Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / Intermediate / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday)
H-29
Dokončeno
Henry Dare
Checkmat Charleston
Won by Submission - 00:44
Sophia Horne Devine Jiu Jitsu Savannah/Five Star Wrestling Club
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Intermediate / Middleweight (86-95 lbs.)
(Saturday)
G-29
Dokončeno
Ethan Nez
Brunson's MMA & Fitness
Garrett Smith Ares BJJ Brasil Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Cruiserweight (71-80 lbs.)
(Saturday)
E-36
Dokončeno
Daniel Rodriguez
Black Force MMA
Laney Tucker Black Label Jiu-Jitsu Won by points - 03:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday)
A-36
Dokončeno
Ian Phillips
Black Force MMA
Aaron Traeger Black Label Jiu-Jitsu Won by points - 03:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday)
Dokončeno
Bailey Lewis
Black Force MMA
Kelsey Ruppert Lionheart MMA of Moncks Corner Won by Walkover - 01:39
Womens Gi / Blue / Featherweight (121-130 lbs.)
(Saturday)
Dokončeno
Lillie Costilla
Black Force MMA
Naomi Bergeron Champions training center Won by Walkover
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Superweight (116 lbs. +)
(Saturday)
G-34
Dokončeno
ALLEX MANRIQUE
Riptide mma
Michelle Kemp Black Force MMA Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday)
E-33
Dokončeno
Dominic Jweinat
Champions training center
Chandler Benson The Next Element Academy Won by points - 03:00
Womens Gi / Blue / Featherweight (121-130 lbs.)
(Saturday)
C-47
Dokončeno
Isabella Lindsey
Alliance Greenville
Won by Submission - 02:59
Naomi Bergeron Champions training center
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday)
Dokončeno
Declan Hopkins
Checkmat Charleston
Mathew Rodriguez Black Force MMA Won by Walkover
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / Intermediate / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday)
H-30
Dokončeno
Julia Bloch
Brunson's MMA & Fitness
Won by points - 03:00
Henry Dare Checkmat Charleston
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday)
F-31
Dokončeno
Hunter Frasier
Black Force MMA
Aiden Martinez Ares BJJ Brasil Won by Submission - 01:01
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday)
B-35
Dokončeno
Noah Edwards
The Next Element Academy
Won by points - 03:00
Kelsey Ruppert Lionheart MMA of Moncks Corner
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Cruiserweight (71-80 lbs.)
(Saturday)
E-38
Dokončeno
Anallyse Cooper
Black Force MMA
Won by Submission - 01:10
Thomas Ruppert Lionheart MMA of Moncks Corner
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday)
F-32
Dokončeno
Cruz Uribe
Dilmuhammad Eshmuhammadov Checkmat MB Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Intermediate / Middleweight (86-95 lbs.)
(Saturday)
G-30
Dokončeno
Coleman Ray
Black Label Jiu-Jitsu
John Britton Checkmat Charleston Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Orange Belts (10yo - 15yo) / Advance / Cruiser (96-105 lbs.)
(Saturday)
H-18
Dokončeno
Maxim Sim
Gracie Barra Northridge
Cooper McMahon The Next Element Academy Won by points - 04:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White / Ultraweight (147 lbs. +)
(Saturday)
D-31
Dokončeno
Robert Martin
Revolution Martial Arts and Performance Fitness
Jeffrey King MATC Won by Submission - 00:41
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Intermediate / Ultraweight (157 lbs.+)
(Saturday)
A-34
Dokončeno
Donovan Keller
Lionheart MMA of Moncks Corner
Won by points - 03:00
Tyler Morgan Checkmat MB
Womens No-Gi / Beginner / Featherweight (121-130 lbs.)
(Saturday)
C-42
Dokončeno
Ronni Szeszko
Black Force MMA
Won by Submission - 02:20
Unknown User Black Force MMA
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Cruiserweight (71-80 lbs.)
(Saturday)
E-37
Dokončeno
Laney Tucker
Black Label Jiu-Jitsu
Won by points - 03:00
Kendall Collins Black Force MMA
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Male / Lightweight (149-159 lbs.)
(Saturday)
B-36
Dokončeno
Eric Bolton
Holy City Jiu Jitsu
Won by points - 05:00
David Madden TNT Martial Arts(Columbia, SC)
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Ultraweight (147 lbs.+)
(Saturday)
D-29
Dokončeno
Bowen Reeves
Black Force MMA
Won by Submission - 02:52
Shaylei WHITEHEAD Revolution Martial Arts and Performance Fitness
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Superweight (116 lbs. +)
(Saturday)
G-35
Dokončeno
Sebastian Ortega
Black Force MMA
Won by points - 03:00
Michelle Kemp Black Force MMA
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday)
F-33
Dokončeno
Grace Castro
Ares BJJ Brasil
Sukhrob Akhmadaliev Checkmat MB Won by Submission - 00:55
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / White / Featherweight (126-135 lbs.)
(Saturday)
A-38
Dokončeno
Ahmad Diab
Champions training center
Aidan Smith Team Rubao Carioca Won by Submission - 03:31
Womens Gi / Blue / Featherweight (121-130 lbs.)
(Saturday)
Dokončeno
Kiera Dare
Checkmat Charleston
Won by Walkover
Lillie Costilla Black Force MMA
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / Intermediate / Heavyweight (106-115 lbs.
(Saturday)
F-40
Dokončeno
Makayla Hinchey
Riptide mma
Charlie Hanna Checkmat Charleston Won by Submission
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday)
E-34
Dokončeno
Eli Edenfield
Riptide mma
Won by points - 03:00
Dominic Jweinat Champions training center
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / Intermediate / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday)
Dokončeno
Aiden Formella
Checkmat Charlotte
Won by Walkover
Sophia Horne Devine Jiu Jitsu Savannah/Five Star Wrestling Club
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Ultraweight (157 lbs.+)
(Saturday)
H-31
Dokončeno
Renwick McKinney
Terra Planus Augusta
Won by Submission - 00:41
Naomi Bergeron Champions training center
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday)
Dokončeno
Declan Hopkins
Checkmat Charleston
Mathew Rodriguez Black Force MMA Won by Walkover