Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday August 7, 2021)
D-19
Закінчено
John Blackburn
Gwinnett Training Academy
Phillip Sampson Arsenal Combat Sports Club Won by Submission - 01:46
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday August 7, 2021)
B-15
Закінчено
Kirra Mitchell
Rush MMA
Samuel Dodita SBG International Won by Submission
Mens Gi / White / Executive / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday August 7, 2021)
Закінчено
Joey Robinson
Fight Sports Cherokee (Canton BJJ)
Andrew Shoman Atlanta Mat Club Won by Walkover
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday August 7, 2021)
Закінчено
Samuel Dodita
SBG International
Won by Walkover
Arthur Brigadeiro Brigadeiro Brazilian Jiu Jitsu - USA
Mens Gi / White / Executive / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday August 7, 2021)
G-27
Закінчено
Paul Gannon
Twin Tigers BJJ
Won by points - 04:00
Andrew Shoman Atlanta Mat Club
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday August 7, 2021)
A-23
Закінчено
Olivia Wilhelm
ATOS Atlanta
Won by points - 03:00
Joshua Elliott Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Solid Grey or Grey w/Black / Lightweight (106-115 lbs.)
(Saturday August 7, 2021)
H-18
Закінчено
Trey Parker
Megalodon Gym
Grayson Clark Fight Sports Cherokee (Canton BJJ) Won by Submission - 01:39
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday August 7, 2021)
E-18
Закінчено
Davianna Malave
Gracie Barra Columbus
Won by points - 04:00
Bryan Duckworth Rush MMA
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday August 7, 2021)
D-20
Закінчено
Stevie Rhinehart
Fight Sports Cherokee (Canton BJJ)
Jerry Bunley Gwinnett Training Academy Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday August 7, 2021)
C-19
Закінчено
Ryder Wilson
Agoge Combatives
Won by Submission - 01:35
Anders Tweito SBG International
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday August 7, 2021)
A-21
Закінчено
Kirra Mitchell
Rush MMA
Won by Submission - 01:52
Acoya Wu ALLIANCE
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Heavyweight (136-145 lbs.)
(Saturday August 7, 2021)
F-26
Закінчено
Dmitriy Vostrikov
Ascension MMA
Won by Submission - 01:58
David Dodita SBG International
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday August 7, 2021)
D-21
Закінчено
Phillip Sampson
Arsenal Combat Sports Club
Won by points - 03:00
Evelyn Dobson Fight Sports Cherokee (Canton BJJ)
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday August 7, 2021)
C-22
Закінчено
Tyson Thao
SBG International
Won by points - 04:00
BETHANY DOVE Rush MMA
Mens Gi / White / Executive / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Saturday August 7, 2021)
G-28
Закінчено
Justin Simmons
Full Throttle Fitness
Colin Jackson Tsunami MMA Won by points - 04:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday August 7, 2021)
A-24
Закінчено
Enzo Moore
Arsenal Combat Sports Club
Won by points - 03:00
Joshua Elliott Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Beginner / Lightweight (136-145 lbs.)
(Saturday August 7, 2021)
F-25
Закінчено
Will Clark
Creighton MMA
Matthew Gulchuk MAMMA Won by points - 03:00
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Grey with white / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday August 7, 2021)
H-21
Закінчено
Sanai Clifton
Team Octopus
Won by points - 03:00
Maria Amorim Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday August 7, 2021)
D-22
Закінчено
Adrian Castro
Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu
Won by points - 03:00
Jerry Bunley Gwinnett Training Academy
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Beginner / Featherweight (126-135 lbs.)
(Saturday August 7, 2021)
E-19
Закінчено
Madden Hoffman
Fight Sports Cherokee (Canton BJJ)
Won by points - 03:00
Bryanna Pedraza SBG International
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Heavyweight (136-145 lbs.)
(Saturday August 7, 2021)
F-27
Закінчено
Dmitriy Vostrikov
Ascension MMA
Coby Shields Checkmat Gulf Breeze BJJ Won by points - 04:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday August 7, 2021)
A-26
Закінчено
Josiah Coryell
Rock Hill BJJ / Team Roberto Traven
Won by Submission - 00:37
Eduardo Pacheco Fight Sports Cherokee (Canton BJJ)
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday August 7, 2021)
C-20
Закінчено
Nikko Roberson
Gwinnett Training Academy
Anders Tweito SBG International Won by points - 04:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday August 7, 2021)
G-19
Закінчено
Jhonny Souza
Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu
Won by points - 03:00
Anna Kellogg SBG International
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / White / Ultraweight (147 lbs. +)
(Saturday August 7, 2021)
H-22
Закінчено
Cassie Shepp
Fight Sports Cherokee (Canton BJJ)
Cynthia Slaton Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu Won by Submission - 01:51
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday August 7, 2021)
Закінчено
Sanai Clifton
Team Octopus
Josiah Coryell Rock Hill BJJ / Team Roberto Traven Won by Walkover
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday August 7, 2021)
D-23
Закінчено
Kevin Martinez
Rilion Gracie Academy
Won by Submission - 00:28
Tamsyn Snyder Fight Sports Cherokee (Canton BJJ)
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday August 7, 2021)
D-24
Закінчено
Brooks Brown
Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu
Anthony Agramonte Gracie Barra Columbus Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday August 7, 2021)
G-21
Закінчено
Brody Hazel
Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu
Won by points - 03:00
Cayden Holman SBG International
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday August 7, 2021)
C-21
Закінчено
Khang Luong
SBG International
Won by Disqualification (disqualification) - 01:59
Ryder Wilson Agoge Combatives
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / White / Ultraweight (147 lbs. +)
(Saturday August 7, 2021)
H-23
Закінчено
Cassie Shepp
Fight Sports Cherokee (Canton BJJ)
Cynthia Slaton Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu Won by Submission - 01:26
Womens No-Gi / Beginner / Featherweight (121-130 lbs.)
(Saturday August 7, 2021)
Закінчено
Christine Wigmore
SBG International
Won by Walkover
Jade Clark Creighton MMA