Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
B-17
انتهى
Antrel Rolle Jr.
Fight Sports
Won by points - 03:00
Easton Buck Future School of Jiu Jitsu
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (61-70 lbs.)
(Saturday)
A-22
انتهى
Luke Nocella
Gracie Barra Jupiter
Won by Submission - 01:23
Jonah Bills Renato Tavares association
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lighfeatherweight (45 lbs and under)
(Saturday)
D-23
انتهى
Donovan Molina
Future School of Jiu Jitsu
Amir Ibrahim Renato Tavares association Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday)
E-21
انتهى
Arthur Lopez
Gracie Barra Jupiter
Hollis Heinz Renato Tavares association Won by Submission - 01:20
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Intermediate / Middleweight (86-95 lbs.)
(Saturday)
C-14
انتهى
Juliana Leao
Endure Martial Arts
Kaio Faria Gracie Barra Aventura, FL Won by Submission - 01:10
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (61-70 lbs.)
(Saturday)
A-23
انتهى
Colin Michaels
Gracie Barra Jupiter
Timothy Dube Future School of Jiu Jitsu Won by Submission - 02:14
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Grey with white / Ultraweight (147 lbs. +)
(Saturday)
D-26
انتهى
Alexis Whyms
Future School of Jiu Jitsu
Won by points - 03:00
Samuel Bryant Brazilian Top Team - Boca Raton
Youth 1- Gi / 8-9 years / All Yellow Belts (15yo and under) / Intermediate / Cruiserweight (71-80 lbs.)
(Saturday)
E-26
انتهى
Rio Tanacs
V.R.M.A / Fightsports
Won by Submission - 01:52
Wyatt Jordan VIEIRA BJJ SARASOTA
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / Intermediate / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday)
F-24
انتهى
McKenna Alexander
Renato Tavares association
Won by Submission - 01:18
Clementine Adkins Future School of Jiu Jitsu
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday)
G22
انتهى
Sebastian Sanchez
Future School of Jiu Jitsu
Sofie Biglin Future School of Jiu Jitsu Won by Decision
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday)
E-22
انتهى
Jorge Ocampo
Renato Tavares association
Won by points - 03:00
Oscar Suarez Renato Tavares association
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Grey with black / Heavyweight (127-136 lbs.)
(Saturday)
A-26
انتهى
Viktoriya Devochkina
Gracie Barra Aventura, FL
Won by Decision - 03:00
Caleb Chaux Future School of Jiu Jitsu
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
B-21
انتهى
Filippi DALCAMINI
Gracie Barra Jupiter
Won by Submission - 01:26
Alana Baribault East Coast Combat Club
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday)
G21
انتهى
Ellie Blue Gregoria
Gracie Barra Jupiter
Won by Submission - 00:40
Vania Florenzan Gracie Barra Jupiter
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Intermediate / Superweight (116 lbs. +)
(Saturday)
انتهى
Jackson Weston
Fight Sports Miami
Cooper KOWALSKI Future School of Jiu Jitsu Won by Walkover - 01:44
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Orange Belts (10yo - 15yo) / Advance / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday)
G25
انتهى
Khloe Cook
Renato Tavares association
Alicia Romanach V.R.M.A / Fightsports Won by Submission - 00:29
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
B-16
انتهى
Alessio Constantinescu
Future School of Jiu Jitsu
Won by points - 03:00
Carter Wood Endure Martial Arts
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lighfeatherweight (45 lbs and under)
(Saturday)
D-24
انتهى
Donovan Molina
Future School of Jiu Jitsu
Won by points - 03:00
Amir Ibrahim Renato Tavares association
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (61-70 lbs.)
(Saturday)
A-24
انتهى
Jonah Bills
Renato Tavares association
Colin Michaels Gracie Barra Jupiter Won by Submission - 02:39
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday)
E-23
انتهى
Hollis Heinz
Renato Tavares association
Won by Submission - 02:31
Reece Majewski Future School of Jiu Jitsu
Youth 1- Gi / 6-7 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Intermediate / Middleweight (56-65 lbs.)
(Saturday)
C-18
انتهى
Arielle Coine
Renzo Gracie Lake Worth
Robert Eck RILION GRACIE ACADEMY - GRACIE ELITE TEAM Won by Submission - 01:35
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Intermediate / Superweight (116 lbs. +)
(Saturday)
F-22
انتهى
Angelique Rondon
Endure Martial Arts
Bella Ramirez Gracie Fishhawk Won by Submission - 00:29
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday)
D-22
انتهى
Justin Brown
Future School of Jiu Jitsu
Jack Springer Gracie Fishhawk Won by Decision - 00:27
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (61-70 lbs.)
(Saturday)
A-25
انتهى
Luke Nocella
Gracie Barra Jupiter
Timothy Dube Future School of Jiu Jitsu Won by Submission
Youth 1- Gi / 6-7 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Intermediate / Middleweight (56-65 lbs.)
(Saturday)
C-19
انتهى
Tyson "Crazy Lion" Ausley
Gracie Fishhawk
Won by points - 03:00
Aiden Mullins Renato Tavares association
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Grey with black / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday)
G29
انتهى
Joshua Bernal
V.R.M.A / Fightsports
Won by points
Lucas Chaux Future School of Jiu Jitsu
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Middleweight (86-95 lbs.)
(Saturday)
F-27
انتهى
Kailani Hasenauer
Renato Tavares association
Sophia Alicea Future School of Jiu Jitsu Won by points - 03:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Grey / Cruiserweight (127-136 lbs.)
(Saturday)
E-27
انتهى
Mia Weisbrod
Madison Pointer Gracie Barra Jupiter Won by Submission - 00:50
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Middleweight (56-65 lbs.)
(Saturday)
B-24
انتهى
Gunnar Walker
Fight Sports
Won by points - 02:00
Luca Medina Future School of Jiu Jitsu
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Grey with white / Ultraweight (147 lbs. +)
(Saturday)
D-27
انتهى
Alexis Whyms
Future School of Jiu Jitsu
Won by points - 03:00
Samuel Bryant Brazilian Top Team - Boca Raton
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday)
انتهى
Arthur Lopez
Gracie Barra Jupiter
Oscar Suarez Renato Tavares association Won by Walkover - 00:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday)
G24
انتهى
Ellie Blue Gregoria
Gracie Barra Jupiter
Sofie Biglin Future School of Jiu Jitsu Won by Disqualification (disqualification) - 02:57