Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (45 lbs. & under)
(Saturday August 20th)
F11
Dokončeno
Pierson Reynolds
Groundstone BJJ
Won by points - 00:50
Alyssa Ranker Combat Athletics
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Lightfeatherweight (45 lbs. & under)
(Saturday August 20th)
C13
Dokončeno
Mason Raymonds
Obxmartialarts nags head
Baylen Skipper Dosher Fitness Won by points - 02:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Ultraweight (146 lbs. +)
(Saturday August 20th)
L12
Dokončeno
Crawford Dillon
Gracie Humaita WSNC
Josiah McCowan Team ROC Won by Submission - 00:53
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Advanced / Middleweight (146-155 lbs.)
(Saturday August 20th)
G13
Dokončeno
Andrew Punda
BC KICKBOXING BJJ
Ariel Druker Fight Sports Charlotte Won by points - 04:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday August 20th)
H18
Dokončeno
Rodrigo Llerena
Lucas Lepri BJJ / Alliance Charlotte
Kourtney MacLeod ZR Team NC Won by points - 03:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Novice / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday August 20th)
J-10
Dokončeno
MaKayla Adams
Honest Grappling Co.
Won by points - 02:00
Michael Coley
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (61-70 lbs.) (Girls only)
(Saturday August 20th)
M10
Dokončeno
Mazzie Bohan
Groundstone BJJ
Lily Goins Saga Combat Systems Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 4-5 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (31-40 lbs.)
(Saturday August 20th)
A-14
Dokončeno
Griffin Kupper
Saga Combat Systems
Micaela Martinez BC KICKBOXING BJJ Won by points - 02:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday August 20th)
E11
Dokončeno
Maximus Whitty
Groundstone BJJ
Seraphima Andreason Top Martial Arts and Fitness Won by Submission - 02:13
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Heavyweight (126-135 lbs.)
(Saturday August 20th)
I-12
Dokončeno
J Bohan
Groundstone BJJ
Won by points - 03:00
Benjamin Robertson BC KICKBOXING BJJ
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday August 20th)
D10
Dokončeno
Braxton King
Dosher Fitness
Won by points - 02:00
Michael Rice BC KICKBOXING BJJ
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday August 20th)
G14
Dokončeno
Alijah Coates
Saga Combat Systems
Roman Pearson Groundstone BJJ Won by Submission - 00:48
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Lightfeatherweight (45 lbs. & under)
(Saturday August 20th)
C15
Dokončeno
Sutton Kielt
Triumph Fight Academy
Tanner Kielt Triumph Fight Academy Won by points - 02:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Roosterweight (65 lbs. & under)
(Saturday August 20th)
B-10
Dokončeno
Ethan Le
Embrace Martial Arts
Won by Submission - 01:19
Reid Sheridan BC KICKBOXING BJJ
Youth 1- Gi / 8-9 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday August 20th)
H17
Dokončeno
Chase Davis
Fight To Win
Ryan Long Davidson County BJJ Won by Submission - 02:36
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday August 20th)
G15
Dokončeno
Kason Fulford
Dosher Fitness
Won by Submission - 01:18
Zoe Woods Checkmat East Coast
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday August 20th)
L15
Dokončeno
Rody Parraga
Mooresville BJJ
Won by points - 03:00
Hayden Pond Obxmartialarts nags head
Youth 1- Gi / 4-5 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (31-40 lbs.)
(Saturday August 20th)
A-15
Dokončeno
Harley O'Connell
Gracie Burlington Jiu Jitsu/Aitor Canup
Eros Avalos Nature BJJ Won by points - 02:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Novice / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday August 20th)
Dokončeno
Eli Johnson
BC KICKBOXING BJJ
Won by Walkover
Aralyn Houseman Pedro Sauer - 4m Fitness
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Heavyweight (126-135 lbs.)
(Saturday August 20th)
I-13
Dokončeno
Jaime De La Cruz
Dosher Fitness
Won by Submission - 02:14
Robert Cortes Dosher Fitness
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday August 20th)
E12
Dokončeno
Kenneth Fontanilla
RAW MMA
Joseph Heffernan Lucas Lepri BJJ / Alliance Charlotte Won by points - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Beginner / Lightweight (136-145 lbs.)
(Saturday August 20th)
B-13
Dokončeno
Logan Sarotte
Wendell Brazillian Jiu Jitsu
Gabriel Gubish 10th Planet Jiu Jitsu Henderson Won by Submission - 02:29
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Novice / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday August 20th)
J-11
Dokončeno
Raegan Campbell
Combat Athletics
MaKayla Adams Honest Grappling Co. Won by points - 02:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Lightfeatherweight (45 lbs. & under)
(Saturday August 20th)
C14
Dokončeno
Baylen Skipper
Dosher Fitness
Won by points - 02:00
Jacob Guthard Triumph Fight Academy
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Cruiserweight (126-135 lbs. )
(Saturday August 20th)
N12
Dokončeno
John Foster
Team Pedro Sauer
Kayden Fogarty Top Martial Arts Won by points - 04:00
Youth 2- No-Gi (GIRLS ONLY) / 14-15 years / Intermediate / Lightweight (107-116 lbs.)
(Saturday August 20th)
K12
Dokončeno
Malyn Gentry
TNT Martial Arts(Columbia, SC)
Jade Montagna Groundstone BJJ Won by points - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Ultraweight (146 lbs. +)
(Saturday August 20th)
L13
Dokončeno
Josiah McCowan
Team ROC
Edyan Figueroa Spartan Academy Mixed Martial Arts Won by points - 04:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday August 20th)
F14
Dokončeno
Michael Jugan
BC KICKBOXING BJJ
Won by points - 03:00
Bria Ma ZR Team NC
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday August 20th)
H21
Dokončeno
Lincoln Madore
Triumph Fight Academy
Won by Submission - 00:33
Aedan Atkinson McGinnis Academy of Martial Arts
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday August 20th)
M11
Dokončeno
Wylde Turner
McGinnis Academy of Martial Arts
Emma Brewer Absolute Jiu-Jitsu Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 4-5 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (31-40 lbs.)
(Saturday August 20th)
A-16
Dokončeno
Micaela Martinez
BC KICKBOXING BJJ
Won by points - 02:00
Callen Strader Gracie Burlington Jiu Jitsu/Aitor Canup
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Heavyweight (126-135 lbs.)
(Saturday August 20th)
I-16
Dokončeno
Jace Montagna
Groundstone BJJ
Won by Submission - 01:59
Dima Lomako Team Pedro Sauer