Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- Gi / 4-5 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (51-60 lbs.)
(Saturday April 17th)
B-16
Окончено
Jovani Corletto
Ares BJJ Sanford
BRODY FOURNIER Great Grappling Brazilian Jiu Jitsu Won by Submission - 01:31
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 17th)
D16
Окончено
Ava Cross
ECOS-BJJ
Elijah Jones Checkmat Virginia Won by points - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Advanced / Middleweight (146-155 lbs.)
(Saturday April 17th)
I-11
Окончено
Christopher Green
Team ROC
David Kravchenko Checkmat North Carolina Won by points - 04:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 17th)
G18
Окончено
Nathan Emmerton
Triumph Fight Academy
Audrey Smith Checkmat Charlotte Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 17th)
A-19
Окончено
Reacie Hornby
Team Mannon BJJ
Won by points - 02:00
Vivian Russell Ares BJJ Sanford
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Middleweight (96-105 lbs.)
(Saturday April 17th)
F15
Окончено
Ikaika Lobo
Zen Jiu-Jitsu & Fitness, NC
Thomas DeLauro Triumph Fight Academy Won by points - 04:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday April 17th)
E21
Окончено
Asher McHaney
TAP World Class Brazilian Jiu-Jitsu
Won by points - 03:00
Jaxli Hirt Great Grappling Brazilian Jiu Jitsu
Youth 1- Gi / 8-9 years / All Yellow Belts (15yo and under) / NOT White Belt / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 17th)
G17
Окончено
Chase Davis
Fight To Win
Won by Submission - 00:41
Joseph Simmons School of Fighting Arts
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 17th)
B-14
Окончено
Colin Flaherty
Marlon Loor Vera BJJ
Won by points - 03:00
Reid Sheridan BC KICKBOXING BJJ
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday April 17th)
E18
Окончено
Aiden James
Fight Sports Charlotte
Emmett Hamilton BC KICKBOXING BJJ Won by points - 02:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 17th)
D18
Окончено
Adrian Flores
ZR Team NC
Won by points - 03:00
Barry Dolgin Fight Sports Charlotte
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 17th)
B-15
Окончено
Elijah Ellerbe
Cornerstone Brazilian Jiu Jitsu
Won by Submission - 02:02
Karisa Fogarty Top Martial Arts
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Beginner / Cruiserweight (126-135 lbs. )
(Saturday April 17th)
J-13
Окончено
Jose Andres Duran
Marlon Loor Vera BJJ
Won by Submission - 00:38
Sayrah Chumley Art of Motion Jiu Jitsu
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday April 17th)
Окончено
Cole Shuster
ZR Team NC
Won by Walkover
Cruz Uribe Top Martial Arts
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Yellow / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday April 17th)
Окончено
Cole Shuster
ZR Team NC
Won by Walkover
Cruz Uribe Top Martial Arts
Youth 1- Gi / 6-7 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday April 17th)
F16
Окончено
Andrea Klebić
TAP World Class Brazilian Jiu-Jitsu
Won by Submission - 02:02
Urijah Collins Davidson County BJJ
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday April 17th)
E27
Окончено
Cohen Jones
Checkmat Virginia
Won by Submission - 02:53
Liam Middleton Checkmat East Coast
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Advanced / Heavyweight (166-175 lbs.)
(Saturday April 17th)
I-13
Окончено
Brady Rice
Fight to Win of Denver
Won by Submission - 03:26
Craig Howeth Triumph Fight Academy
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday April 17th)
Окончено
Kyra Sanders
Checkmat East Coast
Aleksandr Matsyna Fight Sports Charlotte Won by Walkover
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Middleweight (71-80 lbs.)
(Saturday April 17th)
D22
Окончено
Seraphima Andreason
Top Martial Arts and Fitness
Josiah Harkins American Top Team Asheville Won by Submission - 00:47
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday April 17th)
A-18
Окончено
Amitai Druker
Fight Sports Charlotte
Marshall Melchiano High Performance Gym Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday April 17th)
E23
Окончено
Jaxli Hirt
Great Grappling Brazilian Jiu Jitsu
Noah Snyder Frontline Jiu-Jitsu (Augusta, GA) Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday April 17th)
B-17
Окончено
Andrew Campbell
Brantlee Yurek Combat Athletics Won by Submission - 00:42
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (56-65 lbs.)
(Saturday April 17th)
A-17
Окончено
Jayden Corletto
Ares BJJ Sanford
Won by points - 03:00
Elaine Cowherd Integrated Martial Arts
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Advanced / Heavyweight (136-145 lbs.)
(Saturday April 17th)
J-14
Окончено
Ariel Druker
Fight Sports Charlotte
Won by Disqualification (disqualification) - 03:04
Vincent Morelli Brunson's MMA & Fitness
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday April 17th)
E24
Окончено
Asher McHaney
TAP World Class Brazilian Jiu-Jitsu
Carter Hite TAP World Class Brazilian Jiu-Jitsu Won by Submission - 00:46
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday April 17th)
G19
Окончено
Nathan Emmerton
Triumph Fight Academy
Audrey Smith Checkmat Charlotte Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Middleweight (96-105 lbs.)
(Saturday April 17th)
F17
Окончено
Ikaika Lobo
Zen Jiu-Jitsu & Fitness, NC
Won by points - 03:00
Zoe Andreason Top Martial Arts and Fitness
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs. )
(Saturday April 17th)
B-18
Окончено
Cruz Esposito
Fight Sports Charlotte
Won by points - 03:00
Christian Hite TAP World Class Brazilian Jiu-Jitsu
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (61-70 lbs.)
(Saturday April 17th)
D17
Окончено
Elijah Jones
Checkmat Virginia
Won by points - 03:00
Jackson Hefley TAP World Class Brazilian Jiu-Jitsu
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Advanced / Middleweight (146-155 lbs.)
(Saturday April 17th)
I-12
Окончено
Christopher Green
Team ROC
David Kravchenko Checkmat North Carolina Won by Submission - 03:24
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday April 17th)
E28
Окончено
Hudson Carter
Cohen Jones Checkmat Virginia Won by points - 03:00