Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
C-1
Закінчено
Jupiter Negron
Fernando Rodriguez
Sebastian Escobedo XCELL JIU JITSU ACADEMY Won by points
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
C-2
Закінчено
Mia La Rosa
V.R.M.A / Fightsports
Won by Submission - 00:54
Jayson Escobedo XCELL JIU JITSU ACADEMY
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday)
F-1
Закінчено
Michael Rojas
Arise jiujitsu
Won by points - 02:22
Liam Como Endure Martial Arts
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday)
E-3
Закінчено
Luca Negro
Flowhouse BJJ
Matthew Padgett Art In Motion Jiu Jitsu Won by points - 04:00
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
B-2
Закінчено
Owen Loftus
Art In Motion Jiu Jitsu
Jacob Kuenzle Base Martial Arts Won by points
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Intermediate / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
D-1
Закінчено
Carter Wood
Endure Martial Arts
Cameron Walker Renzo Gracie Lake Worth Won by Submission
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Intermediate / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
D-2
Закінчено
Oakley Morrissette
Renzo Gracie Lake Worth
MUHAMMAD OSPANOV Renato Tavares association Won by Submission - 01:22
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Cruiserweight (71-80 lbs.)
(Saturday)
C-7
Закінчено
David Krylov
Fight Sports Miami
Won by points - 03:00
Ty Oliveira V.R.M.A / Fightsports
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
B-1
Закінчено
Elijah Murawski
Base Martial Arts
Won by Submission - 01:13
Ethan Ferreira Alliance Boca Raton / Alex Britto BJJ
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday)
E-1
Закінчено
Kai Luna
Fight Sports Miami
Won by Submission - 02:15
Michael Rojas Arise jiujitsu
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Ultraweight (147 lbs.+)
(Saturday)
F-4
Закінчено
Anthony Alvarez
Gracie Barra Doral
Matthew Moncada Art In Motion Jiu Jitsu Won by points - 04:00
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
C-3
Закінчено
Sebastian Escobedo
XCELL JIU JITSU ACADEMY
Matías Rodriguez Fight Sports Won by points - 03:00
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Middleweight (56-65 lbs.)
(Saturday)
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Middleweight (61-70 lbs.)
(Saturday)
B-5
Закінчено
Emma Negro
Flowhouse BJJ
Won by points
Jason De La Torre Art In Motion Jiu Jitsu
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Novice / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday)
Закінчено
Lilly Como
Endure Martial Arts
Won by Walkover
Daniela Jones Fight Sports Miami
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Intermediate / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
D-3
Закінчено
Carter Wood
Endure Martial Arts
Oakley Morrissette Renzo Gracie Lake Worth Won by points - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday)
E-6
Закінчено
Travis Ragsdale
Art In Motion Jiu Jitsu
Rebecca Marin Atlantis Jiu-Jitsu Won by Submission - 00:30
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
C-4
Закінчено
Mia La Rosa
V.R.M.A / Fightsports
Won by Submission - 01:39
Kai Moc Art In Motion Jiu Jitsu
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday)
F-2
Закінчено
Michael Rojas
Arise jiujitsu
Won by points - 03:00
Jayden Lugo Base Martial Arts
Youth 1- No-Gi / 4-5 years / Novice / Middleweight (41-50 lbs.)
(Saturday)
A-1
Закінчено
Demid Egorov
V.R.M.A / Fightsports
Jordan De La Torre Art In Motion Jiu Jitsu Won by points
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday)
E-4
Закінчено
Luca Negro
Flowhouse BJJ
Won by points - 03:15
Matthew Padgett Art In Motion Jiu Jitsu
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
B-3
Закінчено
Ethan Ferreira
Alliance Boca Raton / Alex Britto BJJ
Owen Loftus Art In Motion Jiu Jitsu Won by Decision - 02:00
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Intermediate / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
D-4
Закінчено
Cameron Walker
Renzo Gracie Lake Worth
MUHAMMAD OSPANOV Renato Tavares association Won by Submission - 01:20
Youth 1- No-Gi / 4-5 years / Novice / Middleweight (41-50 lbs.)
(Saturday)
A-2
Закінчено
Carolinna Garner
Alliance Boca Raton / Alex Britto BJJ
Vivian Barron-Petersen Fight Sports Miami Won by points - 02:00
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
B-4
Закінчено
Elijah Murawski
Base Martial Arts
Jacob Kuenzle Base Martial Arts Won by points - 02:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Middleweight (61-70 lbs.)
(Saturday)
A-5
Закінчено
Gabriel Morales
Art In Motion Jiu Jitsu
Marcus Basulto Carlson Gracie Boca Raton Won by points - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday)
E-2
Закінчено
Kai Luna
Fight Sports Miami
Won by Submission - 00:30
Michael Rojas Arise jiujitsu
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Ultraweight (147 lbs.+)
(Saturday)
F-5
Закінчено
Sam West
Senjutsu Martial Arts Academy
Brandon Cadena Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu Won by Submission - 03:35
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Cruiserweight (71-80 lbs.)
(Saturday)
Закінчено
Marco Fardales
Art In Motion Jiu Jitsu
Won by Walkover
Branca Lago Alliance Miami
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
C-5
Закінчено
Sebastian Escobedo
XCELL JIU JITSU ACADEMY
Won by Submission - 01:32
Kai Moc Art In Motion Jiu Jitsu
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Middleweight (61-70 lbs.)
(Saturday)
D-8
Закінчено
Chase Oake
BQuick BJJ
Won by Submission - 02:20
Michael Valdes Tiger & Dragon Miami
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday)
F-3
Закінчено
Liam Como
Endure Martial Arts
Won by points - 03:00
Jayden Lugo Base Martial Arts