Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday)
G-11
완료됨
Steven Macdonald
GRACIE TAMPA SOUTH
Won by Submission - 00:13
Evan Hightower North River Jiu-Jitsu
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Cruiserweight (71-80 lbs.)
(Saturday)
C-16
완료됨
Rory Insalaco
FABIO NOVAES BJJ
Won by Submission - 02:38
Eli Filiatreau Gracie Palm Harbor
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday)
F-14
완료됨
Robert Frijouf
GRACIE TAMPA SOUTH
Won by Submission - 00:13
Maximus Cooperman
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Grey / Cruiserweight (117-126 lbs.)
(Saturday)
I 16
완료됨
Jaylene "J J" Hernandez
GRACIE BARRA KISSIMMEE
Won by points - 03:00
Giulia Paiva Fabin Rosa BJJ Orlando
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Cruiserweight (71-80 lbs.)
(Saturday)
A-15
완료됨
Sava Yankovic Maleski
Evolution MMA - Naples, FL
Won by points - 02:00
Declan McCabe VIEIRA BJJ SARASOTA
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday)
G-12
완료됨
Miguel Camacho
Olympus BJJ
Won by Submission - 00:48
Rohan Patel GRACIE TAMPA SOUTH
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Intermediate / Featherweight (96-106 lbs.)
(Saturday)
J22
완료됨
Emma Bauknight
Won by points - 03:00
Aiden Garofalo The Jiujitsu Project
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday)
F-15
완료됨
Forest Dull
Infinite Jiu-Jitsu
Won by Decision - 00:43
Robert Frijouf GRACIE TAMPA SOUTH
Womens No-Gi / Intermediate / Featherweight (121-130 lbs.)
(Saturday)
H15
완료됨
Kathryn Marcet
Xtreme Gracie
Won by Submission - 03:13
ANGIE TERRELL Primal Striking and BJJ
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Lighfeatherweight (45 lbs and under)
(Saturday)
B-16
완료됨
Lola Akmalova
Gracie Barra Orlando
Emma D'Entremont Black Tie Brazilian Jiu Jitsu Won by points - 02:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday)
I 18
완료됨
Ethan Thou
Mastermind MMA Academy
Ryhanna Olivera Olivera jiu jitsu and fitness academy Won by Submission - 01:38
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Cruiserweight (71-80 lbs.)
(Saturday)
C-17
완료됨
Aadyn Shellman
Gracie Brandon
Won by Submission - 01:12
Samu Rodriguez Fabin Rosa BJJ Orlando
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
D-15
완료됨
Lucan Hightower
North River Jiu-Jitsu
Won by points - 03:00
Colton Winemiller Gracie Brandon
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Grey with black / Cruiserweight (117-126 lbs.)
(Saturday)
K26
완료됨
Ennis Coakley Gonzalez
Gracie Trinity
Kelton Moore Suncoast BJJ Won by points - 03:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Cruiserweight (96-105 lbs.)
(Saturday)
G-14
완료됨
Regina Samgorodsky
VIEIRA BJJ SARASOTA
Carter Brashear Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu Won by points - 03:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday)
F-16
완료됨
An’Jelisse Rijos
Fusion X-Cel Performance
Won by Submission - 00:54
Maximus Cooperman
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday)
I 21
완료됨
Feanix Jaks
GRACIE BARRA KISSIMMEE
Max Artpachon Team Robson Moura Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Heavyweight (81-90 lbs.)
(Saturday)
E-19
완료됨
Leahana Hulse
Suncoast BJJ
Aaleeya Lazy Wright Upper Academy Florida Won by Submission - 02:50
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (50 lbs. & under)
(Saturday)
A-17
완료됨
Brylen Bruning
Upper Academy Florida
Lucas Leclair Team Robson Moura Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
C-18
완료됨
Muhammad Nigmatjanov
Gracie Barra Orlando
Ezra Kemp SUPREMACY BRAZILIAN JIU JITSU Won by points - 02:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday)
B-18
완료됨
Noah Kemp
SUPREMACY BRAZILIAN JIU JITSU
Porter Hopkins butin bik combat sports Won by points - 02:00
Womens No-Gi / Intermediate / Featherweight (121-130 lbs.)
(Saturday)
H16
완료됨
Hailey Henderson
Training Grounds BJJ and MMA
Haylee Richter USF BJJ Won by Submission - 00:40
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
D-16
완료됨
Cody Bonilla
Suncoast BJJ
Won by Submission - 00:32
Maceo Campagnolo VIEIRA BJJ SARASOTA
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Cruiserweight (96-105 lbs.)
(Saturday)
G-15
완료됨
Demyan Leshchar
MARCIO CRUZ BRAZILIAN JIU JITSU
Starling Silver Gracie Brandon Won by Submission - 01:41
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Intermediate / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday)
F-18
완료됨
Aleksandra Tsetsulin
VIEIRA BJJ SARASOTA
Won by points - 03:00
Mar’on Perkins Gracie Brandon
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Grey with black / Cruiserweight (117-126 lbs.)
(Saturday)
K28
완료됨
David Samgorodsky
VIEIRA BJJ SARASOTA
Won by points - 03:00
Faithkellie Coakley Gonzalez Gracie Trinity
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Male / Lightweight (149-159 lbs.)
(Saturday)
E-21
완료됨
Matheus De Oliveira
Black Tie Brazilian Jiu Jitsu
Won by Submission - 02:44
Alejandro Verjel USF BJJ
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday)
I 19
완료됨
Cory Pelletier
The Jiujitsu Project
Ryhanna Olivera Olivera jiu jitsu and fitness academy Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Cruiserweight (71-80 lbs.)
(Saturday)
A-16
완료됨
Elisha Kemp
SUPREMACY BRAZILIAN JIU JITSU
Sava Yankovic Maleski Evolution MMA - Naples, FL Won by points - 02:00
Womens No-Gi / Intermediate / Lightweight (131-140 lbs.)
(Saturday)
완료됨
Jessica Conroy
Evolution MMA - Naples, FL
Heidi Ballweg RMNU Won by Walkover
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Intermediate / Lightfeatherweight (50 lbs. & under)
(Saturday)
G-16
완료됨
Samuel Davaille
The Jiujitsu Project
Lincoln Kotuby VIEIRA BJJ SARASOTA Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
C-19
완료됨
Anthony Henderson
Suncoast BJJ
Won by points - 02:00
Dorian "D-Baby" Boynton Olivera jiu jitsu and fitness academy