Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday)
B-34
終了
Kaydence Mason
American Top Team Valdosta
Sebastian Bonachea Smiley Academy/Team Combat Athletix Won by Submission - 01:12
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Grey with white / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday)
B-30
終了
Karlen Shealey
American Top Team Valdosta
Ryan Finniss A-FORCE BJJ Won by points - 04:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Lightfeatherweight (76-85 lbs.)
(Saturday)
D-36
終了
Reece Prewitt
Devine Jiu Jitsu Savannah/Five Star Wrestling Club
Collin Bishop Bully Me Now MMA Won by points - 01:27
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Middleweight (61-70 lbs.)
(Saturday)
A-34
終了
Beckett Lawrence
Mount Dora BJJ Academy
Autumn Wyatt Luiz Palhares Won by points - 03:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Cruiserweight (117-126 lbs.)
(Saturday)
E-32
終了
Gabriela Merklein
FABIO NOVAES BJJ
Parker Rammage Brazilian Top Team Jacksonville Won by Submission - 03:00
Youth Group 1 8 to 10 yrs 50 - 50lbs ... Dc
(Saturday)
H-26
終了
Brittany Tomkovich
Luiz Palharez
Michael Moreno Gracie Barra Jacksonville Won by points - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Cruiserweight (117-126 lbs.)
(Saturday)
D-34
終了
Eli "Hawk" McDonald
Gamblers Jiu-Jitsu Club
Jaylene "J J" Hernandez GRACIE BARRA KISSIMMEE Won by points - 03:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White / Lighfeathertweight (76-85 lbs.)
(Saturday)
C-30
終了
Cassius Franklin
Tiger's Eye Martial Arts Academy
Won by points - 03:00
Madison McGrew Luiz Palhares
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Male / Middleweight (171-181lbs.)
(Saturday)
F-37
終了
Christian Crowley
Weinischke Martial Arts
Ernest Frame FABIO NOVAES BJJ Won by Submission - 01:57
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday)
E-34
終了
Deacon Boyette
Brazilian Top Team Jacksonville
Won by Submission - 01:20
Zeno Louizes Bully Me Now MMA
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Yellow / Lightweight (107-116 lbs.)
(Saturday)
終了
Elias Spurlin
Xequemate
Justin Frisbee Gracie Barra Jacksonville Won by Walkover
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday)
B-35
終了
Kaden Barr
Camden Combat
Amelia McKnight Weinischke Martial Arts Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Middleweight (61-70 lbs.)
(Saturday)
A-35
終了
Isaiah Wyatt
Luiz Palhares
Michael Moreno Gracie Barra Jacksonville Won by points - 03:00
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Male / Welterweight (160-170 lbs.)
(Saturday)
H-28
終了
Mason Bonner
Gracie Barra Jacksonville
Jesse Wellen Won by points - 05:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / White / Lightfeatherweight (86-95 lbs.)
(Saturday)
D-46
終了
Jessie O'Quinn
American Top Team Valdosta
Jeret Jones Xtreme Ground Fighting BJJ Won by Decision - 03:00
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Male / Middleweight (171-181lbs.)
(Saturday)
F-38
終了
Gabriel Gallardo
The Jungle MMA
Won by Submission - 01:39
Kenneth Elliott
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Green / Ultraweight (157 lbs. +)
(Saturday)
G-48
終了
Laila Figueira Ramos Pinheiro
Luiz Palhares
Damien Nielsen Art of War Jiu Jitsu Won by points - 04:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / Advance / Middleweight (86-95 lbs.)
(Saturday)
A-37
終了
Erick Shelton
V.R.M.A / Fightsports
Won by Submission - 01:33
Michael Tomkovich Luiz Palhares
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White / Lighfeathertweight (76-85 lbs.)
(Saturday)
C-31
終了
Cassius Franklin
Tiger's Eye Martial Arts Academy
Daniella Taylor Black Force MMA Won by Submission - 01:01
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Grey / Cruiserweight (117-126 lbs.)
(Saturday)
E-37
終了
Sadie Dondzil
Art of War Jiu Jitsu
Rylan Herrera Smiley Academy/Team Combat Athletix Won by Submission - 00:36
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Yellow / Middleweight (117-126 lbs.)
(Saturday)
E-40
終了
Jayden Autry
Joe Stevensons Cobra Kai
Won by points - 03:00
Joseph “Mini Money” Snyder Art of Motion Jiu Jitsu
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Male / Middleweight (171-181lbs.)
(Saturday)
F-40
終了
Jordan Orvin
Southeast Jiu-Jitsu
Won by points - 05:00
Christian Crowley Weinischke Martial Arts
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Male / Welterweight (160-170 lbs.)
(Saturday)
H-29
終了
Joshua Hinn
The Jungle MMA
Won by points - 05:00
Jeremiah Elliott Weinischke Martial Arts
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Beginner / Lightweight (136-145 lbs.)
(Saturday)
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Orange / Cruiserweight (117-126 lbs.)
(Saturday)
G-42
終了
Justin Umali
Luiz Palhares
Won by points - 04:00
Jacob Johnston Weinischke Martial Arts
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday)
B-36
終了
Caden Cole
Sticks & Stones Brazilian Jiu-Jitsu
Kaydence Mason American Top Team Valdosta Won by points - 03:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White / Lighfeathertweight (76-85 lbs.)
(Saturday)
C-32
終了
Madison McGrew
Luiz Palhares
Daniella Taylor Black Force MMA Won by Submission - 01:27
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Lightfeatherweight (76-85 lbs.)
(Saturday)
D-37
終了
Reece Prewitt
Devine Jiu Jitsu Savannah/Five Star Wrestling Club
Randy Williams Juniors Gym Won by Submission - 00:47
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Grey / Cruiserweight (117-126 lbs.)
(Saturday)
E-38
終了
Sadie Dondzil
Art of War Jiu Jitsu
Viktoriya Devochkina Gracie Barra Aventura, FL Won by Submission - 02:27
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Grey with white / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday)
B-31
終了
Karlen Shealey
American Top Team Valdosta
Won by points - 04:00
Chris Holm Team Roberto Traven
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Male / Lightweight (149-159 lbs.)
(Saturday)
H-33
終了
Dwayne Tinney
Weinischke Martial Arts
Won by Decision - 05:00
Eddie Folger Carlson Gracie Melbourne FL
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Grey with white / Cruiserweight (117-126 lbs.)
(Saturday)
D-40
終了
Alyona Rik
Gracie Barra Aventura, FL
Won by Submission - 00:57
Eli "Hawk" McDonald Gamblers Jiu-Jitsu Club