Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Solid Grey or Grey w/Black / Middleweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-20
Färdig
Alex Almarales
Boca De La Riva
Vann på poäng - 03:00
Alexander Jenkins Upper Academy Florida
Youth 2- No-Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Advanced / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday June 9th)
G15
Färdig
Kendra Vega
Upper Academy Florida
Vann på Submission - 01:09
Stormy Spark Fabin Rosa BJJ Orlando
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 9th)
B-15
Färdig
Tayva Juhlin
Renzo Gracie Colorado
Vann på poäng - 03:00
Jeremias Larez Gracie Barra Lake Nona
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
E13
Färdig
JB Hofstatter
American Top Team Longwood
Vann på Submission - 01:09
David Gottlieb Start Jiujitsu Academy - Pembroke Pines
Youth 2- No-Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Beginner / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday June 9th)
H20
Färdig
Leanie Vandewiele
Relic Jiu Jitsu
Madelyn Enlow Fastidious Jiu Jitsu Vann på Submission - 02:17
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-17
Färdig
Josiah Carter
butin bik combat sports
Ryan Santos Jacare Martial Arts Vann på Submission - 00:23
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Heavyweight (91-100 lbs.)
(Saturday June 9th)
F17
Färdig
Miguel Jansen-Pabon
CARDONAS BJJ MARTIAL ARTS
Vann på domslut
Aaron Barrios Renato Tavares association
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
E15
Färdig
Nathan Flaquer
Squad Brazilian Jiu Jitsu
Aaleeya Lazy Wright Upper Academy Florida Vann på Submission - 00:59
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Intermediate / Ultraweight (156 lbs. +)
(Saturday June 9th)
G17
Färdig
Arley Martinez
CARDONAS BJJ MARTIAL ARTS
Lucas Brito Future School of Jiu Jitsu Vann på Submission - 02:01
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 9th)
H21
Färdig
Kristian Herring
Mudita Jiu Jitsu
Vann på poäng - 03:00
Taj Anderson Jacare Martial Arts
Youth 1- Gi / 6-7 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (56-65 lbs.) C
(Saturday June 9th)
F25
Färdig
Aaliyah Barrios
Renato Tavares association
Emiliano Cruz Fabin Rosa BJJ Orlando Vann på Submission - 01:39
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-18
Färdig
Ryder Dietz
Wolfpack @ GTFL Judo/Jiu-jitsu
Hayes Chaisson American Top Team Longwood Vann på Submission - 01:07
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-20
Färdig
Anders Nelson
Olympus BJJ
Donovan Macay Black Tie Brazilian Jiu Jitsu Vann på poäng - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Intermediate / Ultraweight (156 lbs. +)
(Saturday June 9th)
G19
Färdig
Ricardo Bajana
CARDONAS BJJ MARTIAL ARTS
Vann på domslut
Arley Martinez CARDONAS BJJ MARTIAL ARTS
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 9th)
B-17
Färdig
Sebastian Vazquez
FABIO NOVAES BJJ
Santiago Work Gracie Barra Boca Raton Vann på poäng - 02:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Solid Grey or Grey w/Black / Lightfeatherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
H23
Färdig
Sophia Esquio
Squad Brazilian Jiu Jitsu
Rylan Ghrist Black Tie Brazilian Jiu Jitsu Vann på poäng - 03:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
E14
Färdig
JB Hofstatter
American Top Team Longwood
Liam Buckstein Wolfpack @ GTFL Judo/Jiu-jitsu Vann på poäng - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Cruiserweight (81-90 lbs. )
(Saturday June 9th)
F24
Färdig
Matthews Godoy
Fabin Rosa BJJ Orlando
Vann på Submission - 03:00
Wyatt Leleux Armada Jiu Jitsu Academy
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
Färdig
Gabriel Asenjo
Fabin Rosa BJJ Orlando
Vann på Walkover
Megan Murray BTT Melbourne Florida
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 9th)
B-19
Färdig
Ella Desario
Relson Gracie St Augustine
Vann på Submission - 01:23
Jase Vincson CARDONAS BJJ MARTIAL ARTS
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Beginner / Lightweight (136-145 lbs.)
(Saturday June 9th)
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-7
Färdig
Julian Vincson
CARDONAS BJJ MARTIAL ARTS
Elly Moon Woods American Top Team Asheville Vann på poäng - 03:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-20
Färdig
Sherlyn Vera
Boca De La Riva
Vann på poäng - 03:00
Hayes Chaisson American Top Team Longwood
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Solid Grey or Grey w/Black / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
B-20
Färdig
Hailey Sammons
Renato Tavares association
Gabriela Soares Fabin Rosa BJJ Orlando Vann på poäng - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Heavyweight (91-100 lbs.
(Saturday June 9th)
F18
Färdig
Frankie DelGuercio
6 Levels Orlando
Miguel Jansen-Pabon CARDONAS BJJ MARTIAL ARTS Vann på domslut
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
F26
Färdig
Delilah Hielscher
Redbeard Combatives
Miguel Jansen-Pabon CARDONAS BJJ MARTIAL ARTS Vann på domslut - 02:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Heavyweight (91-100 lbs.
(Saturday June 9th)
F19
Färdig
David Gottlieb
Start Jiujitsu Academy - Pembroke Pines
Aaron Barrios Renato Tavares association Vann på Submission
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Heavyweight (91-100 lbs.
(Saturday June 9th)
F21
Färdig
Miguel Jansen-Pabon
CARDONAS BJJ MARTIAL ARTS
Aaron Barrios Renato Tavares association Vann på poäng
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Solid Grey or Grey w/Black / Middleweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
Färdig
Gabriel Asenjo
Fabin Rosa BJJ Orlando
Vann på Walkover
Megan Murray BTT Melbourne Florida
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Solid Grey or Grey w/Black / Middleweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
Färdig
To be decided
Alexander Jenkins Upper Academy Florida Vann på Walkover
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / White / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday June 9th)
H22
Färdig
Leanie Vandewiele
Relic Jiu Jitsu
Madelyn Enlow Fastidious Jiu Jitsu Vann på poäng - 03:00