Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-17
Finished
Camdyn Varner
Hub City Jiu Jitsu
Troy Hoffman Checkmat MB Won by Decision - 03:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Advanced / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 9th)
E14
Finished
Coraline Airheart
Triumph Fight Academy
Won by points
Noah Snyder Augusta Jiu-Jitsu Academy
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 9th)
F16
Finished
Ayden McCloud
Hub City Jiu Jitsu
Won by Submission - 01:43
Noah Alexander Renzo Gracie South Carolina
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Heavyweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
B-11
Finished
Benjamin Bruce
Revolution Martial Arts and Performance Fitness
Won by points - 03:00
Gabriel Flores Terra Guerra Jiu-Jitsu Augusta
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Beginner / Superweight (176-185 lbs.)
(Saturday June 9th)
G17
Finished
Jacob Greer
Electric City MMA
Abel Hart Garami Jiu Jitsu Won by Submission - 01:34
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
B-13
Finished
Josiah Harkins
American Top Team Asheville
Blake Malone Pitch Black BJJ Won by Submission - 01:27
Youth 2- No-Gi (GIRLS ONLY) / 16-17 years / Advanced / Middleweight (146-155 lbs.)
(Saturday June 9th)
F15
Finished
Lindsey Wilson
Saga Combat Systems
Won by Submission - 02:05
Mckenna Fielder Megalodon Gym
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Novice / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-12
Finished
Alexzandria Roton
Divinus Lux Jiu Jitsu
David Holmes Renzo Gracie South Carolina Won by points - 02:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-19
Finished
Leon Franca
Alliance Greenville
Alexey Abashyn Renzo Gracie South Carolina Won by Submission - 01:39
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-18
Finished
Brady McCollin
American Top Team Asheville
Rocco Quoyle Revolution Martial Arts and Performance Fitness Won by points - 03:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
E15
Finished
Annika Mann
Electric City Mixed Martial Arts
Won by Submission - 00:52
Maya West TNT Martial Arts(Columbia, SC)
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 9th)
G15
Finished
Elijah Stanley
Hub City Jiu Jitsu
Won by Submission - 00:47
Rebecca Grady American Top Team Asheville
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Cruiserweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 9th)
E16
Finished
Annika Pelaez
Queen City Jiu Jitsu
CJ Pon Frontline Jiu-Jitsu (Augusta, GA) Won by Submission - 00:29
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 9th)
C-21
Finished
Sean Barnett
Terra Guerra Jiu-Jitsu Augusta
William Brewer Absolute Jiu-Jitsu Won by points - 02:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-23
Finished
Cameron Gardner
TAP World Class Brazilian Jiu-Jitsu
Won by Decision - 02:00
Joseph Rogers TNT Martial Arts(Columbia, SC)
Youth 2- No-Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Beginner / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday June 9th)
G18
Finished
Alexis Long
Davidson County BJJ
Won by points - 03:00
Gabrielle Whittingham Fightworks Academy
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Lightfeatherweight (45 lbs. & under)
(Saturday June 9th)
B-16
Finished
Sloane Tompkins
American Top Team Asheville
Kai Winker Triumph Fight Academy Won by points - 02:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-19
Finished
Jace Lunsford
Renzo Gracie South Carolina
Won by Submission - 01:18
Brady McCollin American Top Team Asheville
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Middleweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-14
Finished
Lillian Smith
Pitch Black BJJ
Won by points - 03:00
Layne Kay TNT Martial Arts(Columbia, SC)
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 9th)
F17
Finished
Ayden McCloud
Hub City Jiu Jitsu
David Morgan Electric City MMA Won by Submission - 02:40
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-20
Finished
Evan Matthews
Creighton MMA
Rocco Quoyle Revolution Martial Arts and Performance Fitness Won by points - 03:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Featherweight (76-85 lbs.) B
(Saturday June 9th)
D-20
Finished
Dominic Cordova
Alliance Greenville
Won by Decision - 03:00
Alexey Abashyn Renzo Gracie South Carolina
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 9th)
G16
Finished
Rebecca Grady
American Top Team Asheville
Won by Submission - 00:55
Jayden JayRob Finchum 10th Planet - Greenville
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
B-15
Finished
Eli Young
American Top Team Asheville
Won by points - 04:00
Josiah Harkins American Top Team Asheville
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Solid Grey or Grey w/Black / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
F19
Finished
Taylon Winker
Triumph Fight Academy
Won by Submission - 02:42
Lincoln Madore Triumph Fight Academy
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 9th)
C-22
Finished
William Brewer
Absolute Jiu-Jitsu
Elijah McDaniel TAP World Class Brazilian Jiu-Jitsu Won by points
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Lightweight (86-95 lbs.) B
(Saturday June 9th)
E18
Finished
Maya West
TNT Martial Arts(Columbia, SC)
Bradley Egge Electric City Mixed Martial Arts Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-24
Finished
Harper Maines
Pyles Jiu Jitsu-Lucas Lepri Team
Hayden Hayes Hub City Jiu Jitsu Won by Decision - 02:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Roosterweight (65 lbs. & under)
(Saturday June 9th)
A-15
Finished
Elly Moon Woods
American Top Team Asheville
Ryan Long Davidson County BJJ Won by Submission - 01:18
Youth 2- No-Gi (GIRLS ONLY) / 16-17 years / Advanced / Featherweight (126-135 lbs.)
(Saturday June 9th)
G19
Finished
Nevaeh Jones
TNT Martial Arts(Columbia, SC)
Won by Submission - 04:51
Kloe Jennings ECMMA
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Cruiserweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 9th)
E17
Finished
Annika Pelaez
Queen City Jiu Jitsu
CJ Pon Frontline Jiu-Jitsu (Augusta, GA) Won by Submission - 02:22
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Advanced / Middleweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-18
Finished
BRODY FOURNIER
Triumph Fight Academy
Won by points - 04:00
Finn Harper High Performance Gym