Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Solid Grey or Grey w/Black / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday March 27th)
E-42
Окончено
Reese Risner
Amped Mixed Martial Arts TX
Won by points - 03:00
Brendon Hinkley Genesis Jiu Jitsu
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Solid Grey or Grey w/Black / Ultraweight (146 lbs.+)
(Saturday March 27th)
F-43
Окончено
Jacob Ramirez
ALEX MARTINS BJJ
Won by Submission - 00:46
Nate Ponder Zion Brazilian JiuJitsu Academy
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Heavyweight (126-135 lbs.)
(Saturday March 27th)
A-42
Окончено
Autumn Chitty
Amped Mixed Martial Arts TX
Won by Submission - 02:29
Rylie Carmine Amped Mixed Martial Arts TX
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / White or Grey w/White / Middleweight (116-125 lbs.)
(Saturday March 27th)
F-44
Окончено
Julian Venegas
Aloisio Silva BJJ
MJ Vasquez Zion Brazilian JiuJitsu Academy Won by points - 03:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Solid Grey or Grey w/Black / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday March 27th)
E-44
Окончено
Jared N Romero
Bushido Mixed Martial Arts
Alyona Rik Gracie Barra Aventura, FL Won by Submission - 01:09
Men's No-Gi Absolute / Adult / Advanced / Open Weight
(Saturday March 27th)
H-58
Окончено
Tyler Bittinger
10th Planet Dallas
Brian Huskinson Checkmat Texas Won by Submission - 07:56
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Solid Grey or Grey w/Black / Heavyweight (126-135 lbs.)
(Saturday March 27th)
Окончено
Preslee Branch
Amped Mixed Martial Arts TX
Nathan Villa Bushido Mixed Martial Arts Won by Walkover
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Solid Grey or Grey w/Black / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday March 27th)
E-43
Окончено
Robert Hogan
Bushido Mixed Martial Arts
Won by points - 03:00
Brendon Hinkley Genesis Jiu Jitsu
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Solid Grey or Grey w/Black / Ultraweight (146 lbs.+)
(Saturday March 27th)
F-42
Окончено
Christopher Montesinos
Bushido Mixed Martial Arts
Won by points - 03:00
Ella Noll Red River BJJ
Youth 2- No-Gi ADDITIONAL DIVISION (OPTIONAL) (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Advanced / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday March 27th)
G-49
Окончено
Kimberly Nguyen
Pablo Silva BJJ
Won by Submission - 01:39
Isabella Silva Aloisio Silva BJJ
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Solid Grey or Grey w/Black / Heavyweight (126-135 lbs.)
(Saturday March 27th)
Окончено
Preslee Branch
Amped Mixed Martial Arts TX
Nathan Villa Bushido Mixed Martial Arts Won by Walkover
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Roosterweight (75 lbs. & under)
(Saturday March 27th)
A-44
Окончено
Jaime Olguin
Red River BJJ
Hayden Moccardine Brazilian Top Team North Dallas/Irving Won by points - 03:00
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Yellow / Ultraweight (156 lbs. +)
(Saturday March 27th)
G-48
Окончено
Joseph Brunson
Mohler MMA
Won by Submission - 01:30
Adriel Hilario Bushido Mixed Martial Arts
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Solid Grey or Grey w/Black / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday March 27th)
E-45
Окончено
Christopher Soto
Argyle Jiu Jitsu Academy
Won by points - 03:00
Joshua Hill Sidewinder Jiu Jitsu
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / White or Grey w/White / Middleweight (116-125 lbs.)
(Saturday March 27th)
F-45
Окончено
Julian Venegas
Aloisio Silva BJJ
Won by points - 03:00
Fallon Terrell MSA Martial Arts
Youth 2- No-Gi ADDITIONAL DIVISION (OPTIONAL) (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Advanced / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday March 27th)
G-50
Окончено
Kimberly Nguyen
Pablo Silva BJJ
Isabella Silva Aloisio Silva BJJ Won by points - 04:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday March 27th)
D-39
Окончено
Tobias Schmidt
Red River BJJ
Won by Submission - 01:17
Kai Jewett Bushido Mixed Martial Arts
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Intermediate / Lightweight (106-115 lbs.)
(Saturday March 27th)
E-39
Окончено
Jared N Romero
Bushido Mixed Martial Arts
Won by Submission - 01:11
Angela Perez Bushido Mixed Martial Arts
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday March 27th)
H-56
Окончено
Chris Robertson
Genesis Jiu Jitsu
Won by points - 05:00
Unknown User Evolve Jiu Jitsu
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Solid Grey or Grey w/Black / Heavyweight (136-145 lbs.)
(Saturday March 27th)
F-47
Окончено
Dylan Pratt
Zion Brazilian JiuJitsu Academy
Won by points - 03:00
Alex Martinez ALEX MARTINS BJJ
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Cruiserweight (106-115 lbs.)
(Saturday March 27th)
D-44
Окончено
Adrian Reyes
Red River BJJ
Marcus Parks RCJ ACADEMY Won by Submission - 01:12
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday March 27th)
A-46
Окончено
Aiden Davis
Amped Mixed Martial Arts TX
Won by points - 03:00
Kane Bublitz MSA Martial Arts
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Grey with black / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday March 27th)
E-48
Окончено
Kaelyn Coe
BJJ ONE
Annisa "Issa" Fields Lovato's School Of Brazilian Jiu-Jitsu and MMA Won by Submission - 00:48
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 14-15 years / Beginner / Cruiserweight (126-135 lbs. )
(Saturday March 27th)
B-40
Окончено
Tyson Abuata
Cobra Mansfield
Won by Submission - 02:28
Julian Venegas Aloisio Silva BJJ
Mens No-Gi / Advanced / Executive / Lightweight (148-158 lbs.) / Male
(Saturday March 27th)
G-52
Окончено
Martin Doan
Aloisio Silva BJJ
Won by Submission - 00:50
Robert Peralez Genesis Jiu Jitsu
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday March 27th)
Окончено
Christiano Barber
MSA Martial Arts
Won by Walkover - 00:01
Jaime Olguin Red River BJJ
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Solid Grey or Grey w/Black / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday March 27th)
E-47
Окончено
Jared N Romero
Bushido Mixed Martial Arts
Won by Submission - 00:44
Joshua Hill Sidewinder Jiu Jitsu
Youth 2- No-Gi ADDITIONAL DIVISION (OPTIONAL) (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Advanced / Lightweight (96-105 lbs.)
(Saturday March 27th)
G-51
Окончено
Kimberly Nguyen
Pablo Silva BJJ
Won by points - 04:00
Isabella Silva Aloisio Silva BJJ
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / White or Grey w/White / Middleweight (116-125 lbs.)
(Saturday March 27th)
F-46
Окончено
MJ Vasquez
Zion Brazilian JiuJitsu Academy
Fallon Terrell MSA Martial Arts Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday March 27th)
D-40
Окончено
Christiano Barber
MSA Martial Arts
Clayton Merritt III Cobra Mansfield Won by Submission - 02:03
Youth 2- Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Grey with black / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday March 27th)
E-49
Окончено
Kaelyn Coe
BJJ ONE
Victoria Sojo Easton Training Center - Centennial Won by points - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Superweight (136-145 lbs.)
(Saturday March 27th)
H-52
Окончено
James Stringham
Bushido Mixed Martial Arts
Won by Submission - 00:55
Jaden Tellez Brazilian Top Team North Dallas/Irving