Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 17th)
A-16
Završeno
Harper Yerkes
Practical mma
Gigi DaPrato 301 MMA Pobeda po poenima - 03:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday April 17th)
C-17
Završeno
Fernanda Scuderi
Urbana Academy Team Pedro Sauer
Pobedio Završnicom - 00:52
Jelani Howe TITANS MMA
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday April 17th)
D-13
Završeno
Xavier Van Breukelen
Team Pimentel
Aiden Morris Practical mma Pobeda po poenima - 03:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Heavyweight (86-95 lbs.)
(Saturday April 17th)
C-21
Završeno
Sadie O'Connor
Team Balance - Baltimore
Oliver Aguilar Noel Smith BJJ Pobedio Završnicom - 02:28
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Solid Grey or Grey w/Black / Cruiserweight (126-135 lbs.)
(Saturday April 17th)
F-18
Završeno
Ashley Cavanaugh
301 MMA
Cole Ostiguy Noel Smith BJJ Pobeda po poenima - 03:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Cruiserweight (106-115 lbs.)
(Saturday April 17th)
A-14
Završeno
Thiago Ortiz
Team Balance - Baltimore
Gemma Fiorenza Vicente Jr Team Pobedio Završnicom
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday April 17th)
C-19
Završeno
Jelani Howe
TITANS MMA
Pobeda po poenima - 03:00
Pearl McConnell Vicente Jr Team
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Solid Grey or Grey w/Black / Cruiserweight (126-135 lbs.)
(Saturday April 17th)
F-19
Završeno
Blake Harris
Vicente Jr Team
Pobeda po poenima - 03:00
Anastasia Boots Vicente Jr Team
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Yellow / Cruiserweight (126-135 lbs.)
(Saturday April 17th)
D-16
Završeno
Niko Konstandinidis
Urbana Academy Team Pedro Sauer
Pobedio Završnicom - 02:01
Mya Borgel 3rd Generation BJJ
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 17th)
Završeno
Conner Ross
Practical mma
Arleigh Hossain Urbana Academy Team Pedro Sauer Pobeda bez borbe
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday April 17th)
C-20
Završeno
Fernanda Scuderi
Urbana Academy Team Pedro Sauer
Pobedio Završnicom - 01:29
Bodie Anderson Pressure Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / White / Cruiserweight (156-165 lbs.)
(Saturday April 17th)
D-18
Završeno
Michael Touchard
Monroe Hall BJJ
Maliq Woods Infinity Jiu-Jitsu Maryland Pobedio Završnicom - 01:55
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 17th)
A-18
Završeno
Catherine Moreno
Team Pimentel
Arleigh Hossain Urbana Academy Team Pedro Sauer Pobeda po poenima - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday April 17th)
C-23
Završeno
Demi Farrell
GROUND CONTROL
Pobeda po poenima - 02:00
Vihas Cherukupally Urbana Academy Team Pedro Sauer
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Yellow / Cruiserweight (126-135 lbs.)
(Saturday April 17th)
D-17
Završeno
Niko Konstandinidis
Urbana Academy Team Pedro Sauer
Pobedio Završnicom - 02:52
Mya Borgel 3rd Generation BJJ
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 17th)
A-17
Završeno
Mason DesJardins
Team Randori Martial Arts
Pobeda po poenima - 03:00
Daniel Smith B.C. Jiu Jitsu
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Solid Grey or Grey w/Black / Cruiserweight (126-135 lbs.)
(Saturday April 17th)
F-20
Završeno
Adam Taylor
Monroe Hall BJJ
Lane Metcalf Vicente Jr Team Pobeda po poenima - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday April 17th)
C-24
Završeno
Bryce Jordan
301 MMA
Pobeda po poenima - 02:00
Conner Ross Practical mma
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Solid Grey or Grey w/Black / Cruiserweight (126-135 lbs.)
(Saturday April 17th)
F-21
Završeno
Cole Ostiguy
Noel Smith BJJ
Blake Harris Vicente Jr Team Pobeda po poenima - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 17th)
A-21
Završeno
Emmanuel Coello
Vicente Jr Team
Pobeda po poenima - 03:00
Khallen Barbe B.C. Jiu Jitsu
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / White / Cruiserweight (156-165 lbs.)
(Saturday April 17th)
D-19
Završeno
Amilar Alexi Flores
Team Randori Martial Arts
Pobedio Završnicom - 02:55
Maliq Woods Infinity Jiu-Jitsu Maryland
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Heavyweight (86-95 lbs.)
(Saturday April 17th)
C-22
Završeno
Oliver Aguilar
Noel Smith BJJ
Pobedio Završnicom - 01:52
Liam Sanchez Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday April 17th)
D-20
Završeno
Logan Dingman
301 MMA
Pobeda po poenima - 03:00
Christopher Wallace Vicente Jr Team
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Solid Grey or Grey w/Black / Cruiserweight (126-135 lbs.)
(Saturday April 17th)
F-23
Završeno
Ryleigh Perkins
Urbana Academy Team Pedro Sauer
Cole Ostiguy Noel Smith BJJ Pobedio Završnicom - 02:44
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday April 17th)
Završeno
Vihas Cherukupally
Urbana Academy Team Pedro Sauer
Pobeda bez borbe
Conner Ross Practical mma
Womens No-Gi / Beginner / Middleweight (141-150 lbs.)
(Saturday April 17th)
D-21
Završeno
Rae Baresel
Evolution Grappling Academy
Pobedio Završnicom - 00:51
Casey Barry Noel Smith BJJ
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 17th)
A-20
Završeno
Mason DesJardins
Team Randori Martial Arts
Arleigh Hossain Urbana Academy Team Pedro Sauer Pobeda po poenima - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday April 17th)
C-25
Završeno
Demi Farrell
GROUND CONTROL
Bryce Jordan 301 MMA Pobeda po poenima - 02:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 17th)
A-19
Završeno
Daniel Smith
B.C. Jiu Jitsu
Catherine Moreno Team Pimentel Pobeda po poenima - 03:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Solid Grey or Grey w/Black / Cruiserweight (126-135 lbs.)
(Saturday April 17th)
F-22
Završeno
Ashley Cavanaugh
301 MMA
Anastasia Boots Vicente Jr Team Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 01:01
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday April 17th)
C-26
Završeno
Carter Schultz
Vicente Jr Team
Liam Conner Team Balance - Baltimore Pobeda po poenima - 03:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Yellow / Superweight (146-155 lbs. )
(Saturday April 17th)
D-23
Završeno
Anthony Shepherd
Vicente Jr Team
Elijah Brinegar Vicente Jr Team Pobeda po poenima - 03:00