Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Ultraweight (146 lbs. +)
(Saturday June 9th)
Ferdig
Agustin “Tonka” De Jesus
MJN Jiu Jitsu
Zachary Barton Wolfpack @ GTFL Judo/Jiu-jitsu Seier på Walkover
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
B-7
Ferdig
JB Hofstatter
American Top Team Longwood
Seier med poeng - 03:00
Madison Flanagan Palm Coast Combat Sports
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
E5
Ferdig
Liam Buckstein
Wolfpack @ GTFL Judo/Jiu-jitsu
Seier på submission - 02:12
Delilah Hielscher Redbeard Combatives
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Heavyweight (91-100 lbs.) B
(Saturday June 9th)
D-9
Ferdig
Nathan Flaquer
Squad Brazilian Jiu Jitsu
Seier med poeng - 03:00
Megan Murray BTT Melbourne Florida
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-7
Ferdig
Ella Desario
Relson Gracie St Augustine
Seier med poeng - 03:00
Adrianna Villarreal American Top Team Longwood
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Heavyweight (126-135 lbs.)
(Saturday June 9th)
H11
Ferdig
Andy CRUZ
Fabin Rosa BJJ Orlando
Seier på submission - 00:48
Alejandro Calzadilla Black Tie Brazilian Jiu Jitsu
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Ultraweight (146 lbs. +)
(Saturday June 9th)
G8
Ferdig
Mathias Hernandez
American Top Team Orlando
Yadiel Contino Rollyson Brazilian Jiu Jitsu Seier med poeng - 03:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday June 9th)
F15
Ferdig
Abraham Mubarak
Fabin Rosa BJJ Orlando
Seier med poeng - 03:00
Aaliyah Barrios Renato Tavares association
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
E8
Ferdig
Aaleeya Lazy Wright
Upper Academy Florida
Gabriel Asenjo Fabin Rosa BJJ Orlando Seier med poeng - 04:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Advanced / Heavyweight (91-100 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-9
Ferdig
Eli Filiatreau
Gracie Palm Harbor
Ahmad Awad MUBARAK Fabin Rosa BJJ Orlando Seier på submission - 01:02
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
B-9
Ferdig
Jovan Quezada
American Top Team Longwood
Madison Flanagan Palm Coast Combat Sports Seier på submission - 01:50
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Beginner / Featherweight (126-135 lbs.)
(Saturday June 9th)
H12
Ferdig
Gabriel Wagner
Punta Gorda Martial Arts
Seier på submission - 02:37
Brycen Sowards Pure Life Brazilian Jiu Jitsu
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-8
Ferdig
Donovan Macay
Black Tie Brazilian Jiu Jitsu
Seier med poeng - 03:00
Ryker Haughton Bully Me Now MMA
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-11
Ferdig
Luke Willing
Olivera jiu jitsu and fitness academy
Liam Leitch Checkmat Seier ved dommeravgjørelse - 00:17
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Cruiserweight (126-135 lbs. )
(Saturday June 9th)
H14
Ferdig
Andy CRUZ
Fabin Rosa BJJ Orlando
Seier på submission - 01:02
Evin Scott Gator Family BJJ
Youth 1- Gi / 6-7 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 9th)
F13
Ferdig
Augusto De Souza Molinari
ATOS
Seier med poeng - 03:00
Leon Diamond Gracie Barra Lake Nona
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 9th)
G10
Ferdig
Rudley Villarreal III
American Top Team Longwood
Stormy Spark Fabin Rosa BJJ Orlando Seier med poeng - 04:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-8
Ferdig
Ryder Dietz
Wolfpack @ GTFL Judo/Jiu-jitsu
Seier med poeng - 03:00
Michael Abache American Top Team Longwood
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 9th)
B-11
Ferdig
Juan Yanez
Squad Brazilian Jiu Jitsu
Tayva Juhlin Renzo Gracie Colorado Seier med poeng - 03:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 9th)
E10
Ferdig
Mila Diaz
American Killer Bees HQ
Jacob Pollock American Top Team Seier på submission - 02:05
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Roosterweight (65 lbs. & under)
(Saturday June 9th)
C-11
Ferdig
An’Jelisse Rijos
Fabin Rosa BJJ Orlando
Seier med poeng - 04:00
JUSTIN OLIVEIRA JR Bully Me Now MMA
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Ultraweight (146 lbs. +)
(Saturday June 9th)
Ferdig
Agustin “Tonka” De Jesus
MJN Jiu Jitsu
Mathias Hernandez American Top Team Orlando Seier på Walkover
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-12
Ferdig
Liam Leitch
Checkmat
Seier på submission - 00:24
Jacob Chareunsab SUPREMACY BRAZILIAN JIU JITSU
Youth 1- Gi / 6-7 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 9th)
F14
Ferdig
Kayden Rodriguez
Gracie Barra Lake Nona
Gabriel Gama Fabin Rosa BJJ Orlando Seier på submission - 02:19
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Cruiserweight (126-135 lbs. )
(Saturday June 9th)
H16
Ferdig
Alexander Jenkins
Upper Academy Florida
Micah Thomas RPA Martial Arts and Fitness Seier på submission - 02:37
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-15
Ferdig
Jake Greyslak
Pure Life Brazilian Jiu Jitsu
Seier med poeng - 02:00
Ellis Perez Gracie Barra Lake Nona
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Cruiserweight (126-135 lbs. )
(Saturday June 9th)
H15
Ferdig
Andy CRUZ
Fabin Rosa BJJ Orlando
Seier på submission - 00:53
Connor Stacy Xtreme Gracie Fightsports
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
E9
Ferdig
Aaleeya Lazy Wright
Upper Academy Florida
Gabriel Asenjo Fabin Rosa BJJ Orlando Seier på submission - 01:26
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 9th)
G11
Ferdig
Antonio Aguinaga
Aresbjjplantcity
Rai Bertolazo Fabin Rosa BJJ Orlando Seier med poeng - 04:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Heavyweight (91-100 lbs.)
(Saturday June 9th)
F16
Ferdig
Frankie DelGuercio
6 Levels Orlando
Miguel Jansen-Pabon CARDONAS BJJ MARTIAL ARTS Seier med poeng - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 9th)
B-13
Ferdig
Jeremias Larez
Gracie Barra Lake Nona
Seier med poeng - 03:00
Adrianna Villarreal American Top Team Longwood
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (45 lbs. & under)
(Saturday June 9th)
C-13
Ferdig
Maxwell Cooper
American Top Team Longwood
Seier på submission - 01:59
Dahlia Woods American Top Team Asheville