Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Intermediate / Cruiserweight (126-135 lbs. )
(Saturday April 17th)
D-10
Finished
Eden Del Rey
White Tiger and Dragon Martial Arts
Won by Submission - 00:42
Jared Kolker Southern Maryland Jujitsu Academy
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 17th)
MAT C7
Finished
Helena Jacobs
Schuylkill County Brazilian Jiu Jitsu
Elijah Wong Rising Tide Academy Won by points - 03:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Advanced / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday April 17th)
A-11
Finished
Xander Wear
Aces Jiu Jitsu Club
ILYA TOMYN DANTE RIVERA BJJ ACADEMY Won by Submission - 04:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday April 17th)
B-11
Finished
Juliana Quirk
Team Balance - Baltimore
Emily Guevara 301 MMA Won by Submission - 01:45
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Cruiserweight (126-135 lbs. )
(Saturday April 17th)
D-13
Finished
Blake Harris
Vicente Jr Team
Won by Decision - 04:00
MASON HU Yamasaki academy
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 17th)
A-8
Finished
Emmanuel Coello
Vicente Jr Team
Miles Hu Yamasaki academy Won by Submission - 00:40
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Novice / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 17th)
MAT C6
Finished
Danielly Pedro
Team Balance - Baltimore
Cole Feldheim Team Balance - Baltimore Won by points - 02:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Intermediate / Cruiserweight (126-135 lbs. )
(Saturday April 17th)
D-11
Finished
Liam Crawmer
Bowerhouse MMA
Eden Del Rey White Tiger and Dragon Martial Arts Won by points - 03:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday April 17th)
B-9
Finished
Carter Schultz
Vicente Jr Team
Won by points - 03:00
Haley Lo Team Balance - Baltimore
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Ultraweight (136 lbs.+)
(Saturday April 17th)
MAT C8
Finished
Malik Ghoniema
ROLLSTAR Jiu Jitsu
Won by Submission - 00:24
Kade Jacobs Schuylkill County Brazilian Jiu Jitsu
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 17th)
MAT C10
Finished
Camden MachoMan Savage
Yamasaki Academy Woodbridge
Won by points - 03:00
Grayson Savage Yamasaki Academy Woodbridge
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday April 17th)
B-10
Finished
Liam Conner
Team Balance - Baltimore
Luke Chentsov-Kalish TAC TEAM BJJ Won by points - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Intermediate / Cruiserweight (126-135 lbs. )
(Saturday April 17th)
D-12
Finished
Vanessa Pedro
Team Balance - Baltimore
Won by Submission - 01:58
Jared Kolker Southern Maryland Jujitsu Academy
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday April 17th)
MAT C11
Finished
Maylee Henderson
Method MMA
Won by points - 03:00
Mahima Rawal Ground Control BJJ
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday April 17th)
B-12
Finished
Juliana Quirk
Team Balance - Baltimore
Won by points - 03:00
Benson Tipton Calvert MMA/Lineage BJJ
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Ultraweight (136 lbs.+)
(Saturday April 17th)
MAT C9
Finished
Malik Ghoniema
ROLLSTAR Jiu Jitsu
Won by Submission - 00:23
Kade Jacobs Schuylkill County Brazilian Jiu Jitsu
Youth 1- Gi / 8-9 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 17th)
A-17
Finished
Carter Schultz
Vicente Jr Team
Won by points - 03:00
Elijah Wong Rising Tide Academy
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Cruiserweight (126-135 lbs. )
(Saturday April 17th)
D-14
Finished
Blake Harris
Vicente Jr Team
Won by Submission - 02:17
Eden Del Rey White Tiger and Dragon Martial Arts
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Heavyweight (136-145 lbs.)
(Saturday April 17th)
D-16
Finished
Justin Suh
Yamasaki academy
Won by Submission - 00:30
Aiden Morris Practical mma
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Cruiserweight (126-135 lbs. )
(Saturday April 17th)
D-15
Finished
Eden Del Rey
White Tiger and Dragon Martial Arts
MASON HU Yamasaki academy Won by Submission - 00:32
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Advanced / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday April 17th)
A-12
Finished
Emmanuel Coello
Vicente Jr Team
Gunnar Walker Alpha Miami Grappling Won by Submission - 03:15
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Superweight (136-145 lbs.)
(Saturday April 17th)
MAT C16
Finished
Aruna Williams
Vicente Jr Team
Matthew Heritage 301 MMA Won by points - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Heavyweight (136-145 lbs.)
(Saturday April 17th)
D-17
Finished
Justin Suh
Yamasaki academy
Won by Submission - 01:17
Aiden Morris Practical mma
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday April 17th)
B-14
Finished
Landon Boykin
Pressure Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Won by points - 04:00
Dakota Melgar Team Balance - Baltimore
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 17th)
A-15
Finished
Gigi DaPrato
301 MMA
Won by points - 03:00
Cole Feldheim Team Balance - Baltimore
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Beginner / Cruiserweight (156-165 lbs.)
(Saturday April 17th)
D-18
Finished
Camden Brittingham
Pagano BJJ
Ayden Paulay Zenyo Jiu Jitsu Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday April 17th)
B-17
Finished
Liam Conner
Team Balance - Baltimore
Luke Chentsov-Kalish TAC TEAM BJJ Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday April 17th)
MAT C13
Finished
Emily Guevara
301 MMA
Won by points - 03:00
Anderson Aguilar Team Randori Martial Arts
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Advanced / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday April 17th)
A-13
Finished
Xander Wear
Aces Jiu Jitsu Club
Emmanuel Coello Vicente Jr Team Won by Submission - 02:04
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 17th)
MAT C14
Finished
Miles Hu
Yamasaki academy
Won by points - 03:00
Gunnar Walker Alpha Miami Grappling
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Beginner / Cruiserweight (156-165 lbs.)
(Saturday April 17th)
D-19
Finished
Aaron Janvier
Team Balance - Baltimore
Won by Submission - 01:43
Tucker Campbell Northern Neck Mixed Martial Arts Academy
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Roosterweight (65 lbs. & under)
(Saturday April 17th)
A-21
Finished
Hailey Lukasik
Method MMA
Mason DesJardins Team Randori Martial Arts Won by Submission - 00:14