Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- Gi / 6-7 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday June 9th)
E15
Dokončeno
Rodolfo Cabrera
Art In Motion Jiu Jitsu
Won by Submission - 00:49
Joey Lieberman Zicro Academy
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-6
Dokončeno
Joseph Mann
Gracie Fishhawk
Porter Hopkins butin bik combat sports Won by Submission - 01:07
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (45 lbs. & under)
(Saturday June 9th)
F13
Dokončeno
Aubrie Byers
Future School of Jiu Jitsu
Won by Submission - 01:26
Hannelore D'Entremont Black Tie Brazilian Jiu Jitsu
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 9th)
B-11
Dokončeno
Clara Hicks
Suncoast BJJ
Won by Submission - 01:43
Sasha Kinder Inside control Academy
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Roosterweight (65 lbs. & under)
(Saturday June 9th)
E13
Dokončeno
Katherine Safina
Renato Tavares association
Isabella Delgado GRACIE BARRA KISSIMMEE Won by Submission - 00:47
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-13
Dokončeno
Savannah "Savo" Rollo
Warrior Combat and Fitness Academy
Collyn Mihelic GRACIE TAMPA SOUTH Won by Submission - 03:16
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Cruiserweight (81-90 lbs. )
(Saturday June 9th)
F14
Dokončeno
Davis Parrish
butin bik combat sports
Won by Submission - 02:11
Sofia Garcia CARDONAS BJJ MARTIAL ARTS
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 9th)
B-12
Dokončeno
Steven Adams
Won by Submission - 00:26
Daniel Alemany ATT BAGA
Youth 1- Gi / 6-7 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday June 9th)
E16
Dokončeno
Rodolfo Cabrera
Art In Motion Jiu Jitsu
Won by Submission - 01:14
Kristiano Larocca-Lopez Gracie Pac mma
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Roosterweight (75 lbs. & under)
(Saturday June 9th)
D-10
Dokončeno
Bryce Delosreyes
Suncoast BJJ
Won by Submission - 01:32
Rylan Ghrist Black Tie Brazilian Jiu Jitsu
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-10
Dokončeno
Kenny Moors
Olympus jiu jitsu
Won by points - 03:00
Juliana Safina Renato Tavares association
Youth 1- Gi / 6-7 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday June 9th)
E17
Dokončeno
Aaliyah Barrios
CARDONAS BJJ MARTIAL ARTS
Kai Nelson MARCIO CRUZ BRAZILIAN JIU JITSU Won by Submission - 00:52
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-11
Dokončeno
Bryn Beda
Suncoast BJJ
Gunner Shaw Suncoast BJJ Won by points - 03:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 9th)
B-14
Dokončeno
Gabriel Morales
Art In Motion Jiu Jitsu
Won by Submission - 00:18
AJ Dziedzicki Brazilian Top Team Jacksonville
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-15
Dokončeno
Makena Webb
tampa florida judo
Collyn Mihelic GRACIE TAMPA SOUTH Won by points - 04:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 9th)
E20
Dokončeno
Thea [lil_dolphin_33] White
Fellowship Jiu-Jitsu Sarasota
Won by Submission - 01:25
MUHAMMAD OSPANOV Renato Tavares association
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-11
Dokončeno
Dawson Vanz
Mudita Jiu Jitsu
Max Code TEAM MARCELO PEREIRA BJJ Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 9th)
F16
Dokončeno
Colt Pearson
Suncoast BJJ
Won by points - 03:00
Aaron Barrios Cardonas BJJ
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-13
Dokončeno
Ian Filiatreau
Gracie Palm Harbor
Won by Submission
Miguel Camacho Olympus jiu jitsu
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 9th)
B-21
Dokončeno
Angelo Collazo
Suncoast BJJ
Won by points - 03:00
Ali Murtazaiev Gracie Barra Celebration
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-16
Dokončeno
Daniel Nahid
Fabin Rosa BJJ Orlando
Won by points - 04:00
Gabriel Morales Art In Motion Jiu Jitsu
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-7
Dokončeno
Isabella Delgado
GRACIE BARRA KISSIMMEE
Won by Submission - 00:40
Burson Byrus Black Tie Brazilian Jiu Jitsu
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Cruiserweight (81-90 lbs. )
(Saturday June 9th)
F15
Dokončeno
Keniel Rosa
Suncoast BJJ
Won by Submission - 00:53
Davis Parrish butin bik combat sports
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-12
Dokončeno
Dawson Vanz
Mudita Jiu Jitsu
Max Code TEAM MARCELO PEREIRA BJJ Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday June 9th)
E18
Dokončeno
Kristiano Larocca-Lopez
Gracie Pac mma
Won by points - 03:00
Aaliyah Barrios CARDONAS BJJ MARTIAL ARTS
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-14
Dokončeno
Emanuel Bell
Inside control Academy
Bryce Stone Gracie Fishhawk Won by Submission - 00:21
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 9th)
F18
Dokončeno
Brekon Howard
butin bik combat sports
Won by Submission - 02:05
Josh Folvig VIEIRA BJJ SARASOTA
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-14
Dokončeno
Savannah "Savo" Rollo
Warrior Combat and Fitness Academy
Makena Webb tampa florida judo Won by Submission - 00:40
Youth 2- No-Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Intermediate / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-8
Dokončeno
Carter Brashear
Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu
Jadelyn Lopez CARDONAS BJJ MARTIAL ARTS Won by Submission - 00:49
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 9th)
B-15
Dokončeno
AJ Dziedzicki
Brazilian Top Team Jacksonville
Lyle Hicks Suncoast BJJ Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday June 9th)
E19
Dokončeno
Rodolfo Cabrera
Art In Motion Jiu Jitsu
Won by Submission - 00:25
Kai Nelson MARCIO CRUZ BRAZILIAN JIU JITSU
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-15
Dokončeno
Enzo Ortiz
Suncoast BJJ
Miguel Camacho Olympus jiu jitsu Won by points - 03:00