Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday Feb 27)
A-22
Färdig
Sohan Arora
Arte Suave Jiu-Jitsu
Vann på Submission - 00:31
Gideon Sammons 410 Academy of Martial Arts
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Green / Ultraweight (156 lbs. +)
(Saturday Feb 27)
D-29
Färdig
Bryson McKinnon
Trident Academy
Vann på poäng - 04:00
Andre Olszta Big Brothers
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday Feb 27)
A-23
Färdig
Eliana Cruz
Groundswell MMA
Andrew Scott Royal Martial Arts Vann på poäng - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday Feb 27)
B26
Färdig
Mason Lorah
Ephrata Martial Arts
Vann på poäng - 02:54
Preston Williams 301 MMA
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Cruiserweight (126-135 lbs. )
(Saturday Feb 27)
D-24
Färdig
Landon Jones
Coastal BJJ
Vann på Submission - 00:40
James Dhaliwal Team Pimentel
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday Feb 27)
D19
Färdig
Damin Wildesen
Vicente Jr Team
Bryce Stallman Gracie charlottesville Vann på poäng - 01:21
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Cruiserweight (126-135 lbs. )
(Saturday Feb 27)
D-23
Färdig
Dominick Cady
Royal Martial Arts
Unknown User Unaffiliated Vann på poäng - 04:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday Feb 27)
A-25
Färdig
Caiden Buckholdt
Avana Harford Arte Suave Jiu-Jitsu Vann på poäng - 03:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday Feb 27)
D20
Färdig
Riley Brantley
Arte Suave Jiu-Jitsu
Vann på Submission - 00:43
Luke Friend Vicente Jr Team
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Intermediate / Lightweight (106-115 lbs.)
(Saturday Feb 27)
B27
Färdig
Brian Williams
Infinite Fighting Concepts
Damien Kingrey Royal Martial Arts Vann via diskvalificering
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday Feb 27)
D22
Färdig
Damin Wildesen
Vicente Jr Team
Luke Friend Vicente Jr Team Vann på poäng - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday Feb 27)
B25
Färdig
Colby Jones
410 Academy of Martial Arts
Vann på Submission - 01:21
Ryan Hughes Ryoma Academy of Martial Arts
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Intermediate / Lightweight (106-115 lbs.)
(Saturday Feb 27)
B28
Färdig
Charles Jr Wagenbrenner
Royal Martial Arts
Bain Hughes Conquest BJJ Vann på Submission - 03:10
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday Feb 27)
D-25
Färdig
Kyler Miller
B.C. Jiu Jitsu
Jacob Salvetti Abmar Barbosa Vann på Submission - 00:23
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Cruiserweight (106-115 lbs.)
(Saturday Feb 27)
D17
Färdig
Patrick Dhaliwal
Team Pimentel
Vann på poäng - 03:00
Preston Williams 301 MMA
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday Feb 27)
A-26
Färdig
Eliana Cruz
Groundswell MMA
Caiden Buckholdt Vann på Submission - 02:05
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday Feb 27)
D-26
Färdig
John Bryan
SAS Team / Stellar JJ
Vann på Submission - 00:31
Aleena Thompson Evolve Academy
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Intermediate / Lightweight (106-115 lbs.)
(Saturday Feb 27)
B30
Färdig
Brian Williams
Infinite Fighting Concepts
Charles Jr Wagenbrenner Royal Martial Arts Vann via diskvalificering
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Green / Ultraweight (156 lbs. +)
(Saturday Feb 27)
D-30
Färdig
Bryson McKinnon
Trident Academy
Vann på Submission - 01:22
Jay D Unaffiliated/No club
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday Feb 27)
A-24
Färdig
Andrew Scott
Royal Martial Arts
Ryan Hughes Ryoma Academy of Martial Arts Vann på poäng - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday Feb 27)
D-27
Färdig
Jacob Salvetti
Abmar Barbosa
John Bryan SAS Team / Stellar JJ Vann på poäng - 03:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday Feb 27)
A-29
Färdig
Sohan Arora
Arte Suave Jiu-Jitsu
Colby Jones 410 Academy of Martial Arts Vann på poäng - 03:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Cruiserweight (106-115 lbs.)
(Saturday Feb 27)
D18
Färdig
Traedence Moore
Black Tie Brazilian Jiu Jitsu
Preston Williams 301 MMA Vann på poäng - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Intermediate / Lightweight (106-115 lbs.)
(Saturday Feb 27)
B29
Färdig
Damien Kingrey
Royal Martial Arts
Bain Hughes Conquest BJJ Vann på poäng - 04:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Heavyweight (126-135 lbs.)
(Saturday Feb 27)
B31
Färdig
Cooper Clarkson
Ground Control BJJ
Andrew Lucas Royal Martial Arts Vann på Submission - 00:41
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Yellow / Middleweight (116-125 lbs.)
(Saturday Feb 27)
B37
Färdig
Charles Jr Wagenbrenner
Royal Martial Arts
Jacob Salvetti Justin Lough Brazilian Jiu Jitsu Vann på poäng - 03:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday Feb 27)
A-30
Färdig
Bain Hughes
Conquest BJJ
Vann på poäng - 03:00
Gideon Sammons 410 Academy of Martial Arts
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday Feb 27)
D21
Färdig
Bryce Stallman
Gracie charlottesville
Vann på poäng - 03:00
Riley Brantley Arte Suave Jiu-Jitsu
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Heavyweight (126-135 lbs.)
(Saturday Feb 27)
B32
Färdig
Cooper Clarkson
Ground Control BJJ
Andrew Lucas Royal Martial Arts Vann på Submission - 01:02
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday Feb 27)
D-28
Färdig
Kyler Miller
B.C. Jiu Jitsu
Aleena Thompson Evolve Academy Vann på poäng - 03:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday Feb 27)
A-31
Färdig
Addy Norris
Groundswell MMA
Colby Jones 410 Academy of Martial Arts Vann på Submission - 00:58
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Intermediate / Cruiserweight (126-135 lbs. )
(Saturday Feb 27)
D23
Färdig
Joseph Smoot
Royal Martial Arts
Landon Jones Coastal BJJ Vann på Submission - 00:59