Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Grey with white / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday August 13th)
I16
Закінчено
Tayna Souza
Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu
Taysha Souza Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu Won by Submission - 00:43
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday August 13th)
K18
Закінчено
Evan Matthews
Creighton MMA
Won by points - 03:00
Nicholas Brown ATOS Atlanta
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday August 13th)
J18
Закінчено
John Mullis
Alliance Greenville
Derico Tilley Creighton MMA Won by points - 05:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Heavyweight (126-135 lbs.)
(Saturday August 13th)
G-17
Закінчено
Zayne Light
Fight Sports Cherokee (Canton BJJ)
Daniel Rampy Roberto Traven Won by Submission - 03:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday August 13th)
C-11
Закінчено
Xander Vazquez
Warrior Brazilian Jiu Jitsu Academy
Won by points - 02:00
Logan Clark Team Octopus
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday August 13th)
E-17
Закінчено
Jackson Coyle
ATOS Atlanta
Won by points - 03:00
Aaron Roles Roberto Traven
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday August 13th)
F-18
Закінчено
Sawyer Hazel
Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu
Jackson Bullard ATOS Atlanta Won by points - 03:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday August 13th)
I19
Закінчено
Shane Henderson
Renzo Gracie South Carolina
Won by points - 03:00
Juliana Kent ATOS Atlanta
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Cruiserweight (106-115 lbs.)
(Saturday August 13th)
Закінчено
Penny Lawrence
Team Octopus
Matthew Ingevaldson Juanaconda BJJ Won by Walkover
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Green / Heavyweight (136-145 lbs.)
(Saturday August 13th)
K21
Закінчено
Rafael Bustamante
Alliance Atlanta
Sean Goldsby Roberto Traven BJJ Won by Submission - 00:24
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Roosterweight (65 lbs. & under)
(Saturday August 13th)
A-17
Закінчено
Khang Luong
SBG Atlanta
Ayden O’Quinn Union Team BJJ Won by Submission - 00:22
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Grey with white / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday August 13th)
I17
Закінчено
Taysha Souza
Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu
Won by Submission - 00:41
Elizan Badalova Gracie Barra South Forsyth
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday August 13th)
D-19
Закінчено
Jorge De La Paz
10th Planet Perry
Jhonny Souza Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu Won by Submission - 00:19
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Solid Grey or Grey w/Black / Ultraweight (146 lbs.+)
(Saturday August 13th)
G-16
Закінчено
Ethan Peal
ATOS Atlanta
Won by points - 03:00
Gabriel Gossett AllAmbition BJJ
Youth 1- Gi / 4-5 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Lightweight (41-50 lbs.)
(Saturday August 13th)
B-15
Закінчено
Reagan Harris
Team Roberto Traven
Won by points - 02:00
Chase Baltzell Gracie Barra Gainesville
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday August 13th)
A-20
Закінчено
Natalie Lippstreu
Alliance Acworth
Won by points - 04:00
Boston Page Creighton MMA
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday August 13th)
J19
Закінчено
Tyson Beatty
ATOS Atlanta
Won by points - 05:00
Yair Barranca 10th planet Atlanta
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday August 13th)
B-13
Закінчено
BETHANY DOVE
Rush MMA
Won by points - 03:00
Jordan Murray Team Mongoose BJJ
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday August 13th)
K19
Закінчено
Adam Smith
Unit 2 Fitness
Nicholas Brown ATOS Atlanta Won by Submission - 01:55
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday August 13th)
J20
Закінчено
Nicholas Dai
SBG Atlanta
Won by points - 05:00
Vitor Fernandes Creighton MMA
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (66-75 lbs.)
(Saturday August 13th)
C-14
Закінчено
David Kucher
Terra Guerra Jiu-Jitsu Augusta
Bennett Nanney Gracie Barra Gainesville Won by points - 03:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday August 13th)
E-18
Закінчено
EDUARDO BENAVIDES
American Top Team Team Lima
Cameron Slater Straight Blast Gym Buford Won by points - 03:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Heavyweight (126-135 lbs.)
(Saturday August 13th)
G-18
Закінчено
Zayne Light
Fight Sports Cherokee (Canton BJJ)
Daniel Rampy Roberto Traven Won by points - 03:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday August 13th)
I20
Закінчено
Maverick McNeely
Gracie Barra Gainesville
Erinn Goolsby Roberto Traven BJJ Won by Submission - 01:57
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Cruiserweight (106-115 lbs.)
(Saturday August 13th)
C-13
Закінчено
Dennis Michalik
Fight Sports Cherokee (Canton BJJ)
Won by points - 03:00
Matthew Ingevaldson Juanaconda BJJ
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Lightfeatherweight (50 lbs. & under)
(Saturday August 13th)
E-19
Закінчено
Jackson Coyle
ATOS Atlanta
Won by points - 02:00
Aaron Roles Roberto Traven
Youth 1- Gi / 4-5 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (31-40 lbs.)
(Saturday August 13th)
A-21
Закінчено
Wyatt Kanzelmeyer
Gwinnett Training Academy
Davi Amorim Warrior Brazillian Jiu-jitsu Won by points - 02:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday August 13th)
B-14
Закінчено
Makenna McMahon
Team Roberto Traven
Eric Benicio Alliance Atlanta Won by points - 03:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday August 13th)
K20
Закінчено
Christopher Carr
Rise Up BJJ
Won by points - 03:00
Evan Matthews Creighton MMA
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Cruiserweight (106-115 lbs.)
(Saturday August 13th)
Закінчено
Andrew Ingevaldson
Juanaconda BJJ
Won by Walkover
Penny Lawrence Team Octopus
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Grey with black / Heavyweight (127-136 lbs.)
(Saturday August 13th)
I23
Закінчено
Emma James
AllAmbition BJJ
Anora Jucknies Fight Sports Cherokee (Canton BJJ) Won by points - 03:00
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday August 13th)
Закінчено
Derico Tilley
Creighton MMA
Tyson Beatty ATOS Atlanta Won by Walkover