Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Saturday June 16th)
A-40
Ferdig
John Bauman
No Association/No Team
Seier på submission - 00:53
Austin Moretz-Greene American Judo and Jiu-Jitsu Academy
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / Blue / Lightweight (136-145 lbs.)
(Saturday June 16th)
C-36
Ferdig
Stephan La Presta
Checkmat Lowcountry (LGA)
Denny Glasford Team Harris BJJ 61 Seier på submission - 02:04
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 16th)
E35
Ferdig
Victoria Elwood
Black Label Jiu-Jitsu
Seier med poeng - 03:00
Natalie Oyarvide Charleston Self Defense
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Solid Grey or Grey w/Black / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 16th)
F41
Ferdig
Chase King
Checkmat Lowcountry (LGA)
Brayden Webb Miller Martial Arts/ATT Warner Robins Seier med poeng - 03:00
Mens Gi / White / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday June 16th)
A-43
Ferdig
Gray Evans
Holy City Jiu Jitsu
Seier med poeng - 04:00
Brayden Roberts High Performance Gym
Womens Gi / White / Superweight (171-180 lbs.)
(Saturday June 16th)
C-39
Ferdig
Melaine Winburn
Ozone Brazilian Jiujitsu
Brittany Mixson Houzn Jiu Jitsu Seier på submission - 02:08
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 16th)
E38
Ferdig
KATE HAYES
Top Martial Arts
Seier med poeng - 03:00
Dwight Decker Black Force MMA
Mens No-Gi / Advanced / Adult / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Saturday June 16th)
D-34
Ferdig
Joshua Kulseth
ATOS
T Costlow UFC GYM Brazilian Jiu-Jitsu Program Seier med poeng - 06:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Yellow / Heavyweight (136-145 lbs.)
(Saturday June 16th)
F42
Ferdig
Sebastian Ortega
Black Force MMA
Connor Desautels Devine Jiu Jitsu Savannah/Five Star Wrestling Club Seier med poeng - 03:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / Blue / Lightweight (136-145 lbs.)
(Saturday June 16th)
C-37
Ferdig
Stephan La Presta
Checkmat Lowcountry (LGA)
Vincent Morelli Brunson's MMA & Fitness Seier på submission - 00:30
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 16-17 years / Blue / Featherweight (126-135 lbs.)
(Saturday June 16th)
A-37
Ferdig
Noah Cavalcanti
Houzn Jiu Jitsu
Sydney Palma Black Force MMA Seier med poeng - 04:00
Mens No-Gi / Intermediate / Masters / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Saturday June 16th)
D-37
Ferdig
Frank Cooper
Black Force MMA
Seier på submission - 02:41
Ron Cooper Chango BJJ
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Cruiserweight (181-191 lbs.) / Male
(Saturday June 16th)
C-41
Ferdig
Wyatt Morris
Checkmat Charleston
Seier med poeng - 04:00
Joshua Pelletier Chango BJJ
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 16th)
E39
Ferdig
Aaron Traeger
Black Label Jiu-Jitsu
Seier med poeng - 03:00
Daniella Taylor Black Force MMA
Womens No-Gi / Intermediate / Middleweight (141-150 lbs.)
(Saturday June 16th)
F44
Ferdig
Amanda Alleman
Chango BJJ
Kasey Ricketts Devine Jiu Jitsu Savannah/Five Star Wrestling Club Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Saturday June 16th)
A-41
Ferdig
Nick Rabon
Carolina Combatives
Austin Moretz-Greene American Judo and Jiu-Jitsu Academy Seier med poeng - 04:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / Blue / Lightweight (136-145 lbs.)
(Saturday June 16th)
C-38
Ferdig
Vincent Morelli
Brunson's MMA & Fitness
Seier på submission - 02:32
Denny Glasford Team Harris BJJ 61
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Yellow / Heavyweight (136-145 lbs.)
(Saturday June 16th)
F43
Ferdig
Sebastian Ortega
Black Force MMA
Connor Desautels Devine Jiu Jitsu Savannah/Five Star Wrestling Club Seier på submission - 01:35
Mens No-Gi / Advanced / Adult / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Saturday June 16th)
D-35
Ferdig
Joshua Kulseth
ATOS
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 04:45
T Costlow UFC GYM Brazilian Jiu-Jitsu Program
Womens Gi / White / Middleweight (141-150 lbs.)
(Saturday June 16th)
F46
Ferdig
Elizabeth House
Devine Jiu Jitsu Savannah/Five Star Wrestling Club
Erica Morales Charleston Self Defense Seier på submission - 02:24
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Lightweight (96-105 lbs.)...Dc
(Saturday June 16th)
C-40
Ferdig
Carter Munday
Chango BJJ
Seier med poeng - 03:00
Joey Perry Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 16th)
E40
Ferdig
Jorie Sidoti
Black Force MMA
KATE HAYES Top Martial Arts Seier med poeng - 03:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Saturday June 16th)
A-42
Ferdig
Austen Wells
Black Force MMA
John Bauman No Association/No Team Seier med poeng - 04:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday June 16th)
C-43
Ferdig
Vaughn Eugenio
Deep Waters Jiu Jitsu
Seier med poeng - 04:00
Seth Shirley Terra Guerra Jiu-Jitsu Augusta
Womens No-Gi / Intermediate / Middleweight (141-150 lbs.)
(Saturday June 16th)
F45
Ferdig
Amanda Alleman
Chango BJJ
Kasey Ricketts Devine Jiu Jitsu Savannah/Five Star Wrestling Club Seier på submission - 04:38
Mens Gi / Purple / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday June 16th)
D-38
Ferdig
Damien Rhodes
Seier på submission - 00:34
Peilin Tan Carolina Combatives
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday June 16th)
C-44
Ferdig
Blake Eidson
Houzn Jiu Jitsu
Seier med poeng - 04:00
Eric Sutton Black Label Jiu-Jitsu
Mens Gi / Purple / Executive / Heavyweight (203-213 lbs.) / Male
(Saturday June 16th)
Ferdig
Benjamin Jackson
Pooler BJJ
Seier på Walkover
T Costlow UFC GYM Brazilian Jiu-Jitsu Program
Mens Gi / Purple / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday June 16th)
D-39
Ferdig
Damien Rhodes
Seier på submission - 02:35
Peilin Tan Carolina Combatives
Womens Gi / White / Cruiserweight (151-160 lbs.)
(Saturday June 16th)
F47
Ferdig
Erica Morales
Charleston Self Defense
Alicja Colon Devine Jiu Jitsu Savannah/Five Star Wrestling Club Seier med poeng - 04:00
Mens Gi / Purple / Executive / Heavyweight (203-213 lbs.) / Male
(Saturday June 16th)
Ferdig
Benjamin Jackson
Pooler BJJ
Seier på Walkover
T Costlow UFC GYM Brazilian Jiu-Jitsu Program
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 16th)
E41
Ferdig
Dwight Decker
Black Force MMA
Daniella Taylor Black Force MMA Seier på submission - 01:41