Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 2- No-Gi (GIRLS ONLY) / 16-17 years / Advanced / Featherweight (126-135 lbs.)
(Saturday June 16th)
A-20
Färdig
Sydney Palma
Black Force MMA
Vann på poäng - 03:00
Amaya LaPresta Checkmat Lowcountry (LGA)
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 16th)
E19
Färdig
Kasen Gerde
Riptide mma
Vann på Submission - 01:55
Sadie Carpenter Chango BJJ
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 16th)
C-16
Färdig
Oliver Huggins
Black Force MMA
McKenna Penix Black Force MMA Vann på Submission - 00:33
Youth 1- Gi / 4-5 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Lightweight (41-50 lbs.)
(Saturday June 16th)
F21
Färdig
Nora Sykes
Black Label Jiu Jitsu
Vann på poäng - 02:00
Nali Castillo Black Label Jiu-Jitsu
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 16th)
D-17
Färdig
Gage Jones
Black Label Jiu-Jitsu
Vann på poäng - 03:00
Kylie Maxcey Checkmat North Carolina
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 16th)
C-17
Färdig
Tobin Munday
Chango BJJ
Troy Hoffman Checkmat MB Vann på poäng - 03:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 16th)
Färdig
Kyland Perdue
Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
Vann på Walkover
Enzo Teixeira Checkmat MB
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 16th)
F24
Färdig
Talise Castillo
Black Label Jiu-Jitsu
Ian McDow Champions training center Vann på poäng - 02:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Ultraweight (156 lbs. +)
(Saturday June 16th)
A-22
Färdig
Stephan La Presta
Checkmat Lowcountry (LGA)
Vann på poäng - 04:00
Trevor Kalisz Black Force MMA
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 16th)
D-18
Färdig
Brayden Webb
Miller Martial Arts/ATT Warner Robins
Vann på Submission - 00:50
Landon Castaneda Lycan MMA
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 16th)
E20
Färdig
William Santiago
Houzn Jiu Jitsu
Brax Hirt Great Grappling Brazilian Jiu Jitsu Vann på poäng - 03:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday June 16th)
Färdig
Xavier Jackson
Lionheart MMA of Moncks Corner
Azimbek Turgunov Checkmat MB Vann på Walkover
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday June 16th)
C-19
Färdig
Roman Sayyar
Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
Coco Guss Black Label Jiu-Jitsu Vann på poäng - 02:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Lightweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 16th)
D-20
Färdig
Samuel Sharp
Black Force MMA
Brody Mercer Black Force MMA Vann på Submission - 03:50
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 16th)
F27
Färdig
Chase King
Checkmat Lowcountry (LGA)
Landon Castaneda Lycan MMA Vann på Submission - 02:52
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced/ Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 16th)
A-24
Färdig
Blaine Worthington
Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
Aaron Traeger Black Label Jiu-Jitsu Vann på poäng - 04:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 16th)
E21
Färdig
Kasen Gerde
Riptide mma
Vann på poäng - 03:00
Roman Jones Black Label Jiu-Jitsu
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 16th)
C-21
Färdig
Abbie Gates
Black Force MMA
Vann på Submission - 02:21
Robert Waltz Black Label Jiu-Jitsu
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Ultraweight (156 lbs. +)
(Saturday June 16th)
A-23
Färdig
Stephan La Presta
Checkmat Lowcountry (LGA)
Vann på poäng - 04:00
Trevor Kalisz Black Force MMA
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 16th)
F25
Färdig
Levi King
Checkmat Lowcountry (LGA)
Talise Castillo Black Label Jiu-Jitsu Vann på poäng - 02:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 16th)
D-19
Färdig
Brayden Webb
Miller Martial Arts/ATT Warner Robins
Vann på Submission - 03:17
Landon Castaneda Lycan MMA
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday June 16th)
Färdig
Xavier Jackson
Lionheart MMA of Moncks Corner
Roman Sayyar Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer Vann på Walkover
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Cruiserweight (81-90 lbs. )
(Saturday June 16th)
E24
Färdig
Joey Brennan
Lycan MMA
Mason Bigler Black Label Jiu-Jitsu Vann på Submission - 00:45
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday June 16th)
C-20
Färdig
Azimbek Turgunov
Checkmat MB
Vann på poäng - 02:00
Coco Guss Black Label Jiu-Jitsu
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 16th)
F26
Färdig
Jamie Bigler
Black Label Jiu-Jitsu
Vann på poäng - 02:00
Ian McDow Champions training center
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Lightweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 16th)
D-21
Färdig
Samuel Sharp
Black Force MMA
Bryce Banares Tribe BJJ Vann på Submission - 00:42
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced/ Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 16th)
A-25
Färdig
Blaine Worthington
Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
Aaron Traeger Black Label Jiu-Jitsu Vann på poäng - 04:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 16th)
E22
Färdig
William Santiago
Houzn Jiu Jitsu
Vann på Submission - 01:05
Roman Jones Black Label Jiu-Jitsu
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 16th)
C-22
Färdig
Quinn Johnson
Black Label Jiu-Jitsu
Vann på poäng - 03:00
Wyatt Kulseth Checkmat Charleston
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Lightweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 16th)
D-22
Färdig
Bryce Banares
Tribe BJJ
Vann på Submission - 00:18
Brody Mercer Black Force MMA
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday June 16th)
E23
Färdig
Brax Hirt
Great Grappling Brazilian Jiu Jitsu
Vann på poäng - 03:00
Kasen Gerde Riptide mma
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 16th)
F28
Färdig
Chase King
Checkmat Lowcountry (LGA)
Landon Castaneda Lycan MMA Vann på poäng - 03:00