Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday)
F-11
Окончено
Jean Arcila
Atos Miami
Thiago Arboleda UFC GYM NORTH MIAMI Won by points - 03:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Cruiserweight (71-80 lbs.)
(Saturday)
C-13
Окончено
Anthony Prieto
AKI
Hunter VanZwieten American Top Team - Coconut creek Won by Submission - 02:18
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday)
E-11
Окончено
Damian Castro
A-FORCE BJJ
Won by points
Joseph Varona Fight Sports
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / White / Heavyweight (166-175 lbs. )
(Saturday)
I19
Окончено
Nick Delgado
Boca De La Riva
Won by points - 03:00
Enrique Sheils Combat Club
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Middleweight (56-65 lbs.)
(Saturday)
D-14
Окончено
Gunnar Walker
Fight Sports
Won by points - 02:00
Mathew Salgado Team Inferno Mixed Martial Arts
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Middleweight (86-95 lbs.)
(Saturday)
I13
Окончено
Lazaro Lago
Lotus Club Miami
Won by points - 02:00
Cyrice Biedermann Mario Sperry Jiu Jitsu
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday)
E-9
Окончено
Noah Gutierrez
RILION GRACIE ACADEMY - GRACIE ELITE TEAM
Damian Castro A-FORCE BJJ Won by points - 03:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Featherweight (51-60 lbs.)
(Saturday)
C-10
Окончено
Zayne Velez
Salim Annamuhammedov Bone Island Jiu Jitsu Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Intermediate / Middleweight (61-70 lbs.)
(Saturday)
K11
Окончено
Mason Heringer
UFC GYM NORTH MIAMI
Luke Piedrahita Fight Sports Won by Submission - 02:10
Youth 1- Gi / 6-7 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (46-55 lbs.)
(Saturday)
B-18
Окончено
Muhammad Castano
V.R.M.A / Fightsports
Won by Submission - 01:01
Mya Miranda ATT BAGA
Youth 2- Gi CO-ED Division / 14-15 years / Yellow / Cruiserweight (127-136 lbs.)
(Saturday)
H-18
Окончено
Maria Rivera
Daniel Perez BJJ - Demian Maia
Madison Pointer Gracie Barra Jupiter Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Cruiser (96-105 lbs.)
(Saturday)
G-16
Окончено
Gabriel Rodriguez
Arise jiujitsu
Won by Submission - 01:23
Evelyne Ercuta Mario Sperry Jiu Jitsu
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Orange Belts (10yo - 15yo) / Advance / Middleweight (86-95 lbs.)
(Saturday)
I19
Окончено
Hector Garcia-Villamil
Mario Sperry Jiu Jitsu
ANALIA DIAZ Won by points - 04:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Heavyweight (106-115 lbs.
(Saturday)
L12
Окончено
Deklan Young
Lotus Club Miami
Ryker Welch 617 Fight Sports Won by points - 03:00
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday)
A-17
Окончено
Isabella Tellez
Carlson Gracie Miami - Ghost Squad
Viktoriya Devochkina Gracie Barra Aventura, FL Won by Submission - 01:32
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday)
F-12
Окончено
Capone Nunes
Won by Submission - 01:15
Arian Tellez Fight Sports
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (61-70 lbs.)
(Saturday)
D-17
Окончено
Cash Brown
XCELL JIU JITSU ACADEMY
Won by Submission - 02:00
Amauri Arce RILION GRACIE ACADEMY - GRACIE ELITE TEAM
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Intermediate / Middleweight (61-70 lbs.)
(Saturday)
K13
Окончено
McClayne Peugh
A & M Jiu-Jitsu
Parker Young Won by Submission - 02:38
Youth 2- No-Gi (GIRLS ONLY) / 12-13 years / Intermediate / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday)
I17
Окончено
Vivian Werner
American Top Team - West Pines
Kai Buckner Fight Sports Miami Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Middleweight (61-70 lbs.)
(Saturday)
G-13
Окончено
Sophia Morales
Mario Sperry Jiu Jitsu
Leo Goldhardht Inchawti Team Inferno Mixed Martial Arts Won by points - 02:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / Intermediate / Roosterweight (65 lbs. & under)
(Saturday)
F-17
Окончено
Leilani Linares
Fight Sports Miami
Autumn Wolfe Fight Sports Won by Submission - 00:54
Youth 1- Gi / 8-9 years / All Yellow Belts (15yo and under) / Advance / Heavyweight (81-90 lbs.)
(Saturday)
L15
Окончено
Rio Tanacs
V.R.M.A / Fightsports
Won by points - 04:00
Lucas Santiago Fight Sports
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Novice White Belt (without submissions) / Superweight (86-95 lbs.)
(Saturday)
B-16
Окончено
Angelica Sampson-Orna
Rillion Gracie Jiu-jitsu Academy
Yolanda Valdovinos Mario Sperry Jiu Jitsu Won by Decision - 00:13
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Intermediate / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday)
K10
Окончено
Aiden Hernandez
A & M Jiu-Jitsu
Lucas Barrios Fight Sports Won by Submission - 00:36
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday)
F-13
Окончено
Raul Torres
Rilion Gracie Jui-jitsu of miami lakes
Won by Submission - 00:17
Thiago Arboleda UFC GYM NORTH MIAMI
Youth 1- Gi / 8-9 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / Intermediate / Middleweight (61-70 lbs.)
(Saturday)
K12
Окончено
Luke Piedrahita
Fight Sports
Won by Submission - 01:37
Jan Quinones Mario Sperry Jiu Jitsu
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / Intermediate / Roosterweight (65 lbs. & under)
(Saturday)
F-19
Окончено
Alicia Romanach
V.R.M.A / Fightsports
Won by Submission - 00:17
Marcus Basulto Bone Island Jiu Jitsu
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Middleweight (106-116 lbs.)
(Saturday)
E-10
Окончено
Noah Gutierrez
RILION GRACIE ACADEMY - GRACIE ELITE TEAM
Joseph Varona Fight Sports Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 10-11 years / All Yellow Belts (15yo and under) / Intermediate / Roosterweight (65 lbs. & under)
(Saturday)
F-18
Окончено
Autumn Wolfe
Fight Sports
Won by Submission - 01:45
Audrey Maglietta V.R.M.A / Fightsports
Youth 2- Gi CO-ED Division / 16-17 years / White / Heavyweight (166-175 lbs. )
(Saturday)
I20
Окончено
Nick Delgado
Boca De La Riva
Nicky Hammel American Top Team - Deerfield Beach Won by points - 03:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Middleweight (96-105 lbs.)
(Saturday)
A-5
Окончено
Andres Casanovas
Arise jiujitsu
Won by Submission
Evelyne Ercuta Mario Sperry Jiu Jitsu
Youth 1- Gi / 8-9 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Middleweight (61-70 lbs.)
(Saturday)
D-18
Окончено
Jadeline Lopez
Freestyle Fighting Academy
Valerie Murillo Carlson Gracie Miami - Ghost Squad Won by Submission - 01:42