Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday April 17th)
G-3
Окончено
Aaron Salazar
ZR Team NC
Frankie Hall RAW MMA Won by Submission - 02:00
Youth 1- Gi / 4-5 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (31-40 lbs.)
(Saturday April 17th)
B-21
Окончено
Celina Johnson
ZR Team NC
George Wahee Nature BJJ Won by points - 02:34
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Roosterweight (65 lbs. & under)
(Saturday April 17th)
MAT C30
Окончено
Kahlan Disselkoen
Ares BJJ Sanford
Rayna Largo ZR Team NC Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday April 17th)
A-24
Окончено
Graham Ward
Schell Shock BJJ
Noah Perez Walters jiu jitsu Won by Submission - 00:29
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Cruiserweight (126-135 lbs. )
(Saturday April 17th)
I24
Окончено
Eric Wang
TEAM ROC FAYETTEVILLE NC
Sean Rodriguez Pendergrass Academy of Martial Arts Won by Submission - 01:31
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Ultraweight (146 lbs.+)
(Saturday April 17th)
J27
Окончено
Eric Davignon
ZR Team NC
Won by points - 03:00
Charlie Wright Ares BJJ Sanford
Youth 1- Gi / 4-5 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (41-50 lbs.)
(Saturday April 17th)
D-23
Окончено
Jovani Corletto
Ares BJJ Sanford
Bower Miller Nature BJJ Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 17th)
F-24
Окончено
Carter Hite
Nature BJJ
Won by Submission - 00:20
Kourtney MacLeod ZR Team NC
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday April 17th)
G-9
Окончено
Charlie Hunter
TEAM ROC FAYETTEVILLE NC
Brycen Keith Unico Martial Arts Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday April 17th)
B-23
Окончено
Richard Denny
Ares BJJ
Mariella Klemovitch Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu Won by points - 03:00
Youth 2- No-Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Intermediate / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday April 17th)
I22
Окончено
Charlotte VanPelt
RAW MMA
Taylor McKenzie Gracie Lake Norman Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 17th)
MAT C28
Окончено
Parker Lang
Team Renzo Gracie Ottawa
Jordin Lopez TEAM ROC FAYETTEVILLE NC Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday April 17th)
A-25
Окончено
George Kjeka
Team ROC Southern Pines/MAASPI
Won by Submission - 02:03
Easton Carnes Gracie Burlington Jiu Jitsu/Aitor Canup
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday April 17th)
E-16
Окончено
Kevin Taylor
Schell Shock BJJ
Amelia Guinn Nature BJJ Won by Submission - 02:23
Youth 1- Gi / 4-5 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (41-50 lbs.)
(Saturday April 17th)
D-24
Окончено
Nickole Salem
Black Label Jiu-Jitsu
Won by Submission
Ella Merrifield Nature BJJ
Youth 1- Gi / 6-7 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Cruiserweight (76-85 lbs.)
(Saturday April 17th)
F-25
Окончено
Gunnar Walker
V.R.M.A / Fightsports
Won by Submission - 01:45
Antonino Melhado 3rd Street Bjj
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday April 17th)
D-26
Окончено
Lacey Olds
Spangler BJJ
Won by points - 02:00
SadieMae Ash The Jiu Jitsu Institute
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday April 17th)
A-26
Окончено
Coraline Airheart
Triumph Fight Academy
Won by Submission - 00:11
Gracie Camacho Gracie Burlington Jiu Jitsu/Aitor Canup
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 17th)
MAT C29
Окончено
Alec Alarcon
TEAM ROC FAYETTEVILLE NC
Lucas Nicolay ZR Team NC Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday April 17th)
B-24
Окончено
Jayden Corletto
Ares BJJ Sanford
Won by Disqualification (disqualification) - 00:52
Brantlee Yurek Combat Athletics
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Ultraweight (146 lbs.+)
(Saturday April 17th)
J28
Окончено
Milo Nelson
Trú Fight Team
Jackson Nauman ZR Team NC Won by points - 03:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday April 17th)
I25
Окончено
Skylar Turner
Hub City Jiu Jitsu
Jackson Lang Team Renzo Gracie Ottawa Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday April 17th)
A-27
Окончено
Noah Perez
Walters jiu jitsu
Won by Submission - 00:15
George Kjeka Team ROC Southern Pines/MAASPI
Youth 1- Gi / 8-9 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday April 17th)
F-26
Окончено
Cash Bannister
The Jiu Jitsu Institute
Gunnar Walker V.R.M.A / Fightsports Won by points - 03:00
Youth 2- Gi (girls only) Division / 12-13 years / Solid Grey or Grey w/Black / Middleweight (106-115 lbs.) JM
(Saturday April 17th)
E-20
Окончено
Charlotte VanPelt
RAW MMA
Louria Needes ZR Team NC Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday April 17th)
B-25
Окончено
Charlie Schmidt
ZR Team NC
Won by Submission - 01:07
Mariella Klemovitch Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Heavyweight (86-95 lbs.)
(Saturday April 17th)
D-29
Окончено
Athena Rios
ZR Team NC
Won by Submission - 01:59
Lochlan Daurity Ares BJJ Sanford
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Advanced / Featherweight (51-60 lbs.) DC
(Saturday April 17th)
G-17
Окончено
Jansen Tan
Element Grappling-MMA
Lorenzo Quintero Nature BJJ Won by Submission - 04:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Roosterweight (65 lbs. & under)
(Saturday April 17th)
MAT C31
Окончено
Rayna Largo
ZR Team NC
Aleydie Santos ZR Team NC Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday April 17th)
A-30
Окончено
Dahlia Fontanilla
RAW MMA
Won by Submission - 00:59
BRODY FOURNIER Great Grappling Brazilian Jiu Jitsu
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday April 17th)
I26
Окончено
Brayden Wilson
Davidson County BJJ
Won by points - 03:00
Mohsin Naqwe Schell Shock BJJ
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday April 17th)
J30
Окончено
Kevin Taylor
Schell Shock BJJ
Cole Shuster ZR Team NC Won by Submission - 01:21