Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / Intermediate / Cruiser (96-105 lbs.)
(Saturday)
I-38
Završeno
Eva Lobusta
BILL BRAZILIAN JIU-JITSU ASSOCIATION
Pobeda po poenima - 03:00
Avery Shepp Fight Sports Cherokee (Canton BJJ)
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Intermediate / Lightweight (136-145 lbs.)
(Saturday)
E-36
Završeno
Cyrus Patterson
Xtreme Ground Fighting BJJ
Keith VandenBosch-Miskimen BurdHouse Combat Club Pobeda po poenima - 03:00
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Male / Featherweight (138-148lbs.)
(Saturday)
G-40
Završeno
Charles Wortham
Gracie Fernandina
Pobedio Završnicom - 01:03
Heath Henderson Serg BJJ
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Grey with white / Lighfeathertweight (76-85 lbs.)
(Saturday)
B-44
Završeno
Isabel Flowers
Zenith
Pobedio Završnicom - 00:50
Chivon Tayag Combatives Unlimited
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Grey with black / Ultraweight (157 lbs. +)
(Saturday)
H11
Završeno
LJ Hinson
Pobedio Završnicom - 01:10
Christian Hutchens Luiz Palhares
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White / Lighfeathertweight (76-85 lbs.)
(Saturday)
B-41
Završeno
Ty Taylor
The Brick
Pobeda po poenima - 03:00
Jasmine Coxe Brazilian Top Team Jacksonville
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Intermediate / Featherweight (96-106 lbs.)
(Saturday)
D-45
Završeno
Sadie Dondzil
Art of War Jiu Jitsu
William Hasty Roberto Traven BJJ Pobeda po poenima - 03:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Male / Lightweight (149-159 lbs.)
(Saturday)
F-40
Završeno
Kobe Dawson
Ohana Jiu-Jitsu
Pobedio Završnicom - 01:36
Cole Coss American Combat Club
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Male / Light-Heavyweight (193-203 lbs.)
(Saturday)
G-43
Završeno
Keegan Schauman
Brazilian Top Team Jacksonville
Pobeda po poenima - 05:00
Dakota Dir Devine Jiu Jitsu (Invictus)
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / Intermediate / Cruiser (96-105 lbs.)
(Saturday)
I-39
Završeno
Isis Gardner
Luiz Palhares
Pobedio Završnicom - 01:10
Lily Crosby The Brick
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday)
J33
Završeno
Fisher Hair
Roberto Traven BJJ
Shion Kurayama Brazilian Top Team Jacksonville Pobeda po poenima - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Intermediate / Lightweight (136-145 lbs.)
(Saturday)
E-37
Završeno
Bishop Canady
Black Force MMA
Keith VandenBosch-Miskimen BurdHouse Combat Club Pobedio Završnicom - 01:02
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Male / Lightweight (149-159 lbs.)
(Saturday)
F-41
Završeno
Dragan Nesic
The Jungle MMA & Fitness
Pobeda po poenima - 04:00
Preston Hammonds Jacksonville Brazilian Jiu-Jitsu
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Superweight (137-146 lbs.)
(Saturday)
I-40
Završeno
Richard Collins
Roberto Traven BJJ
Alistair Miller Team 3 Pobedio Završnicom - 01:30
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Featherweight (86-95 lbs.) B
(Saturday)
A-40
Završeno
JACOB Gibson
Renato Tavares association
Eliana Medina Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer Pobedio Završnicom - 02:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Roosterweight (75 lbs. & under)
(Saturday)
H14
Završeno
Ethan Short
Brazilian Top Team Jacksonville
JD Hatchett Brazilian Top Team Jacksonville Pobeda po poenima - 03:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White / Lighfeathertweight (76-85 lbs.)
(Saturday)
B-42
Završeno
Robby Raesemann
Brazilian Top Team Jacksonville
Pobedio Završnicom - 02:03
William Collins Roberto Traven BJJ
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White / Cruiserweight (117-126 lbs.)
(Saturday)
D-46
Završeno
Katelyn Hasty
Roberto Traven BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Jamauri Larry Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Male / Light-Heavyweight (193-203 lbs.)
(Saturday)
G-44
Završeno
Joshua Coldewe
BILL BRAZILIAN JIU-JITSU ASSOCIATION
Clent Wells Team Kalista Pobedio Završnicom - 03:20
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Grey with black / Ultraweight (147 lbs. +)
(Saturday)
I-43
Završeno
Abby Cruz
Camden Combat
Dalton Kennedy Team Kalista Pobedio Završnicom - 00:48
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Lightfeatherweight (76-85 lbs.)
(Saturday)
A-38
Završeno
Owen McCrary
Brazilian Top Team Jacksonville
Jasmine Coxe Brazilian Top Team Jacksonville Pobedio Završnicom - 00:50
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday)
J34
Završeno
Lincoln Boyette
Brazilian Top Team Jacksonville
Pobedio Završnicom - 02:39
Blaine Worthington Gracie Jiu-Jitsu Savannah Pedro Sauer
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday)
H21
Završeno
Shion Kurayama
Brazilian Top Team Jacksonville
Pobeda po poenima - 03:00
Caden Cole Roberto Traven BJJ
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Ultraweight (147 lbs.+)
(Saturday)
D-42
Završeno
Conan Houldson
Luiz Palhares
Pobedio Završnicom - 00:17
Corey Spears Art of War Jiu Jitsu
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Male / Lightweight (149-159 lbs.)
(Saturday)
F-42
Završeno
Cason Smith
Smiley Academy/Team Combat Athletix
Pobedio Završnicom - 00:46
Kobe Dawson Ohana Jiu-Jitsu
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Advanced / Heavyweight (166-175 lbs.)
(Saturday)
A-42
Završeno
Damien Nielsen
Pobeda po poenima - 04:00
Trever Guffey BILL BRAZILIAN JIU-JITSU ASSOCIATION
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Lighfeathertweight (76-85 lbs.)
(Saturday)
I-46
Završeno
Bryce Siddens
American Top Team - Coconut creek
Pobedio Završnicom - 00:33
Dayton Coursey Luiz Palhares
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Grey / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday)
J43
Završeno
Wilson Ginn
The Brick
Piper Eischens Pobedio Završnicom - 02:38
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Male / Lightweight (149-159 lbs.)
(Saturday)
F-43
Završeno
Aaron Wesley-moran
Gracie Fernandina
Pobeda po poenima - 04:00
Cole Coss American Combat Club
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Male / Featherweight (138-148lbs.)
(Saturday)
G-41
Završeno
Vance Kalista
Team Kalista
Pobeda po poenima - 05:00
Abdullah Ahmadzada Gracie Barra Jacksonville
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Superweight (137-146 lbs.)
(Saturday)
I-41
Završeno
Richard Collins
Roberto Traven BJJ
Abbygale Monroe Gracie Fernandina Pobedio Završnicom - 02:25
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White / Cruiserweight (117-126 lbs.)
(Saturday)
D-47
Završeno
Kayla Hard
FOYA BJJ
Caden Rivera Team 3 Pobeda po poenima - 03:00