Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday June 10th)
F-53
Finished
Jankar Araque
American Top Team - Atlanta
Campbell Cobb ODSY Jiu-Jitsu Won by Disqualification (disqualification) - 03:58
Mens Gi / Blue / Adult / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Saturday June 10th)
D-57
Finished
Robert Harris
Drysdale/Zenith
David Bertrand KnuckleUp Fitness Won by Submission - 02:03
Mens Gi / White / Adult / Cruiserweight (181-191 lbs.) / Male
(Saturday June 10th)
H-45
Finished
Unknown User
Ascension MMA
Hunter LeConte Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu Won by Disqualification (disqualification)
Mens Gi / White / Adult / Superultraweight (236 lbs. +) / Male
(Saturday June 10th)
G-48
Finished
James Mathews
Bad Apple MMA
Won by Submission - 03:02
Edwin Balderas Campeão United Jiu-Jitsu
Mens Gi / White / Masters / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Saturday June 10th)
J42
Finished
William James
Scramble BJJ & Wrestling
Won by Submission - 01:06
Dwight James Gracie balance academy Peachtree city
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Roosterweight (125 lbs. & under) / Male
(Saturday June 10th)
E-50
Finished
Wesley Morris
Combat Yoga
Derek Pesce Jitsu Academy SC Won by points - 05:00
Mens Gi / Blue / Adult / Superultraweight (236 lbs. +) / Male
(Saturday June 10th)
H-46
Finished
Christopher Whidden
Southpaw Fitness
Won by Decision - 05:00
Donald Castel Agoge Combatives
Mens Gi / Blue / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday June 10th)
B-53
Finished
Austin Guest
AllAmbition BJJ
Jhonatan Braga Tribe Bjj Team Won by Submission - 02:04
Mens Gi / Blue / Adult / Cruiserweight (181-191 lbs.) / Male
(Saturday June 10th)
A-59
Finished
Matthew Rowell
MAMMA
Won by Submission - 05:00
Gatlin Childers KnuckleUp Fitness
Mens Gi / Brown / Executive / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday June 10th)
Mens Gi / Blue / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday June 10th)
C-54
Finished
Terry Robinson
Team Octopus
Won by points - 05:00
Zach Bjork North Georgia Martial Arts
Mens Gi / Purple / Adult / Cruiserweight (181-191 lbs.) / Male
(Saturday June 10th)
F-54
Finished
Carlos Cespedes
Nicholas Sherry ODSY Jiu-Jitsu Won by Submission - 01:24
Mens Gi / White / Adult / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Saturday June 10th)
I50
Finished
Garrett King
ODSY Jiu-Jitsu
Diego Koyama Sakura Jiu Jitsu Won by Submission - 03:54
Mens Gi / White / Adult / Heavyweight (203-213 lbs.) / Male
(Saturday June 10th)
E-52
Finished
Heath Weekly
Sakura
Won by points - 04:00
Arthur Soares Prado Tribe Bjj Team
Mens Gi / White / Adult / Superultraweight (236 lbs. +) / Male
(Saturday June 10th)
G-49
Finished
Kevin Floyd
Drysdale/Zenith
Sean Mbogo Team Mongoose BJJ Won by Walkover
Mens Gi / White / Adult / Superultraweight (236 lbs. +) / Male
(Saturday June 10th)
G-50
Finished
Edwin Balderas
Campeão United Jiu-Jitsu
Won by Walkover
Kevin Floyd Drysdale/Zenith
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday June 10th)
B-54
Finished
Austin Guest
AllAmbition BJJ
Won by Submission
Javohn Cabrera KnuckleUp Fitness
Womens Gi / White / Ultraweight (181 lbs.+)
(Saturday June 10th)
H-47
Finished
Sarah Hazelrig
ATT Team Lima
Won by Submission - 02:40
Brooke Kennedy Terra Guerra Jiu-Jitsu Augusta
Mens Gi / White / Adult / Superultraweight (236 lbs. +) / Male
(Saturday June 10th)
G-51
Finished
James Mathews
Bad Apple MMA
Won by points - 04:00
Sean Mbogo Team Mongoose BJJ
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday June 10th)
A-51
Finished
Joseph Shepherd
SBG Atlanta
Won by Disqualification (disqualification) - 00:31
Campbell Cobb ODSY Jiu-Jitsu
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday June 10th)
F-57
Finished
Bric Mccauley
Creighton MMA
Jankar Araque American Top Team - Atlanta Won by Submission - 01:04
Mens Gi / Blue / Adult / Cruiserweight (181-191 lbs.) / Male
(Saturday June 10th)
A-61
Finished
Ryan Frischkorn
Rush MMA
Won by Submission - 03:27
Matthew Rowell MAMMA
Mens Gi / Blue / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday June 10th)
C-58
Finished
Hayden LeConte
Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu
Ethan Cook AllAmbition BJJ Won by Submission - 02:51
Womens Gi / Blue / Superweight (171-180 lbs.)
(Saturday June 10th)
I49
Finished
Sara Scott
Gracie Barra Ellijay
Cordelia Gregory Temporal Brazilian Jiu Jitsu Academy Won by points - 05:00
Mens Gi / Blue / Adult / Superultraweight (236 lbs. +) / Male
(Saturday June 10th)
H-49
Finished
Christopher Whidden
Southpaw Fitness
Donald Castel Agoge Combatives Won by Submission - 01:03
Mens Gi / White / Adult / Heavyweight (203-213 lbs.) / Male
(Saturday June 10th)
E-53
Finished
Xzavious Davis
MAMMA
Heath Weekly Sakura Won by points - 04:00
Mens Gi / White / Adult / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Saturday June 10th)
I52
Finished
Kenneth Brown
KnuckleUp Fitness
Wylde Wilkerson Evolution Grappling Academy Won by Submission - 04:00
Mens Gi / Blue / Adult / Superultraweight (236 lbs. +) / Male
(Saturday June 10th)
H-50
Finished
Christopher Whidden
Southpaw Fitness
Donald Castel Agoge Combatives Won by Walkover
Mens Gi / Purple / Adult / Cruiserweight (181-191 lbs.) / Male
(Saturday June 10th)
F-56
Finished
Carlos Cespedes
Nicholas Sherry ODSY Jiu-Jitsu Won by points - 06:00
Mens Gi / Blue / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday June 10th)
D-60
Finished
Zach Bjork
North Georgia Martial Arts
Austin Guest AllAmbition BJJ Won by Submission - 00:20
Mens Gi / Blue / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Saturday June 10th)
C-56
Finished
Terry Robinson
Team Octopus
Andrew Reed Southside Martial Arts Center Won by points - 05:00
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Saturday June 10th)
F-58
Finished
Tony Ngo
ODSY Jiu-Jitsu
Aditya Pillai ODSY Jiu-Jitsu Won by points - 05:00