi / White / Adult / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(NEWBREED Mats)
E-73
Gotowy
Derrick Barnes
Helix BJJ
Wygrana walkowerem
Riley Rupert X3 sports
Mens Gi / White / Adult / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(NEWBREED Mats)
E-75
Gotowy
Levi Keyser
Integrity BJJ
Derrick Barnes Helix BJJ Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(NEWBREED Mats)
B-61
Gotowy
Michael Eller
Blairsville Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:37
Brandon Guest Team Octopus
Mens Gi / White / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(NEWBREED Mats)
B-56
Gotowy
Quinanthony Bateman
Intercity jitsu
Rush Ricketson Nova Uniao Atlanta Wygrana na punkty - 04:00
Mens Gi / White / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(NEWBREED Mats)
D-56
Gotowy
Brian Downes
Fogel bjj
Alejandro Sandoval American Top Team Gwinnett
Mens Gi / White / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(NEWBREED Mats)
D-64
Gotowy
Brady Waltzer
GRACIE BARRA (USA)
Wygrana walkowerem
Zach Matl J3 Jiu Jitsu
Mens Gi / White / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(NEWBREED Mats)
D-68
Gotowy
Brady Waltzer
GRACIE BARRA (USA)
Jarred Benefield Team Roberto Traven
Mens Gi / White / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(NEWBREED Mats)
B-64
Gotowy
Forrest Cagle
Straight Blast Gym Buford
Damon Bell Gwinnett Training Academy
Mens Gi / White / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(NEWBREED Mats)
B-83
Gotowy
Dylan Smith
Wygrana walkowerem
Ramiro Martinez KnuckleUp Fitness
Mens Gi / White / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(NEWBREED Mats)
B-68
Gotowy
Brandon Harris
Buckhead Jiu-Jitsu
Wygrana walkowerem
Brennan Johnson Roberto Traven BJJ
Mens Gi / White / Adult / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(NEWBREED Mats)
E-74
Gotowy
Luke Vermilya
Team Roberto Traven
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:48
NILE Houser Team Roberto Traven
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(NEWBREED Mats)
B-62
Gotowy
Parker Brown
GRACIE BARRA (USA)
Wygrana walkowerem
Roman Valderaz X3 sports