Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 2nd)
B-33
Закінчено
Ashwin Deshpande
Devine Jiu Jitsu Savannah/Five Star Wrestling Club
Jason Smoyer Team Kalista Won by points - 02:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / White or Grey w/White / Heavyweight (136-145 lbs.)
(Saturday April 2nd)
C31
Закінчено
Reese Szymkowicz
Black Label Jiu-Jitsu
James McGuinness Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer Won by points - 03:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday April 2nd)
A-29
Закінчено
Robert Fritz
Charleston Self Defense
Won by points - 03:00
Everett Stefan Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 2nd)
B-42
Закінчено
Joshua Neal
Team 3
Won by points - 03:00
Foster Parks Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Heavyweight (126-135 lbs.)
(Saturday April 2nd)
C29
Закінчено
Hank Hazen
Black Label Jiu-Jitsu
Guda Batyrev Black Label Jiu-Jitsu Won by Submission - 02:37
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Heavyweight (126-135 lbs.)
(Saturday April 2nd)
C30
Закінчено
Braxton Stevens
Devine Jiu Jitsu Savannah/Five Star Wrestling Club
Luca Phillips Black Label Jiu-Jitsu Won by points - 05:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday April 2nd)
A-30
Закінчено
Sebastian Jofre
Riptide BJJ
Mason Bigler Black Label Jiu-Jitsu Won by Submission - 02:45
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (50 lbs. & under)
(Saturday April 2nd)
B-36
Закінчено
Joseph Herring
Greubels MMA
Lincoln Wyatt Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer Won by points - 03:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / White or Grey w/White / Cruiserweight (126-135 lbs.)
(Saturday April 2nd)
C32
Закінчено
Terrence Osborne
Devine Jiu Jitsu Savannah/Five Star Wrestling Club
Won by Submission - 01:47
Danir Pyurveev Black Label Jiu-Jitsu
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday April 2nd)
A-32
Закінчено
Victoria Elwood
Black Label Jiu-Jitsu
Won by points - 03:00
Kyle Cohen Riptide mma
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (50 lbs. & under)
(Saturday April 2nd)
B-37
Закінчено
Lenka Castillo
Black Label Jiu-Jitsu
Isla Beach Black Label Jiu-Jitsu Won by points - 03:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Solid Grey or Grey w/Black / Heavyweight (136-145 lbs.)
(Saturday April 2nd)
C33
Закінчено
Owen Banks
Riptide mma
Won by Submission - 00:32
Elias Beach Black Label Jiu-Jitsu
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Solid Grey or Grey w/Black / Middleweight (116-125 lbs.)
(Saturday April 2nd)
C35
Закінчено
Georgia Grach
Devine Jiu Jitsu Savannah/Five Star Wrestling Club
Won by Submission - 00:47
Guda Batyrev Black Label Jiu-Jitsu
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Solid Grey or Grey w/Black / Heavyweight (136-145 lbs.)
(Saturday April 2nd)
C34
Закінчено
Owen Banks
Riptide mma
Won by Submission - 00:45
Elias Beach Black Label Jiu-Jitsu
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday April 2nd)
B-38
Закінчено
Abigail Santos
Black Label Jiu-Jitsu
Won by points - 02:00
Ezra McNeal Black Label Jiu-Jitsu
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday April 2nd)
A-35
Закінчено
Sophia Stahl
Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
Cole Miller Devine Jiu Jitsu Savannah/Five Star Wrestling Club Won by points - 03:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Solid Grey or Grey w/Black / Middleweight (116-125 lbs.)
(Saturday April 2nd)
C36
Закінчено
Georgia Grach
Devine Jiu Jitsu Savannah/Five Star Wrestling Club
Blaine Worthington Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer Won by Submission - 02:13
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday April 2nd)
A-34
Закінчено
Harvey Hazen
Black Label Jiu-Jitsu
Won by points - 03:00
Kyle Cohen Riptide mma
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / White / Cruiserweight (117-126 lbs.)
(Saturday April 2nd)
C38
Закінчено
Verona Pesce
Mark C Mills
Won by points - 03:00
Milla Hagan Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday April 2nd)
B-39
Закінчено
Hattie Hazen
Black Label Jiu-Jitsu
Won by points - 02:00
Charlie Strazzella Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 2nd)
B-43
Закінчено
Jason Smoyer
Team Kalista
Won by points - 03:00
Ezekiel Hayes Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday April 2nd)
A-36
Закінчено
Jamie Bigler
Black Label Jiu-Jitsu
Won by Submission - 00:57
Jackson Poling Riptide mma
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Solid Grey or Grey w/Black / Middleweight (116-125 lbs.)
(Saturday April 2nd)
C37
Закінчено
Blaine Worthington
Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
Won by Submission - 00:17
Guda Batyrev Black Label Jiu-Jitsu
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday April 2nd)
A-37
Закінчено
Rayne Williams
Kasen Gerde Riptide mma Won by Submission - 00:20
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday April 2nd)
B-40
Закінчено
Ezra McNeal
Black Label Jiu-Jitsu
Won by points - 02:00
Charlie Strazzella Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday April 2nd)
A-33
Закінчено
Asher Roley
Won by Submission - 00:49
Victoria Elwood Black Label Jiu-Jitsu
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday April 2nd)
A-38
Закінчено
Peter Roszkowiak
Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
Won by Submission - 00:54
Abigail Santos Black Label Jiu-Jitsu
Womens Gi / White / Lightfeatherweight (111-120 lbs.)
(Saturday April 2nd)
C45
Закінчено
Jessica Buys
Riptide mma
Reese Allen Beaufort MMA Won by points - 04:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday April 2nd)
A-39
Закінчено
Cole Miller
Devine Jiu Jitsu Savannah/Five Star Wrestling Club
Jamie Bigler Black Label Jiu-Jitsu Won by Submission - 00:37
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 2nd)
B-44
Закінчено
Dei Dei Martin
Devine Jiu Jitsu Savannah/Five Star Wrestling Club
Sean Hayden Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer Won by Disqualification (disqualification) - 01:31
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday April 2nd)
A-40
Закінчено
Kasen Gerde
Riptide mma
Peter Roszkowiak Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 2nd)
B-45
Закінчено
Dominic Strazzella
Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
Won by points - 03:00
Natalia Nava