Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Beginner / Superweight (146-155 lbs.)
(Saturday June 9th)
E14
완료됨
Jamil Contreras
Temple Underground Internal Boxing Gym
Blake Whitacre Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu Won by Submission - 01:47
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 9th)
D-10
완료됨
Chelsea O'Connor
Augusta Jiu-Jitsu Academy
Bennett Choate Won by points - 03:00
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 14-15 years / Yellow / Lightweight (107-116 lbs.)
(Saturday June 9th)
F16
완료됨
Malyn Gentry
TNT Martial Arts(Columbia, SC)
Won by Submission - 02:03
Iris Balon High Performance Gym
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Yellow / Cruiserweight (126-135 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-18
완료됨
Samuel Moon
Rilion Gracie Academy
Austin Whitacre Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-18
완료됨
Audrey Smith
Checkmat Charlotte
Elizabeth Martin Warrior Brazilian Jiu Jitsu Academy Won by points - 03:00
Youth 2- No-Gi (GIRLS ONLY) / 14-15 years / Advanced / Heavyweight (137-146 lbs. )
(Saturday June 9th)
F11
완료됨
Adrianna Pettus
TNT Martial Arts(Columbia, SC)
Mckenna Fielder Megalodon Gym Won by points - 04:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 9th)
D-11
완료됨
Kasen Gerde
Riptide mma
Brax Hirt Great Grappling Brazilian Jiu Jitsu Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-15
완료됨
Joseph Whitmire
Rilion Gracie Academy
Gracie Otting Checkmat Charlotte Won by Disqualification (disqualification) - 00:17
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / Blue / Lightweight (136-145 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-22
완료됨
Seth Moon
RILION GRACIE ACADEMY - GRACIE ELITE TEAM
Braden Vu Brazilian Top Team Charlotte Won by points - 04:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-16
완료됨
Annika Mann
Electric City Mixed Martial Arts
Creighton Dacus Top Martial Arts and Fitness Won by Submission - 02:33
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 9th)
D-12
완료됨
Coraline Airheart
Triumph Fight Academy
Won by points - 03:00
William Santiago Houzn Jiu Jitsu
Womens No-Gi / Intermediate / Lightfeatherweight (111-120 lbs.)
(Saturday June 9th)
F17
완료됨
Malyn Gentry
TNT Martial Arts(Columbia, SC)
Danica Zenhye Black Label Jiu-Jitsu Won by Submission - 03:23
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 9th)
E9
완료됨
Kade POWELL
Revolution Martial Arts and Performance Fitness
Won by points - 03:00
Jace Lunsford Renzo Gracie South Carolina
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Cruiserweight (126-135 lbs. )
(Saturday June 9th)
C-16
완료됨
Nathan Harper
High Performance Gym
Won by Submission - 02:15
Austin Whitacre Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-19
완료됨
Audrey Smith
Checkmat Charlotte
Aiden Formella Checkmat Charlotte Won by Submission - 01:02
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 9th)
D-13
완료됨
Bennett Choate
Won by points - 03:00
Brax Hirt Great Grappling Brazilian Jiu Jitsu
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Beginner / Superweight (146-155 lbs.)
(Saturday June 9th)
E15
완료됨
Tucker Willis
Augusta Jiu-Jitsu Academy
Won by points - 03:00
Jamil Contreras Temple Underground Internal Boxing Gym
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / Blue / Lightweight (136-145 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-23
완료됨
Seth Moon
RILION GRACIE ACADEMY - GRACIE ELITE TEAM
Braden Vu Brazilian Top Team Charlotte Won by Submission - 00:23
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 16-17 years / Blue / Lightfeatherweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
F20
완료됨
Danica Zenhye
Black Label Jiu-Jitsu
Won by points - 04:00
Noah Cavalcanti Houzn Jiu Jitsu
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Lightweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-21
완료됨
Kael Fielder
Megalodon Gym
Won by points - 04:00
Ellyanna Mattingly Jitsu Academy SC
Youth 1- Gi / 6-7 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Middleweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-16
완료됨
Coco Guss
Black Label Jiu-Jitsu
Jason White Great Grappling Brazilian Jiu Jitsu Won by points - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Beginner / Superweight (146-155 lbs.)
(Saturday June 9th)
E16
완료됨
Jackson Wooten
High Performance Gym
Won by Submission - 02:28
Blake Whitacre Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Cruiserweight (126-135 lbs. )
(Saturday June 9th)
C-15
완료됨
Mckenna Fielder
Megalodon Gym
Nathan Harper High Performance Gym Won by Submission - 00:38
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
E17
완료됨
Sara Martin
Hub City Jiu Jitsu
Lincoln Pettus TNT Martial Arts(Columbia, SC) Won by points - 03:00
Womens No-Gi / Beginner / Middleweight (141-150 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-24
완료됨
Lilith Wolfersberger
Boss Grappling
Brittany Morgan Revolution Martial Arts and Performance Fitness Won by Submission - 00:14
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-20
완료됨
Aiden Formella
Checkmat Charlotte
Won by points - 03:00
Elizabeth Martin Warrior Brazilian Jiu Jitsu Academy
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 9th)
D-14
완료됨
William Santiago
Houzn Jiu Jitsu
Brax Hirt Great Grappling Brazilian Jiu Jitsu Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Middleweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-17
완료됨
Rylan Maloon
Renzo Gracie South Carolina
Ryan Bain Revolution Martial Arts and Performance Fitness Won by points - 02:00
Womens No-Gi / Intermediate / Lightfeatherweight (111-120 lbs.)
(Saturday June 9th)
F18
완료됨
Malyn Gentry
TNT Martial Arts(Columbia, SC)
Sarah Deloach TNT Martial Arts(Columbia, SC) Won by Submission - 01:50
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Yellow / Cruiserweight (126-135 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-17
완료됨
Mckenna Fielder
Megalodon Gym
Won by Submission - 02:06
Mariely Ramos High Performance Gym
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 9th)
D-15
완료됨
Coraline Airheart
Triumph Fight Academy
Bennett Choate Won by Submission - 01:42
Womens No-Gi / Beginner / Middleweight (141-150 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-25
완료됨
Makinzie Summerville
Alliance Venice
Brittany Morgan Revolution Martial Arts and Performance Fitness Won by Submission - 03:24