Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Middleweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-1
Završeno
Roman Urbano
Renzo Gracie South Carolina
Trae Durant TNT Martial Arts(Columbia, SC) Pobedio Odlukom - 02:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Novice / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-2
Završeno
Hayden Hayes
Hub City Jiu Jitsu
Pobedio Odlukom - 02:00
Joseph Rogers TNT Martial Arts(Columbia, SC)
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday June 9th)
C-1
Završeno
Beckett Joy
Union Martial Arts
William Brewer Absolute Jiu-Jitsu Pobeda po poenima - 01:29
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Lightfeatherweight (45 lbs. & under)
(Saturday June 9th)
E1
Završeno
Tenley Tibstra
American Top Team Asheville
Lucian Bridges Hub City Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 9th)
F1
Završeno
David Morgan
Electric City MMA
Pobeda po poenima - 03:00
Ayden McCloud Hub City Jiu Jitsu
Youth 2- No-Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Advanced / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday June 9th)
G3
Završeno
Rebecca Grady
American Top Team Asheville
Pobedio Završnicom - 02:09
Verona Pesce Columbia Martial Arts & Fitness
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Intermediate / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-3
Završeno
Bailey Smith
Terra Guerra Jiu-Jitsu Augusta
Pobedio Završnicom - 00:13
Mason Tinsley Gwinnett Training Academy
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-3
Završeno
Kyzer Powers
Triumph Fight Academy
Pobedio Odlukom - 03:00
Wyatt Summers Creighton MMA
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Novice / Cruiserweight (81-90 lbs.)
(Saturday June 9th)
B-3
Završeno
Reagan Huffman
TNT Martial Arts(Columbia, SC)
Alexis Rafferty Absolute Jiu-Jitsu Pobeda po poenima - 02:00
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday June 9th)
C-2
Završeno
William Brewer
Absolute Jiu-Jitsu
Pobeda po poenima - 02:00
Magnus Ferre Combat Performance
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Novice / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 9th)
E2
Završeno
Aaron Hart
Garami Jiu Jitsu
Haile Hamlin TNT Martial Arts(Columbia, SC) Pobeda po poenima - 03:00
Youth 2- No-Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Advanced / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday June 9th)
G4
Završeno
Rebecca Grady
American Top Team Asheville
Pobedio Završnicom - 01:20
Verona Pesce Columbia Martial Arts & Fitness
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-4
Završeno
Mikhail Gress
Nucleus Brazilian Jiu-Jitsu
Pobeda po poenima
Beckham Tibstra American Top Team Asheville
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Intermediate / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-4
Završeno
Joe Hanna
Electric City Mixed Martial Arts
Pobeda po poenima - 03:00
John Blackburn Gwinnett Training Academy
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
F2
Završeno
Lincoln Madore
Triumph Fight Academy
Taylon Winker Triumph Fight Academy Pobedio Završnicom
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Lightfeatherweight (45 lbs. & under)
(Saturday June 9th)
B-1
Završeno
Kai Winker
Triumph Fight Academy
Pobeda po poenima - 02:00
Sloane Tompkins American Top Team Asheville
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Novice / Heavyweight (91-100 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-7
Završeno
Emerson Stanley
Hub City Jiu Jitsu
Hannah Houtchings TNT Martial Arts(Columbia, SC) Pobeda po poenima - 02:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-5
Završeno
Kyzer Powers
Triumph Fight Academy
Pobedio Odlukom - 03:00
Liam Lowery Hub City Jiu Jitsu
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
G7
Završeno
Elijah Stanley
Hub City Jiu Jitsu
Rocco Quoyle Revolution Martial Arts and Performance Fitness Pobeda po poenima - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 9th)
F5
Završeno
Bryce Donaldson
Renzo Gracie South Carolina
Jimmy Fields Top Martial Arts Pobedio Odlukom - 00:17
Youth 1- No-Gi / 4-5 years / Novice / Featherweight (31-40 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-1
Završeno
Shepard Tompkins
American Top Team Asheville
Christian Richard Triumph Fight Academy Pobeda po poenima
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
F3
Završeno
Lincoln Madore
Triumph Fight Academy
Pobeda po poenima
Ava Montejo ZR Team NC
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday June 9th)
A-4
Završeno
Lennox Gum
Carolina Combatives
Joseph Tobin Triumph Fight Academy Pobedio Završnicom - 00:36
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Novice / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 9th)
E3
Završeno
Mason Hall
Hub City Jiu Jitsu
Brody Pardue Creighton MMA Pobeda po poenima - 03:00
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Intermediate / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-5
Završeno
Mason Tinsley
Gwinnett Training Academy
John Blackburn Gwinnett Training Academy Pobedio Završnicom
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday June 9th)
A-2
Završeno
Grace Lowery
Hub City Jiu Jitsu
Beckett Joy Union Martial Arts Pobeda po poenima
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Cruiserweight (81-90 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-7
Završeno
Carter Tobin
Triumph Fight Academy
Pobeda po poenima - 03:00
Jaxon Major Electric City Mixed Martial Arts
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Lightfeatherweight (45 lbs. & under)
(Saturday June 9th)
B-2
Završeno
Kai Winker
Triumph Fight Academy
Pobeda po poenima - 02:00
Quinton Goodwin TNT Martial Arts(Columbia, SC)
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Intermediate / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-6
Završeno
Bailey Smith
Terra Guerra Jiu-Jitsu Augusta
Pobedio Završnicom - 00:14
Joe Hanna Electric City Mixed Martial Arts
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-6
Završeno
Mikhail Gress
Nucleus Brazilian Jiu-Jitsu
Pobeda po poenima
Gideon Bridges Hub City Jiu Jitsu
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday June 9th)
E6
Završeno
Forest McLain
Megalodon Gym
Pobedio Završnicom - 01:08
Lleyton Reeves Creighton MMA
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 9th)
F6
Završeno
Bryce Donaldson
Renzo Gracie South Carolina
Jimmy Fields Top Martial Arts Pobedio Završnicom - 01:13