Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Orange / Middleweight (116-125 lbs.)
(Sunday September 12th)
E-33
Završeno
Israel Vargas
Alvarez BJJ
Eric Lawinger Team Shark, Daniel Pinheiro Brazilian Jiu-Jitsu Pobeda po poenima - 04:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Sunday September 12th)
A-36
Završeno
Marcello Harryman
Midian Jiujitsu
Luis Fiallos RODRIGO PINHEIRO BRAZILIAN JIU JITSU Pobeda po poenima - 04:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Sunday September 12th)
Završeno
Joseph Daniel
Ohana Academy (San Antonio)
Alexander N'Goran ASF/Lovato Pobeda bez borbe
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Yellow / Middleweight (106-116 lbs.)
(Sunday September 12th)
E-32
Završeno
Krystal Rae Gomez
Ohana Academy (San Antonio)
Analia Urias Ohana Academy (San Antonio) Pobeda po poenima - 01:09
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Sunday September 12th)
Završeno
Zack Rush
Ohana Academy (San Antonio)
Pobeda bez borbe
Joseph Daniel Ohana Academy (San Antonio)
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Sunday September 12th)
A-34
Završeno
Christian Moseley
House of Jiu-Jitsu
Pobedio Završnicom - 00:19
Justin Anderson Carlson Gracie San Antonio
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Orange / Middleweight (116-125 lbs.)
(Sunday September 12th)
E-34
Završeno
Israel Vargas
Alvarez BJJ
Eric Lawinger Team Shark, Daniel Pinheiro Brazilian Jiu-Jitsu Pobedio Završnicom - 00:21
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Sunday September 12th)
C-37
Završeno
Jose Otero
Fighting Chance Academy
Pobedio Završnicom - 01:32
Alan Harst Team Shark, Daniel Pinheiro Brazilian Jiu-Jitsu
Mens Gi / Blue / Adult / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Sunday September 12th)
D-35
Završeno
Marcus McNiel
Diaz Martial Arts
Sean Bleamaster GFTEAM Pobeda po poenima - 05:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Sunday September 12th)
B-28
Završeno
Patrick Sullivan
Carlson Gracie San Antonio
Alexander N'Goran ASF/Lovato Pobedio Završnicom - 02:57
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Sunday September 12th)
A-38
Završeno
Luis Puente
Team Shark, Daniel Pinheiro Brazilian Jiu-Jitsu
Pobedio Završnicom - 00:53
Jason Armstrong 10th Planet San Antonio
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / White or Grey w/White / Heavyweight (136-145 lbs.)
(Sunday September 12th)
E-35
Završeno
Cash Kartaltepe
Semper Fortis Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 00:26
Cash Waldrum Black Label MMA
Mens No-Gi / Intermediate / Masters / Heavyweight (203-213 lbs.) / Male
(Sunday September 12th)
C-38
Završeno
Matthew Wilhite
John's Gym
Pobeda po poenima - 04:00
Robert Chapa
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Sunday September 12th)
A-35
Završeno
Alek Esquivel
10th Planet San Antonio
Pobedio Završnicom - 01:04
Travante Mora 10th Planet San Antonio
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / White or Grey w/White / Heavyweight (136-145 lbs.)
(Sunday September 12th)
E-36
Završeno
Cash Kartaltepe
Semper Fortis Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 00:49
Emma Coyle Ohana Academy (San Antonio)
Mens Gi / White / Adult / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Sunday September 12th)
B-29
Završeno
Ian Williams
Elite MMA Kingwood
John Henkelmann Ohana Academy (San Antonio) Pobeda po poenima - 04:00
Mens Gi / Purple / Executive / Welterweight (159-169 lbs.) / Male B
(Sunday September 12th)
D-27
Završeno
Domingo SotoSantana
Semper Fortis Jiu Jitsu
Clemente Fernandez Ohana Academy (San Antonio) Pobeda po poenima - 04:00
Mens No-Gi / Beginner / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Sunday September 12th)
A-37
Završeno
Luis Fiallos
RODRIGO PINHEIRO BRAZILIAN JIU JITSU
Dylan Dove TEAM LOZANO - Pedro Sauer/Gracie Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 02:18
Men's No-Gi Absolute / Adult / Advanced / Open Weight
(Sunday September 12th)
E-38
Završeno
Joshuah Chambers
Legends BJJ Temple, Tx
Pobedio Završnicom - 00:41
Jose Otero Fighting Chance Academy
Mens No-Gi / Beginner / Executive / Ultraweight (225-235 lbs.) / Male
(Sunday September 12th)
A-39
Završeno
Mike Blackgrave
Carlson Gracie San Antonio
Steven Trevino 10th Planet San Antonio Pobedio Završnicom - 03:34
Mens Gi / White / Adult / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Sunday September 12th)
B-30
Završeno
Zack Rush
Ohana Academy (San Antonio)
Juan Montemayor Team Shark, Daniel Pinheiro Brazilian Jiu-Jitsu Pobedio Završnicom - 03:46
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Sunday September 12th)
C-36
Završeno
Marcus McNiel
Diaz Martial Arts
Sean Bleamaster GFTEAM Pobedio Završnicom - 01:46
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / White or Grey w/White / Heavyweight (136-145 lbs.)
(Sunday September 12th)
E-37
Završeno
Cash Waldrum
Black Label MMA
Pobeda po poenima - 03:00
Emma Coyle Ohana Academy (San Antonio)
Mens Gi / Black / Executive / Superultraweight (236 lbs. +) / Male
(Sunday September 12th)
C-40
Završeno
David Ortiz
TEAM LOZANO - Pedro Sauer/Gracie Jiu Jitsu
Joshuah Chambers Legends BJJ Temple, Tx Pobedio Završnicom - 02:26
Mens Gi / Blue / Adult / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Sunday September 12th)
D-36
Završeno
Jose Otero
Fighting Chance Academy
Pobedio Završnicom - 02:19
Alan Harst Team Shark, Daniel Pinheiro Brazilian Jiu-Jitsu
Mens Gi / White / Adult / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Sunday September 12th)
B-31
Završeno
John Henkelmann
Ohana Academy (San Antonio)
Patrick Sullivan Carlson Gracie San Antonio Pobedio Završnicom - 01:23
Mens Gi / White / Adult / Featherweight (137-147 lbs.) / Male
(Sunday September 12th)
A-40
Završeno
Christian Moseley
House of Jiu-Jitsu
Pobeda po poenima - 04:00
Justin Anderson Carlson Gracie San Antonio
Mens No-Gi / Intermediate / Masters / Heavyweight (203-213 lbs.) / Male
(Sunday September 12th)
C-39
Završeno
Matthew Wilhite
John's Gym
Pobeda po poenima - 04:00
Robert Chapa
Men's No-Gi Absolute / Adult / Advanced / Open Weight
(Sunday September 12th)
E-39
Završeno
Joshuah Chambers
Legends BJJ Temple, Tx
Pobedio Završnicom - 07:28
Noel Granby Midian Jiujitsu
Mens Gi / Purple / Executive / Welterweight (159-169 lbs.) / Male B
(Sunday September 12th)
D-28
Završeno
Domingo SotoSantana
Semper Fortis Jiu Jitsu
Clemente Fernandez Ohana Academy (San Antonio) Pobedio Završnicom - 00:23
Mens Gi / White / Adult / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Sunday September 12th)
Završeno
Joseph Daniel
Ohana Academy (San Antonio)
Juan Montemayor Team Shark, Daniel Pinheiro Brazilian Jiu-Jitsu Pobeda bez borbe
Mens Gi / White / Adult / Welterweight (159-169 lbs.) / Male
(Sunday September 12th)
A-41
Završeno
Chase Pressley
Luling Mixed Martial Arts
Dylan Dove TEAM LOZANO - Pedro Sauer/Gracie Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 04:00