Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday December 7th)
E-5
Završeno
Jayden Basey
Rise Up BJJ
Pobedio Odlukom - 03:00
Landon Vaughan Drysdale/Zenith
Youth 1- Gi / 4-5 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Middleweight (41-50 lbs.)
(Saturday December 7th)
A-11
Završeno
Rylee Risley
SBG Atlanta
Pobeda po poenima - 02:00
Ayla Barazi KnuckleUp Fitness
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Middleweight (91-100 lbs.)
(Saturday December 7th)
G-7
Završeno
Sarah Basey
Rise Up BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Samuel Avksentyev World Jiu-Jitsu Academy Georgia
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Flyweight (50 lbs & under)
(Saturday December 7th)
C-6
Završeno
Ryder Roberds
World Jiu-Jitsu Academy Georgia
Owen Peterson Drysdale/Zenith Pobeda po poenima
Youth 2- No-Gi / 12-13 years / Intermediate / Lightweight (96-108 lbs.)
(Saturday December 7th)
I-9
Završeno
Aria C. Fannin
Kenny Kim Ares BJJ
Pobedio Završnicom - 02:50
Clayton Soles Helix BJJ
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Flyweight (50 lbs & under)
(Saturday December 7th)
C-7
Završeno
Wyatt Peterson
Drysdale/Zenith
Sophia Klinck Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 02:00
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Lightweight (51-60 lbs.)
(Saturday December 7th)
F-4
Završeno
Benjamin Sheara
KnuckleUp Fitness
Pobeda po poenima - 03:00
Calvin Love Warrior Brazilian Jiu Jitsu Academy
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Novice / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday December 7th)
B-6
Završeno
Johnny Cooper
World Jiu-Jitsu Academy Georgia
Tyler McCleskey American Top Team Gwinnett Pobeda po poenima - 02:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (51-60 lbs.)
(Saturday December 7th)
H-6
Završeno
Matthew Ramos
Warrior Brazilian Jiu Jitsu Academy
Pobedio Završnicom - 01:23
Dawson Adams World Jiu-Jitsu Academy Georgia
Youth 1- Gi / 4-5 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Middleweight (41-50 lbs.)
(Saturday December 7th)
A-12
Završeno
Elizabeth Martin
KnuckleUp Fitness
Sawyer Hazel World Jiu-Jitsu Academy Georgia Pobeda po poenima - 02:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday December 7th)
E-6
Završeno
Liam Lenhart
Team Roberto Traven
Lana Pirkey J3 Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 02:08
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Flyweight (60 lbs. & under)
(Saturday December 7th)
C-11
Završeno
Dominic Gregaydis
Alliance Acworth
Pobedio Završnicom - 02:58
Gisele Dominguez
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday December 7th)
D-8
Završeno
Lincoln Madore
Triumph Fight Academy
Pobeda po poenima
Jackson Love Warrior Brazilian Jiu Jitsu Academy
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Advanced / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday December 7th)
B-9
Završeno
Natalie Lippstreu
Alliance Acworth
Sarah Lynn Gausman Pete Snider BJJ Pobedio Završnicom - 03:55
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Flyweight (60 lbs. & under)
(Saturday December 7th)
A-13
Završeno
Finn Yates
Team Roberto Traven
Pobeda po poenima - 03:00
Westyn Sullivan Team Octopus
Youth 2- No-Gi / 12-13 years / Intermediate / Lightweight (96-108 lbs.)
(Saturday December 7th)
I-8
Završeno
Andon Failma
Pete Snider BJJ
Mckenna Fielder Megaladon Pobeda po poenima - 02:32
Youth 2- No-Gi / 16-17 years / Advanced / Bantamweight (115 lbs. & under)
(Saturday December 7th)
H-5
Završeno
Mariah Samsel
Warrior Brazilian Jiu Jitsu Academy
Pobedio Završnicom - 01:15
Chloe Smith Rise Up BJJ
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Novice / Heavyweight (91 lbs. +)
(Saturday December 7th)
C-9
Završeno
Bryan Quinn
World Jiu-Jitsu Academy Georgia
Charlotte Weissgerber Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 02:00
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Lightweight (51-60 lbs.)
(Saturday December 7th)
F-5
Završeno
Sawyer Griffin
Warrior Brazilian Jiu Jitsu Academy
Henry Hazel World Jiu-Jitsu Academy Georgia Pobedio Završnicom - 02:04
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Novice / Lightweight (81-90 lbs.)
(Saturday December 7th)
D-9
Završeno
Randy Morris
World Jiu-Jitsu Academy Georgia
Pobeda po poenima - 02:00
Garrett McGregor Alliance Acworth
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Middleweight (91-100 lbs.)
(Saturday December 7th)
G-9
Završeno
Mikayla Williams
Miller Martial Arts/ATT Warner Robins
Pobeda po poenima - 03:00
Sarah Basey Rise Up BJJ
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday December 7th)
E-8
Završeno
Lana Pirkey
J3 Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 01:57
Sarah Vehar Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu
Youth 2- No-Gi / 12-13 years / Intermediate / Lightweight (96-108 lbs.)
(Saturday December 7th)
I-10
Završeno
Aria C. Fannin
Kenny Kim Ares BJJ
Pobedio Završnicom - 02:18
Maddox Nguyen Fusion Fitness MMA
Youth 1- Gi / 6-7 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (51-60 lbs.)
(Saturday December 7th)
Završeno
Jasmine Smith
Kenny Kim Ares BJJ
Pobeda bez borbe
Quinn Parris Fight Sports Cherokee (Canton BJJ)
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday December 7th)
A-17
Završeno
Yara Barazi
KnuckleUp Fitness
JOSIAH GASTON World Jiu-Jitsu Academy Georgia Pobeda po poenima - 03:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Flyweight (80 lbs. & under)
(Saturday December 7th)
B-12
Završeno
Egor Gubkin
ATOS
Pobedio Završnicom - 00:56
Conner Berning Fusion Fitness MMA
Youth 1- Gi / 6-7 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (51-60 lbs.)
(Saturday December 7th)
H-7
Završeno
Corbin Howard
ATOS
Matthew Ramos Warrior Brazilian Jiu Jitsu Academy Pobedio Završnicom - 01:57
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Flyweight (60 lbs. & under)
(Saturday December 7th)
C-12
Završeno
Layla Mckinney
Integrity BJJ
Pobedio Završnicom - 02:40
Braxton Hayes Team Roberto Traven
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Flyweight (60 lbs. & under)
(Saturday December 7th)
F-7
Završeno
Dawson Adams
World Jiu-Jitsu Academy Georgia
Pobeda po poenima - 03:00
Charlotte Stollar Integrity BJJ
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Heavyweight (111 lbs. +)
(Saturday December 7th)
G-10
Završeno
Shailey Mello
Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu
Averi Baker J3 Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 03:00
Youth 2- No-Gi / 12-13 years / Intermediate / Lightweight (96-108 lbs.)
(Saturday December 7th)
Završeno
Barric Tuchscher
Fusion MMA
Pobeda bez borbe
Mckenna Fielder Megaladon
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday December 7th)
A-16
Završeno
Penny Lawrence
Team Octopus
Pobeda po poenima - 03:00
Johnny Cooper World Jiu-Jitsu Academy Georgia