Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 13th)
D-34
Färdig
Luke Garcia
V.R.M.A / Fightsports
Vann på Submission - 00:42
Milana Scuderi TEAM MARCELO PEREIRA BJJ
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Cruiserweight (126-135 lbs. )
(Saturday June 13th)
F-29
Färdig
Jad Urribarri
CARDONAS BJJ MARTIAL ARTS
Ryan Arteaga Evolution MMA - Naples, FL Vann på Submission - 01:10
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / White or Grey w/White / Featherweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 13th)
C-27
Färdig
Aidaliz Adams
Roman's Submission School
Jeret Jones Xtreme Ground Fighting BJJ Vann på Submission - 02:45
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 13th)
D-35
Färdig
Hunter Crowley
BJJ Shore Academy - Bill Scott
TY O'DELL V.R.M.A / Fightsports Vann på Submission - 00:26
Youth 2- No-Gi ADDITIONAL DIVISION (OPTIONAL) (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Beginner / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 13th)
B-36
Färdig
Cali Edwards
Roman's Submission School
Vann på poäng - 03:00
Alyssa Jones Roman's Submission School
JM youth 1-gi 8-9 years/ yellow belt/ 60-70lbs
(Saturday June 13th)
A-37
Färdig
Jessica Smith
Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu
Lily Rayne Fight Sports Vann på poäng - 04:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 13th)
F-27
Färdig
Ricky Sosa
Fight Sports
Vann på Submission - 03:35
Jayleen Ortiz CARDONAS BJJ MARTIAL ARTS
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Middleweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 13th)
E-34
Färdig
Dillon Smith
RILION GRACIE ACADEMY - GRACIE ELITE TEAM
Vann på domslut - 04:00
Angel Morales V.R.M.A / Fightsports
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Beginner / Ultraweight (156 lbs. +)
(Saturday June 13th)
D-36
Färdig
Carlos Garcia
V.R.M.A / Fightsports
Vann på Submission - 01:04
Hannah Banks Roman's Submission School
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / White or Grey w/White / Lightweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 13th)
C-38
Färdig
Rheanna Melendez
Evolution MMA - Naples, FL
Vann på poäng - 03:00
James Osborne Roman's Submission School
Youth 2- No-Gi ADDITIONAL DIVISION (OPTIONAL) (CO-ED Division) / 16-17 years / Advanced / Featherweight (126-135 lbs.)
(Saturday June 13th)
D-39
Färdig
Arthur Gageiro
TEAM MARCELO PEREIRA BJJ
Vann på poäng - 04:00
Cristian Sardina
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Solid Grey or Grey w/Black / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 13th)
B-40
Färdig
Jeremy Velasco
Black Tie Brazilian Jiu Jitsu
Vann på poäng - 03:00
Ivan Moreno CARDONAS BJJ MARTIAL ARTS
DC 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Heavyweight (91-100 lbs.
(Saturday June 13th)
A-36
Färdig
Oliver Badillo
Roman's Submission School
Johnny Del-Pino Roman's Submission School Vann på poäng - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Cruiserweight (126-135 lbs. )
(Saturday June 13th)
Färdig
Jacob Carlisle
Black Tie Brazilian Jiu Jitsu
Jad Urribarri CARDONAS BJJ MARTIAL ARTS Vann på Walkover
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Beginner / Ultraweight (156 lbs. +)
(Saturday June 13th)
D-37
Färdig
Carlos Garcia
V.R.M.A / Fightsports
Vann på Submission - 00:57
Raul Hosking Roman's Submission School
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 10-11 years / Beginner / Ultraweight (136 lbs.+)
(Saturday June 13th)
C-30
Färdig
DeAndre Covarrubias
Roman's Submission School
Hannah Banks Roman's Submission School Vann på Submission - 00:55
Youth 2- No-Gi ADDITIONAL DIVISION (OPTIONAL) (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Beginner / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 13th)
B-37
Färdig
Carys Edwards
Roman's Submission School
Vann på Submission - 01:14
Alyssa Jones Roman's Submission School
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Orange / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 13th)
F-31
Färdig
Ricky Sosa
Fight Sports
Kellen Mesina V.R.M.A / Fightsports Vann på poäng - 04:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / White or Grey w/White / Featherweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 13th)
C-28
Färdig
Aidaliz Adams
Roman's Submission School
Jeret Jones Xtreme Ground Fighting BJJ Vann på Submission - 01:53
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 13th)
B-41
Färdig
Damian Castro
A Force BJJ
Ethan "BOLO" Tran V.R.M.A / Fightsports Vann på Submission - 00:58
Youth 2- No-Gi ADDITIONAL DIVISION (OPTIONAL) (CO-ED Division) / 16-17 years / Advanced / Featherweight (126-135 lbs.)
(Saturday June 13th)
Färdig
Arthur Gageiro
TEAM MARCELO PEREIRA BJJ
Vann på Walkover
Cristian Sardina
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Yellow / Cruiserweight (126-135 lbs.)
(Saturday June 13th)
F-34
Färdig
Jacob Carlisle
Black Tie Brazilian Jiu Jitsu
Joseph “Mini Money” Snyder Art of Motion Jiu Jitsu Vann via diskvalificering
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 13th)
B-42
Färdig
Damian Castro
A Force BJJ
Ethan "BOLO" Tran V.R.M.A / Fightsports Vann på Submission - 01:31
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Yellow / Cruiserweight (126-135 lbs.)
(Saturday June 13th)
F-35
Färdig
Jacob Carlisle
Black Tie Brazilian Jiu Jitsu
Joseph “Mini Money” Snyder Art of Motion Jiu Jitsu Vann via diskvalificering
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 10-11 years / Beginner / Ultraweight (136 lbs.+)
(Saturday June 13th)
C-31
Färdig
DeAndre Covarrubias
Roman's Submission School
Vann på poäng - 03:00
Hannah Banks Roman's Submission School
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Grey with white / Lighfeathertweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 13th)
A-39
Färdig
Adrianna Santiago
Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu
Vann på Submission - 03:00
Alyssa Jones Roman's Submission School
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Cruiserweight (126-135 lbs. )
(Saturday June 13th)
F-30
Färdig
Joseph Bridges II
V.R.M.A / Fightsports
Vann på poäng - 04:00
Ryan Arteaga Evolution MMA - Naples, FL
Youth 2- Gi ADDITIONAL DIVISION (OPTIONAL) (CO-ED Division) / 12-13 years / Yellow / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 13th)
B-44
Färdig
Alyona Rik
Gracie Barra Aventura, FL
Ethan "BOLO" Tran V.R.M.A / Fightsports Vann på Submission - 02:18
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Middleweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 13th)
E-35
Färdig
Lucas Gabriel Gonzalez
FABIO NOVAES BJJ
Vann på Submission
Joseph “Mini Money” Snyder Art of Motion Jiu Jitsu
Womens No-Gi / Beginner / Ultraweight (181 lbs.+)
(Saturday June 13th)
C-39
Färdig
Jessica Gomez
CARDONAS BJJ MARTIAL ARTS
Vann på Submission - 02:13
Brittany Savino Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Orange / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 13th)
A-42
Färdig
Jayleen Ortiz
CARDONAS BJJ MARTIAL ARTS
Vann på Submission - 00:47
Teresa Scuderi TEAM MARCELO PEREIRA BJJ
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Middleweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 13th)
E-36
Färdig
Joseph Ladino
CARDONAS BJJ MARTIAL ARTS
Vann på Submission - 01:46
Rheanna Melendez Evolution MMA - Naples, FL